Jump to content
marjasha

"Kaalust alla" TV3- st

Recommended Posts

Ma ei saa aru, milles on probleem :D. Eks paljud jah suhtuvad umbusklikult kõigesse uute kuid ega siinne saate mahategemine enam midagi ei muuda ..saade jääb eetrisse ja reiting ka ilmselt siinse klähvimise tõttu ei muutu ..pigem vaatajskond tõuseb sest ju on siis vaatamist väärt kui kõik räägivad sellest :D.

Aga see inimene kes siin väidetavalt oli saate tegemise juures ja räägib, et need inimesed on nüüd muutunud ja teevad sporti ..TV3 jaoks on see siiski ju puhas äri, mitte heategevus. Ja hea kui saade siiski muutis mõne osaleja elu paremuse poole. Tegelt siiski võiks ju saate alguses olla kiri a´la: "saade valmis professionaalide tugeva järelvalve all, mitte proovida kodus järgi teha!" :)

Proovin selgitada,milles on põhiküsimus.

Saadet ei vaata mitte ainult need,kelle jaoks see on tore ajaviide,kelle jaoks on fun,kui mingi paks Patkuli trepil ukerdab.

Teleka ees istub ka tuhandeid inimesi,kellel ülekaal on rängaks probleemiks.

Ja mida nad nüüd näevad?Treenerid soovitavad teha trenni 3X päevas.Treenerid saadavad räiges ülekaalus inimesed Patkuli trepile ...

tähendab,nii peabki;nii asi käibki.Nemad ju ei tea,et seal käidi vaid kord ...

Selgitaks veidi ülipaksude mõtlemist,mis on normaalsetele ilmselt tundmatu, :rolleyes:

Nimelt ei ole räiges ülekaalus olevate inimeste hulgas raudse iseloomu ja tahtejõuga inimesi(kui ehk sportlased välja arvata,aga neile on taoline kaal isiklik valik),sest taoliste iseloomuomadustega inimesed ei ole räiges ülekaalus, :P

Kõik nad tahavad kaalust alla võtta ja absoluutne enamus ei ole selleks võimeline ülalmainitud põhjusel.Seega oodatakse IMET.

(Kui ise olin meeletust ülekaalust vabanenud,tiirles minu ümber igasugu kodukoha pakse ja paksude laste vanemaid,kes üritasid teada saada AINE nime,mida ma sisse võtan.Juttu söömise ja kogu elustiili muutusest ja trennist ei tahtnud keegi kuulata.Veel enam,taoline jutt ajas inimesi tigedaks - mulle pakuti raha ja krt teab mida,öelgu ma aga AINE nimi.)

Ja nüüd ongi IME - 3X päevas trenni,vudime mööda treppe ...

ja kaal langeb 8kg nädalas,mis olevatki normaalne!

Paks teleka ees teeb kiire arvutuse - noh,kahe kuuga ongi ülekaal läinud!Ja hakkab tegutsema ...

Anlt et temal ei ole treenerit kõrval,ei ole arstlikku kontrolli ...

Mis sa arvad,millega asi lõpeb?

Ise oled proovinud 3X päevas trenni teha?

Aga seda,et tglt vabanetakse ülekaalust köögis,saates praktiliselt ei räägita!

Sest see ei ole fun - no keda huvitaks (ntx) hr.-de Kalmuse või Kiivika etc toitumiskava ja trennikava järgi treeniv kodanik?Tema ei konda treppidel,ei võta 8kg nädalas maha ...

tõsi,ülekaalust ta vabaneb ja vormi läheb kah,aga mitte kuue nädalaga.No üldse mitte fun.

Krdi vundamentalistlik,ilma uuendusteta,eks ole, :D

Suutsin asja selgitada?

btw,mis uuendusi sa seal saates nägid,äkki räägid vudamentalistidele kah?

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paks teleka ees teeb kiire arvutuse - noh,kahe kuuga ongi ülekaal läinud!Ja hakkab tegutsema ...

Anlt et temal ei ole treenerit kõrval,ei ole arstlikku kontrolli ...

Mis sa arvad,millega asi lõpeb?

btw,mis uuendusi sa seal saates nägid,äkki räägid vudamentalistidele kah?

