Jump to content
marjasha

"Kaalust alla" TV3- st

Recommended Posts

Õnneks läks jälle üx kolmapäev mööda, kui selle jama vaatamise asemel sai trennis oldud. vaadake reedeti dieedidoktoreid kanal 11 pealt ja saate võrrelda kaalulangust 12 nädalat kaalust alla moodi ja kaalulangus 3 kuud dieedidoktorite moodi. väga suur vahe :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õnneks läks jälle üx kolmapäev mööda, kui selle jama vaatamise asemel sai trennis oldud. vaadake reedeti dieedidoktoreid kanal 11 pealt ja saate võrrelda kaalulangust 12 nädalat kaalust alla moodi ja kaalulangus 3 kuud dieedidoktorite moodi. väga suur vahe ;)

Kui mingeid tv-showsid või nn ''jamasid'' ei näidataks, oleks elu õite igav ju. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikul trenn, õhtul trenn ja telekas seisaks siis niisama. See ongi kõigest Meelelahutus.

Teise inimese arvelt, ei väsi ma kordamast.

Kui teleka niisama seisma jätad, ega paljust ilma ei jää :ph34r: Pealegi, pole trenn ainuke ajaveetmismeetod.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimesed saage aru, et kogu showbisnes käibki teiste inimeste arvelt, pole mõtet nii üle dramatiseerida seda saadet.

Inimesed dramatiseerisid süžeed, mis keskendub kohati valesti. Show kohta pole midagi halba öeldud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest on realityd väga hea meelelahutus kõik on reaalne ei ole midagi lavastatud saab inimeste reaktsioone vaadata jne!

Mullegi meeldivad sellised saate, iseasi, kas alati õigesti tegutsetakse. TV3 näitas reklaamklippi, mis nüüd kolmapäeval eetris on. Andrus O on ikka kõvasti kõhnem ja ka Andrus A.

Ise nägin Kaubamaja toidumaailmas Jaanikat (roosa peaga), siis temagi oli ikka kenakene küll juba. Kolmapäeval ilmselt finaal tulemas, kindlalt aga ei teagi veel. Nad ju peale suve ise omal käel edasi tegutsenud+ Inge ja Andrus O said ka aastase klubikaardi MyFitness Viru klubis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohati jääb mulje, et siia on kogunenud ossid burksiputka juurest, kellel on nii igav, et tahaks lihtsalt molli anda kellelegi. Kui võetakse sõna fitnessi foorumis, siis oleks endast lugupidaval inimesel vaja säilitada see väärikus, et suhtuda tõsiselt treeningu ja toitumisega seotud küsimustesse. Ei tohiks hinnata sellist meelelahutust, mis antud teemasid naeruvääristab. Kui kellelegi teist meeldib jõutreening, siis ei ole ju äge kui telekas näidatakse, kuidas keegi urineerib jalapressi peale. Aga äkki on pull - jõusaal on, treeningvahend on ja meelelahutus ka - ah? Kõike ei saa labaseks ajaviiteks muuta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest on realityd väga hea meelelahutus kõik on reaalne ei ole midagi lavastatud saab inimeste reaktsioone vaadata jne!

Need nö reality saated on üldjuhul ikka palju rohkem lavastatud kui välja paista võib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma usun , et võitja on ikka see kes on kaotanud oma kehakaalust suurema %-di.... kui kilodega siis oleks ebavõrdne ju....

Jah, see Andrus O on kaotanud 48 kg ja eks tal ole ka suurim protsent, arvan ma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poleks uskunud, et nad enamus kaalu nii pingsalt suudab edasi kaotada. Aga ma ei saa aru miks suur Andrus asjaga enam ei tegele? Temal ju kaalunumber kõige suurem ja eluohtlikum!

MÕned kilod veel ja see musta peaga neiu on rannabeib valmis :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas võitjaga rahule jäite? Imo finalistid olid kõige sümpaatsemad kõikide võistlejate seast ja oleks mõlemad seda raha väärinud :o Inge kaotab natuke veel ja on juba päris kompu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nagu öeldi, siis Andrus oli olnud läbi saate suurfavoriit. Nad mõlemad oleks pidanud auhinna saama, Andrus saab 50K ja Ingele siis "tore, et tulid, näed, siin on lilled." No jah, väga väga tore, peaks mainima.

Mõlemad ikka oleks rahalist preemiat väärt. Andrus - okei, 50K + hea tervis, Ingele siis kasvõi 15K või nats pealegi, tubli ikkagist! : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×