Jump to content
marjasha

"Kaalust alla" TV3- st

Recommended Posts

Nüüd on siis illusioonid purustatud. Kui esimeses saates oli esimene kaalumine pärast söögiorgiat ja teisel kaalumisel pidigi kaal kõvasti väiksem olema, siis nüüd sõitis reaalsus täiega sisse. Mõnel on juhe ikka korralikult koos ja ongi loogiline. Emotsioonid hakkavad juhtimist üle võtma ja saab kõvasti nalja. Saates osalejatest on kahju. Nemad on kui laborirotid, kes ei saa millestki aru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile vaatasin siis ka otsast lõpuni seda saadet. Ebanormaalne. Tsirkust ja leiba rahvale- see on peamine saate eesmärk. Kahju treenereist, kelle maine saate tõttu kindlasti langeb- aga eks nad ka teadsid, mis neid tõenäoliselt ees ootab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte, et ma kiiret kaalulangust propageeriks, ent selliste kehamasside juures olid viimased langused küll täiesti naeruväärsed, arvestades, et käsil on alles teine nädal. Neil inimestel oleks pigem vaja mingit psühholoogilist nõustamist, mitte ropprasket trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte, et ma kiiret kaalulangust propageeriks, ent selliste kehamasside juures olid viimased langused küll täiesti naeruväärsed, arvestades, et käsil on alles teine nädal. Neil inimestel oleks pigem vaja mingit psühholoogilist nõustamist, mitte ropprasket trenni.

nõus täiega. 300gr nädalas - see on seal mõnel mehel 0,2% kehakaalust. Nii väikseid numbreid pole peaaegu olemaski.

Lisaks motiveeritusele ja psühholoogilisele lähenemisele võiks sellises seisus appi võtta ainevahetust kiirendava lisandi või kaks: kohv, roheline tee, L-karnitiin vms. (Fasti Burner suudaks suisa imesid teha). Koos korraliku toitumisega olekski tulemused käes. Ja sellist treeninguga lõhkumist ei ole esialgu üldse vaja, sest sellega pannakse organism mitmekordse stressi alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
samas noh normaalse inimese jaoks on 130 ikka paras paks aga kui sa aasta tagasi olid 180 kg siis pole hullu midagi nii alla võtta ju. tervis ikka ennekõike

Mina olen üle 130 kg ja ma ei ole paras paks:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte, et ma kiiret kaalulangust propageeriks, ent selliste kehamasside juures olid viimased langused küll täiesti naeruväärsed, arvestades, et käsil on alles teine nädal. Neil inimestel oleks pigem vaja mingit psühholoogilist nõustamist, mitte ropprasket trenni.

Kaalulangus vee arvel on läbi.Organism on stressis,läinud üle kokkuhoi rezhiimile,ilmselt hakanud ka vett kinni hoidma.

Tulemus(täpsemalt selle puudumine) on käes.

Pealegi,ma tahaks kangesti näha,mida teevad kodanikud paksud järgmisel päeval peale "trepijooksu" ...

pakuks välja,et liikumisega võib probleeme olla.

P.S.Ega keegi oska öelda milline klubi hoiab palgal saates osalevaid treenereid?

Teaks ,millist kohta edaspidi iga hinna eest vältida.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
P.S.Ega keegi oska öelda milline klubi hoiab palgal saates osalevaid treenereid?

Teaks ,millist kohta edaspidi iga hinna eest vältida.

Kui saadet alles reklaamiti, siis mõtlesin, et huvitav, miks nii tundmatud treenerid (vabandage palun kui eksin, lihtsalt minu kui tavalise treenija jaoks tundmatud), kuid nüüd on see küll selge. Ükski treener, kes tahab oma head mainet hoida või seda endale tekitada, niisuguse asjaga nõusse ei jääks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

P.S.Ega keegi oska öelda milline klubi hoiab palgal saates osalevaid treenereid?

Ära treenereid küll selles süüdista- oskavad teha küll plaane, mis töötavad. Saates on neile stsenaarium ette kirjutatud ja nad peavad tegema seda, mis kästakse:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaalulangus vee arvel on läbi.Organism on stressis,läinud üle kokkuhoi rezhiimile,ilmselt hakanud ka vett kinni hoidma.

Tulemus(täpsemalt selle puudumine) on käes.

Pealegi,ma tahaks kangesti näha,mida teevad kodanikud paksud järgmisel päeval peale "trepijooksu" ...

pakuks välja,et liikumisega võib probleeme olla.

P.S.Ega keegi oska öelda milline klubi hoiab palgal saates osalevaid treenereid?

