Jump to content
marjasha

"Kaalust alla" TV3- st

Recommended Posts

Muidugi on nad ise oma kaalu tõusus süüdi !

Ma eeldan, et selle 155 kg mehel on suuremas osakaalus lihasmass ? Kui nii siis, sel puhul on 155 kg lihasmassiga mehel tunduvalt kergem elu kui 160kg pekisel (suuremal määral) mehel.

Ta on aasta trenni teinud :rolleyes:

Aga eks tal ole ikka lihast ka parajalt

edit: Või on juba 2aastat ? Kurat ei mäleta

Muudetud kasutaja Samakamees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vadake suure Andruse käsivarsi ...nagu makaronid, puhas pekk, lihast pole haisugi.

Ja ise nii tähtsalt näitab saate alguses (kui näitab osalejaid) oma biitsepsit :)

Kõige tublimad ja motiveeritumad on minu meelest Andrus O. ja Andrus A.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis numbrid näitasid? Ma unustasin jälle vaadata :)

Ei viici enam selle jama pärast enda tavapärast trennirezhiimi rikkuma hakata. olen parem saalis ja teen endale teene parema enesetunde ja vormiga. mis seal telku ees ikka passida ja vaadata, kuidas suur paks mees vingub, et kõik on halvasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei viici enam selle jama pärast enda tavapärast trennirezhiimi rikkuma hakata. olen parem saalis ja teen endale teene parema enesetunde ja vormiga. mis seal telku ees ikka passida ja vaadata, kuidas suur paks mees vingub, et kõik on halvasti.

Hahahaaa! Kõige parem iseloomustus sellele saatele :) Ma ka ei ole seda enam viitsinud vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väge ebameeldiva käitumisega inimene.

Ülbitseb treeneriga ja näitab oma nn ''teadmisi''. Miks sinna saatesse minna kui ei kavatse kuulata targemaid.

See Andrus jäi mulle meelde saatest ''Reporter'', kus ta tegi Tõnismäel avarii. Vastuseks politseile oli, et ta kuulas muusikat..tümps-tümps.

Kunagi ühel Jaanipäevaõhtu kontserdil nad esinesid oma SuperBoysiga ja pausi ajal läks 2 taldrikut sašlõkki ja kapp õlut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ülbitseb treeneriga ja näitab oma nn ''teadmisi''. Miks sinna saatesse minna kui ei kavatse kuulata targemaid.

See Andrus jäi mulle meelde saatest ''Reporter'', kus ta tegi Tõnismäel avarii. Vastuseks politseile oli, et ta kuulas muusikat..tümps-tümps.

Kunagi ühel Jaanipäevaõhtu kontserdil nad esinesid oma SuperBoysiga ja pausi ajal läks 2 taldrikut sašlõkki ja kapp õlut.

hahahahahaaaa mäletan ka seda Reporterit ...2007a kevadel oli see :D

Auto oli suht segamini, ütles et "see on huinjaa, selle teeb korda" ...istus autosse ja lasi mingit oma tümpsu reporterile ja vahtis nagu töllakas kaamerasse :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, vähemalt on suur Andrus suhteliselt positiivne inimene, ka kõige si######s olukorras. Mulle küll meeldib jälgida, kuidas enamus vinguvad. Eriti teevad seda naised, mehed hoiavad suhteliselt madalat profiili.

Suure Andruse kohta niipalju, et ta ju ei vingugi nii otseselt. Treener küsib, tema vastab, ehk isegi liiga paljugi. Nalja saab. Andrus teab milleks sinna saatesse läks - eks ikka meelelahutust pakkuma, kuid paljud ei saa sellest aru. Ja ta on seda maininud ka, et saab mis saab ja ta ei pinguta nii palju nagu oleks see elutähtis. Peaasi, et inimene rahul on. Lahe saade tegelt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jobu vana minuarust, sööb võid, näksib seal igast jura kõrvale, mis kaalust alla võtmine see selline on ? Mille kuradi pärast sa sinna saatesse läksid ma ei saa aru..Kas tõesti siis see rahasumma mis antakse on väärt seda? Aga enda elu ja tervis pole langust väärt?

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täiesti mõttetu vend on see suur andrus ...vend räägib nii lolli juttu .Suu võid täis ,trenni ei tee...ja siis räägib et hakkab kohe surema .

Muudetud kasutaja re1nart poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täiesti mõttetu vend on see suur andrus ...vend räägib nii lolli juttu .Suu võid täis ,trenni ei tee...ja siis räägib et hakkab kohe surema .

No mis teile see nii väga korda läheb? Ses suhtes, et ma saan temast mingis mõttes aru, et kui sa oled ikkagi terve elu söönud nii kuidas tahad ja nii palju kui tahad siis raske on end muuta. Muidugi võiks natuke rohkem initsiatiivi näidata selle suhtes, aga tegelikult mul täiesti suva ju kas ta võtab alla või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui oled ennast mitmesajakiloseks õginud, siis on selge, et ise ei suuda ja abi hädavajalik. Siis ei ole mõtet egotseda ja plärada, et sa ise tead ja oskad. 100kg kaaluv pekine tagumik ja riistast madalamale rippuv õllekas on tõestuseks, et sa ei tea, ei oska ja ei suuda üksi.

Ma arvan, et kõik isegi ainult mõned aastad treeninud inimesed on trennis näinud selliseid tüüpe, kelle põhi aur läheb pühjuste leidmisele miks ei saa trenni teha. Natuke kauem trenni teed, siis suudad juba inimtüübi kohe ära tunda - "vabandaja" .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×