Ma arvan, et on igatipidi hea kui paks üldse ennast diivani küljest lahti kangutab ja lähe bsporti tegema ..ükskõik kui intensiivselt :rolleyes:. Kui ta aga läheb jõusaali, siis seal peaks olema treener ja nähes kui tõesti vend 3x päevas end tappa püüab raskustega - selgitab natuke asja paksule. Ning kui ei lähegi saali, vaid hoopis jooksma kuskile, kas mäest üles või niisama, siis suure tõenäosusega katkeb tal ennem kannatus kui midagi juhtuda jõuab ning puudub piisav tahtejõud. Suur edusamm seegi, kui minnakse ja tehakse natukenegi sporti selle saate tõttu :)

Uus ja omanäoline saade ikkagi meil siin ju...

PS! saates on ju selgelt näha, et 8kg kaotas VÄGA paks inimene vaid esimesel nädalal ..edaspidi tulemused langesid drastiliselt. Kui nüüd keegi vaatajatest arvab tõesti, et kaal langebki koguaeg nii ja peale mõneajalist treeningut pettudes, et see nii ikka ei ole, end üles poob siis on see tema enda tragöödia...

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PS! saates on ju selgelt näha, et 8kg kaotas VÄGA paks inimene vaid esimesel nädalal ..edaspidi tulemused langesid drastiliselt. Kui nüüd keegi vaatajatest arvab tõesti, et kaal langebki koguaeg nii ja peale mõneajalist treeningut pettudes, et see nii ikka ei ole, end üles poob siis on see tema enda tragöödia...

Nüüd siis tean ka mina,millisele auditooriumile too saade on suunatud, :)

Tore,et end nii avameelselt väljendasid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin foorumis saadetakse sind ka ju iga toidu kohta käiva küsimuse peale mingit mõttetut toidukava tellima, kas see pole siis kommerts ja raha tegemine?

Mis ajast tellitud toidukava mõttetu on? On sul tuua konkreetseid inimesi, kes ei ole saavutanud toitumiskava abil eesmärke?

Toidukava koostamine on töö, see ei ole copy-paste, sest inimesed on erinevad - kes teeb trenni kell 11 hommikul, kes kell 18 õhtul, kes käib koolis, kes käib tööl, kes ei tee üldse trenni ja tahab kaalus alla võtta ja kes tahab juurde võtta, kõigi nende jaoks tuleb erinev kava.

Ja tasuta on ainult juust hiirelõksu vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin foorumis saadetakse sind ka ju iga toidu kohta käiva küsimuse peale mingit mõttetut toidukava tellima, kas see pole siis kommerts ja raha tegemine?

Kas sa arvad et treenerid, kes on maksnud oma koolituste eest, ja mitte vähe, õppinud-õppinud katsetanud ja veelkord õppinud, on saanud kõike tasuta, aitähhi eest??? Miks peaks seda siis teisetele tasuta siin jagama?

Teiste treenimine on treeneri leib. Kes meist käiks tasuta tööl?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PS! saates on ju selgelt näha, et 8kg kaotas VÄGA paks inimene vaid esimesel nädalal ..edaspidi tulemused langesid drastiliselt. Kui nüüd keegi vaatajatest arvab tõesti, et kaal langebki koguaeg nii ja peale mõneajalist treeningut pettudes, et see nii ikka ei ole, end üles poob siis on see tema enda tragöödia...

Meelelahutus meeleheitel ja haigete inimeste arvel??? Jah, rasvumine on haigus. Kas sellise jama jaoks kasutataksegi meil televisiooni?

Tegelik tragöödia on need kümned tuhanded ülekaalulised televaatajad, kelle jaoks on vaja hoopis tuge ja eeskuju, kuidas toituda ning kuidas hakata liigutama. Kuid kes hoopis loobuvad, sest 3x päevas treenida??? Patkuli trepid 150kg juures??? ja kõik see muu jura, mis sinna televaatajani jõudvasse versiooni kokku on lõigatud.

100 korda paremini õnnestus kaalu langetamise ja tervislikema eluviiside osas "Retseptita" saates Argo Ader ja kompanii Sven Sesterit juhendades ja treenides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meenus üks seis raamatust Rikas isa, vaene isa:

"Rikas isa maksis poistele äärmiselt vähe palka.

Seejärel mõne nädala pärast, kui poisid kurtma tulid, et nemad enam poolmuidu rügamist ei tee, pakkus rikas isa, et töötage tasuta edaspidi, posid nõustusid hambad ristis. Pärast tasuta töönädalaid leidsid posid hea äri-idee ja said rikkaks*."