Teaks ,millist kohta edaspidi iga hinna eest vältida.

Oh, ei olegi ise veel saadet n2inud, kuid kommentaaride j2rgi on 6udus kuubis :) Ainuke m6te, mis mulle meeldib seal, on v6istlusmoment. Probleemiks on mille alusel v6istlus k2ib.

Treenerite nimede j2rgi saaks ka klubid teada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära treenereid küll selles süüdista- oskavad teha küll plaane, mis töötavad. Saates on neile stsenaarium ette kirjutatud ja nad peavad tegema seda, mis kästakse:-)

Vastutustundega inimene sellise asjaga kaasa ei läheks, seega päris "süüst" vabad nad nüüd küll ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaalulangus vee arvel on läbi.Organism on stressis,läinud üle kokkuhoi rezhiimile,ilmselt hakanud ka vett kinni hoidma.

Tulemus(täpsemalt selle puudumine) on käes.

Pealegi,ma tahaks kangesti näha,mida teevad kodanikud paksud järgmisel päeval peale "trepijooksu" ...

pakuks välja,et liikumisega võib probleeme olla.

P.S.Ega keegi oska öelda milline klubi hoiab palgal saates osalevaid treenereid?

Teaks ,millist kohta edaspidi iga hinna eest vältida.

Peeter Viru MyFitness ja Kalev Spas http://naistekas.delfi.ee/kaalustalla/osal...r.d?id=26822733 ja

Eva MyFitnessis http://naistekas.delfi.ee/kaalustalla/osal...a.d?id=26822065

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära treenereid küll selles süüdista- oskavad teha küll plaane, mis töötavad. Saates on neile stsenaarium ette kirjutatud ja nad peavad tegema seda, mis kästakse:-)

e-ee ...

võrdlus on ehk tiba räige,aga vastavalt Nürnbergi Tribunali otsustele ei vabasta fakt ,et ollakse vaid kuritegeliku käsu täitja toda täitjat vastutusest, :)

---

Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

võrdlus on ehk tiba räige,aga vastavalt Nürnbergi Tribunali otsustele ei vabasta fakt ,et ollakse vaid kuritegeliku käsu täitja toda täitjat vastutusest, :)

---

Tänan.

Eva on minu jaoks tundmatu...

Peeter aga v6istles samal ajal, mis minagi ja ka trenni on saanud koos Livoonias teha. Kehakaalu osas ei ole tal minuteada erilisi k6ikumisi olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
samas nende enda otsus nii,et lasku aga käia.

Et rumalaid võibki lüpsta? Me kõik oleme mingis asjas vähem või rohkem rumalad ja on ju hea meel, kui keegi targem Sind järje peale aitab, Sinu võhiklikkust mitte ära kasutades.

See saade on ehe näide liigkasuvõtmisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

keegi ei SUNNI neile midagi peale.see on nende enda otsus.oma vigadest õpitakse ning nagu saatest näha saavad paljud aru,et selline rabistamine ei vii positiivsete tulemusteni.ehk saavad saatest mingisuguse kogemuse ning pärast seda näevad asja pisu teise nurgaalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
P.S.Ega keegi oska öelda milline klubi hoiab palgal saates osalevaid treenereid?

Ära treenereid küll selles süüdista- oskavad teha küll plaane, mis töötavad. Saates on neile stsenaarium ette kirjutatud ja nad peavad tegema seda, mis kästakse:-)

MyFitness Peeter Karask ja Eva Ottas. Saatelõigus käidi treenimas Viru MyFitnessis.

Treenerite seas küllaltki tuntud treenerid, ent ei ole silma paistnud millegiga. Mina eelistan siiski oma treenereid edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega see kaader seal väga ei pinguta ka, pigem nagu väiksed lapsed treeneri utsitamisel midagi natuke teevad.... Järelikult puudub igasugune tahtevõime.

Eriti hea oli see koht, kus see rasvunud paksmagu Andres saiakesi sisse ajas ja ka kaasa pakkis, et pärast hea nosida! Ei saa ikka inimest aidata kui ta ei VAJA abi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes saab santi sundida, kui sant ei taha kõndida ...

Kui harjumust ennast liigutada ei ole, siis ega see nii kiiresti, isegi tagant utsitades ei tule ka. Ja kui on harjumus ennast iga päev silmini täis õgida, siis ka see harjumus on visa kaduma. Ja tundub ka, et osad neist selle saate kodanikest ei ole seesmiselt motiveeritud midagi enda juures muutma (ma ei räägi siin saate formaadist, mis näebki ette nende piinamist :))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×