"IME" tähendas omal ajal vist mõistet "Isemajandav Eesti", vms isemajandavat ehk ise toime tulevat, samas tegu oli üpris shokeeriva radikaalse hetkega ajaloos, sündis miskit imelist, justnagu enneolematut. Ja sellest Msc minuarusaamist rääkiski, et shokiteraapia teeb imesid, samamoodi nagu rikka isa õpipoisid läbi shokeeriva kogemuse õppisid elult midagi head. Ise treeningutes shokeerin ka enda keha, ja vaimu, tundubki optimaalne kui on aeg-ajalt shokimomenti, annab head tulemust.

Ma pole saadet vaadanud veel, aga tundub nagu seal esitatav pole päris see, mis tegelikult toimub, või, esitatavat võib interpreteerida valesti ("kaart (ehk esitlus) pole territoorium (ehk tegelikkus)"). Samamoodi nagu filmides, ja, telekanalitel esitatavates reklaamides, jääb esitlusest mulje, et suitsetamine on õige ja hea. Kui nii on asjalood selle saatega, siis piisaks kui korrektselt mainida sinna juurde, et tegu on meelelahutus-show-ga, või muud sellist. Samas minuarust käesoleva ühiskonna korralduse juures pole see nõue enam niivõrd oluline, võiks ka lisamata jätta sellise hoiatuse.

Lugesin ühte saiti (muusika-teemaline), kus räägiti metoodikate erinevustest (üritan hiljem siia tuua lingi, kui huvi on). Seal toodi näide, kuidas kaks õpetamis-metoodikat muusikas erinevalt mõjuvad. Ühte metoodikat nimetati kui "esmakordselt sügavasse vette viskamist" (radikaalselt shokeeriv metoodika siis), ja, teist metoodikat kirjeldati nii kui isik saadetaks madalaveelisse piirkonda (eriti nö hoolitsev metoodika siis). võrrledi kahte vastandlikku metoodikat noodiõpetuses siis toodud ujumis-metoodikatega. Ja öeldi et tõenäoselt sügava vee keisi puhul ei õpita midagi, sealt midagi head ei tule, uputakse ära. Samas ise tean tuttavat, kes ei olegi ujuma õppinud tänaseni päevani, ja põlvini vette mere ääres maksmimaalselt lähebki, on sealsamas kus metoodiliselt ujumise õppimist alustas.

Ses mõttes, soovitan alati mõelda, et erinevad metoodikad ja maailmavaated on omajagu kõik õigeid. Kui öeldi, et keegi maha ei surnud saate tulemusena, siis üpris huvitav saade ju. Kui oletada, et saate tõttu keegi valesid metoodikaid kasutama hakkas, siis see oleks küll sinisilmne, ei usu, et saade kedagi vaatajat üldse trennisaali viis, ja kui viis, siis vaevalt ni ifataalne ehk surmatoov trenn ära tehti. Samamoodi, kui, ma õpin vale metoodika, või, isegi valesti nooditeadust (mida on võimalik täiesti teha muide, ikka leidub ullikesi, kes eiteamis väärat infot üles panevad netti, nagu ka siin saidil sedalaadi eksitavat leida võib), siis ega see midagi hullu ei tee muusikahuvilisele, küll õpib ümber või tekib tal mõni hea idee selle käigus, nagu rikka isa õpilastel tekkis tasuta töötades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Pumper soovib kinnitan oma teaduskraadi.

Õigest keelest: Praegused jon-sõnad on enamjagu prantsuse laenud (kaugem tagamaa on vahel ladina keel). Hispaanialähtene on kanjon. Üldiselt ei tulnud prantsuse sõnad meile otse, vaid eelmisel sajandil oli vahenduskeeleks valdavalt saksa, käesoleval sajandil vene keel. Kõnealused sõnad tulid saksa keele kaudu: pr bataillon, sks Bataillon -- eesti pataljon, pr commission, sks Kommission -- eesti komisjon, pr compagnon, sks Kompagnon -- eesti kompanjon, pr portion, sks Portion -- eesti portsjon. Nagu näha, on prantsuse ja tema järgi saksa kirjapilt mitmesugune, üheks rühmaks saavad nad eesti keeles kokku seetõttu, et prantsuse ja tema järgi saksa häälduses on J (kordan "J"). Kirjutasin mugavtatult. Kas ma pean nüüd kõik sinu 1000 postitust läbi vaatama ja hakkama vigu otsima??? EI. Ma ei tee seda. Targem annab järele!

Ma ei mõista miks siin foorumis kõik nii negatiivsed on. Minge küsige saates osalejate käest järgi, kui palju nad targemaks said, milliseid emotsioone nad said ning kuidas nende elu muutus. Saade ärgitab inimesi sportima. Loomulikult spetsialisti juuresoleks on soovitatav.

Palun, olge natuke positiivsemad :) Teie ei viibinud saate tegemise juures. Kui formaat häirib või on soovitusi siis kontakteeruge saatetegijatega. Palun austage Evat ja Peetrit. Nad on väga head treenerid, teil oleks neilt kindlasti midagi õppida ja vastupidi. Palun arendagem siin konstruktiivset diskussiooni.

Aga nüüd aitab. Minu jaoks on teema lukus.

Olge terved ja jõudu :rolleyes:

Muudetud kasutaja Msc poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minge küsige saates osalejate käest järgi, kui palju nad targemaks said, milliseid emotsioone nad said ning kuidas nende elu muutus.

Teie ei viibinud saate tegemise juures.

Saa Sina ka aru, et meie tõepoolest ei viibinud saate tegemise juures ja räägimegi seetõttu just sellest, millise mulje jätab meile telekast nähtu.

Kas Sa eeldad, et iga ülekaaluline hakkab nüüd saatetegijatega ühendust võtma ja küsima, et kuidas ikka asjad tegelikult olid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...Tean, et inimesed, kes pidasid saate lõpuni vastu on oma elu TÄIELIKULT MUUTNUD. Tervis on parem, kaal on tunduvalt väiksem ja enesetunne on suurepärane! Kõik, kes seal saates olid, nakatusid trennipisikuga!

Soovin kõigile aksepteerivamat meelt ja austagem üksteist natuke rohkem :huh:

Tere, olen 18 aastane tüdruk ja kaalun 80 kg ja pikkus on 170 . Mul oleks vaja kahe kuuga langetada 10 kg, kas see on võimalik ? :)

Oleksin väga tänulik kui jagaksite oma arvamusi ja mõtteid kuidas mul see kiiremini ja tõhusamini langeks, kuid mitte tervisele väga liiga teha.

Tänud ette juba :P

Sellessuhtes, et plaan ei ole peale projekti asi pooleli jätta, vaid jäädagi tegelema ikka regulaarselt trenniga,kunangi olin 9 aastat ujuja jätsin pooleli ja kilod kogunesid, 3 aastaga pea 30 kilo.. ja nüdü tahax selle kõik alla saada :P mitte kõike ,kuid normaalkaalus olla.

Kui see tüdruk on see, keda ma arvan ta olevat, siis mulle tundub, et ta ei õppinud seal saates küll absoluutselt mitte midagi. Mõtteviis on sama "muteerunud" nagu enne. Saade salvestati ju suvel ... miks siis oktoobris ärgati järksu ja kohe vaja 10kg alla saada .. saates oli 86, võttis alla 2kg - 21.oktoober ikka 80kg?!? Mida inimene kõik need kuud tegi :o:o:o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga siis keegi ei oskagi mulle öelda, mida seal saates valesti tehti siis jah?

kõik muidu kõvad mehed/naised, aga adekvaatset vastust ei saa? no siis ei jäägi lihtsal inimesel muud üle, kui tv vaadata kuidas peab tegema....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogu probleem on mõttelaiskuses. Ei viitsita teemasse süveneda ja lahmitakse emotsioonidel. On uskumatu, aga tõsi, et võid "eksinud" inimese ees tõde kuulutada, aga tema ei kuulagi sind vaid jaurab oma edasi. Mis kasu on minu probleemide lahendamisel sellest, mida tegi see või teine inimene. Tema ei ole mina. Paljud siin toodud näited ei ole probleemiga seotud. On lihtsalt väljavabandamised miks see või teine ei õnnestu. Kel veel mõistus peas ja viitsimine seda kasutada - edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õige keelest: Praegused jon-sõnad on enamjagu prantsuse laenud (kaugem tagamaa on vahel ladina keel). Hispaanialähtene on kanjon. Üldiselt ei tulnud prantsuse sõnad meile otse, vaid eelmisel sajandil oli vahenduskeeleks valdavalt saksa, käesoleval sajandil vene keel. Kõnealused sõnad tulid saksa keele kaudu: pr bataillon, sks Bataillon -- eesti pataljon, pr commission, sks Kommission -- eesti komisjon, pr compagnon, sks Kompagnon -- eesti kompanjon, pr portion, sks Portion -- eesti portsjon. Nagu näha, on prantsuse ja tema järgi saksa kirjapilt mitmesugune, üheks rühmaks saavad nad eesti keeles kokku seetõttu, et prantsuse ja tema järgi saksa häälduses on J (kordan "J"). Kirjutasin mugavtatult. Kas ma pean nüüd kõik sinu 1000 postitust läbi vaatama ja hakkama vigu otsima??? EI. Ma ei tee seda. Targem annab järele!

Kui lingvistilist tagapõhja hakata avama, siis aitaks usutavusele kaasa, kui seda tehtaks korrektselt. Ei ole "õige keelest", vaid "õigekeelest".

Lisaks - meie emakeel on paraku ülivaene ning seetõttu esineb laensõnu väga palju. Siiski - laensõnad on eestistatud ning integreeritud meie emakeelde just sellisel kujul, nagu nad on. Kirjavigadega kirjutamine ei ole mugavdamine. Jah, kõigil juhtub, aga imelik on seda mingi pooltõepärase ajaloolise jutustusega õigustama kukkuda.

Imestan su kummalise käitumise üle. Lendad foorumisse ja hakkad näpud püsti paugutama ning teisi paika panema, sõimama madalalaubalisteks kangisõltlasteks jne. Ma olen oma elus mõne rumala magistriga kokku puutunud. Siiski tundub, et neid on veel. Ja sinu vastuseid lugedes hakkan kahtlema, kas saade on ikka meelega ebapädev.

Naljakas kuju oled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga siis keegi ei oskagi mulle öelda, mida seal saates valesti tehti siis jah?

kõik muidu kõvad mehed/naised, aga adekvaatset vastust ei saa? no siis ei jäägi lihtsal inimesel muud üle, kui tv vaadata kuidas peab tegema....

Ei ole aru saanud?

No proovi omal nahal:

vii söömine alla BAV'i

hakka trenni tegema 3X päevas.

Kuue nädala pärast räägime.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga siis keegi ei oskagi mulle öelda, mida seal saates valesti tehti siis jah?

kõik muidu kõvad mehed/naised, aga adekvaatset vastust ei saa? no siis ei jäägi lihtsal inimesel muud üle, kui tv vaadata kuidas peab tegema....

Kas selleks peab eraldi seltsimees algaja525 poole pöörduma, et lugupeetav lugeda suvatseks? Vaata antud teema eelmised lehed läbi, enne kui postitama kukud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imestan su kummalise käitumise üle. Lendad foorumisse ja hakkad näpud püsti paugutama ning teisi paika panema, sõimama madalalaubalisteks kangisõltlasteks jne. Ma olen oma elus mõne rumala magistriga kokku puutunud. Siiski tundub, et neid on veel. Ja sinu vastuseid lugedes hakkan kahtlema, kas saade on ikka meelega ebapädev.

Naljakas kuju oled.

No nii hull see asi ka ei olnud, inimene avaldas oma arvamust, tundub nii et enda seisukohta ei tohi siin üldse avaldada või? Et peab mõtlema nagu kõik teised tahad öelda?

Samamoodi lendad sina ka siia meri põlvini.

Muudetud kasutaja indica poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lugedes kõiki postitusi on enam-vähem pilt üks-sitt saade -lollid treenerid-loll formaat, aga küsimus, kui on vaja kiiresti alla võtta, mis siis teha tuleks, kui sa seal saates oleksite- et ei võtagi alla, lased vaatajal vaadata 3 saadet järjest kepikõndi, mida???, nüüd võimalus näidata end targana jne, muidu teised lollid, aga ise ka ei oska muud teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lugedes kõiki postitusi on enam-vähem pilt üks-sitt saade -lollid treenerid-loll formaat, aga küsimus, kui on vaja kiiresti alla võtta, mis siis teha tuleks, kui sa seal saates oleksite- et ei võtagi alla, lased vaatajal vaadata 3 saadet järjest kepikõndi, mida???, nüüd võimalus näidata end targana jne, muidu teised lollid, aga ise ka ei oska muud teha.

Ja millele siis kogu foorum on pühendatud?!

Sõnast "otsing" oled kuulnud?

Ei ole?Ei oska kasutada?

No loe siis siit

ja ka see loe läbi.

Kui lugemisega on probleeme,palu,et keegi sulle kõva selge häälega ette loeks, :huh:

Muudetud kasutaja Rebane poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aitäh, lugeda oskan, mida ma tahtsingi tõestada oli see, et keegi teist kommijatest ei oksa mulle seletada, mida te ise teeksite siis sellises saates. ma ei küsinud ju kuidas vormi rikkuda või mida mitte teha, seda ma siit foorumist saangi, ma tahtsin teada, kuidas te ise seal saates kaalu laseksite langetada, aga juba sain oma m.o.t.t. 'i kätte. Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aitäh, lugeda oskan, mida ma tahtsingi tõestada oli see, et keegi teist kommijatest ei oksa mulle seletada, mida te ise teeksite siis sellises saates. ma ei küsinud ju kuidas vormi rikkuda või mida mitte teha, seda ma siit foorumist saangi, ma tahtsin teada, kuidas te ise seal saates kaalu laseksite langetada, aga juba sain oma m.o.t.t. 'i kätte. Aitäh!

:huh:

Ma ju ütlesin,et lase KÕVA HÄÄLEGA ETTE LUGEDA,kui ise ei oska, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea kas mõni saates osalenu ka siinset teemat lugenud on? Võib olla, et siin seda juba mainitud, pole tähele pannud. Mitmed pidid vist juba "trennisõltlased" vms olema, et ehk selle foorumigagi tutvust teinud. Kui "trennisõltlased", siis ilmselt teadmisi juba vähe juures ja nüüd saavad aru, et nende kulul lihtsalt show'd tehti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aitäh, lugeda oskan, mida ma tahtsingi tõestada oli see, et keegi teist kommijatest ei oksa mulle seletada, mida te ise teeksite siis sellises saates. ma ei küsinud ju kuidas vormi rikkuda või mida mitte teha, seda ma siit foorumist saangi, ma tahtsin teada, kuidas te ise seal saates kaalu laseksite langetada, aga juba sain oma m.o.t.t. 'i kätte. Aitäh!

Ma loodan, et k6ik siinolijad on kursis, et tegemist on sisseostetud saateformaadiga.

yks v6imalikest saatega tutvumise linkidest

Bravo, Katsi! :)

Mida me teeksime teisiti??

Tegelik elu-olu tervislikumate kaalukaotuste ymber ei ole lihtsalt nii p6nev, et seda miljonitele demonstreerida :huh: Liiga aegan6udev ja kallis. Mittekasumlik...

Saateid on ju erinevaid. Ysna suur hulk meie inimesi olid tegevad saates "Retseptita".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd läheb see teema ühe kodaniku pärast juba teemast välja. Igaühe vaba valik, kas ta on siin või ei. Kui antud kuri inimene ei kannata siinseid teemasid, kes teda sunnib? Parem teda üldse ignoreerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lugedes kõiki postitusi on enam-vähem pilt üks-sitt saade -lollid treenerid-loll formaat, aga küsimus, kui on vaja kiiresti alla võtta, mis siis teha tuleks, kui sa seal saates oleksite- et ei võtagi alla, lased vaatajal vaadata 3 saadet järjest kepikõndi, mida???, nüüd võimalus näidata end targana jne, muidu teised lollid, aga ise ka ei oska muud teha.

Selles ju asi ongi, et kiiresti ei ole tervislik kaalu langetada ning saadet sellisel kujul pole üldse vaja. Kui Sa oled saadet vaadanud, siis Sa tead, et esimese nädalaga võeti maha müstilised kilod, aga mitte keegi ei seletanud, mille arvelt (vee ja lihase ning mitte rasva) selline kaalulangus toimub. Teisel nädalal olid osalejad juba pettunud, sest kaalu kaotati grammides. Jälle keegi ei seletanud, vaid hõisati, et teeme veel rohkem trenni. Sellise treeningkoormuse ja toitumise juures, nagu saates, on osalejate organismid viidud šokki ning keha hakkab kinni hoidma kõike, mida talle vähegi antakse, seega mis kaalulangusest me siin veel räägime? Kogu selle süsteemiga süvendatakse osade inimeste arvamust, et näe, ma teen trenni nagu hull ja söön vähe, aga kaal ei lange, järelikult on asi geenides. Ehk lühidalt, saade esitab väärasrusaamu.

Edit: lausekohendus

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×