Jump to content
marjasha

"Kaalust alla" TV3- st

Recommended Posts

Tundub huvitav saade olevat. Treenerid on muidugi super, Eva trennis olen korra käinud, väga hea mulje jäi, Peetri BodyPumpis rohkem, iga trenn oli uus väljakutse- kõigist harjutustest oli tal oma "pisut raskem versioon" tehtud. Usun, et nad saavad saateski oma tööga suurepäraselt hakkama, edu ja vastupidavust ka saatesosalejatele muidugi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TV 3 uus tõsielusari Kaalust alla on Eesti versioon ülipopulaarsest USA tõsielusarjast The Biggest Loser. Saate idee on lihtne – kaksteist ülekaalulist inimest pannakse elama kodust eemale hotelli, kaugele igapäevastest ahvatlustest ning nende ainukeseks eesmärgiks saab järgmise kahe kuu jooksul võtta kaalust alla või lahkuda saatest. Võitja on see, kes kõige rohkem kaalu kaotab. Juba esimeses saates tekivad osaliste vahel intriigid ja esimesel võistlejal tuleb saatest lahkuda. Saatejuht Krista Lensin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tissid torkasid isegi liiga palju silma :rolleyes:

Mulle jäis silma see et need toidukogused olid suht väikesed ja selline kaalukaotus pole tervislik ja lihtsalt puhta show peale ülesse ehitatud saade, kus inimese tervise eest ei hoolitseta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

saate reklaami vaadates nägin et suht suur osa mida reklaamis näidati olid lihasharjutused...üks kõhuharjutustest oli päris kõva arvestades nende kehasi... kas selline asi siis show pärast et inimestel huvitav vaadata oleks ? või kui nad üritavad kiiresti alla võtta siis on kasu sellistest asjadest? :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
saate reklaami vaadates nägin et suht suur osa mida reklaamis näidati olid lihasharjutused...üks kõhuharjutustest oli päris kõva arvestades nende kehasi... kas selline asi siis show pärast et inimestel huvitav vaadata oleks ? või kui nad üritavad kiiresti alla võtta siis on kasu sellistest asjadest? :rolleyes:

Mul isiklikult oli sellest 180 kilosest mehest kahju, kas ta tervis üldse peab sellisele pingele vastu. Aga ilmselt ikka spetsialistid teavad, mida teevad :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle ei istu see idee, et maha tuleb võtta võimalikult kiiresti võimalikult palju.

Kui sa kaalud ikka 180 kilo, siis 1 kilo nädalas oleks normaalne ? :rolleyes: aasta pärast kaalud 130 kilo. Ma arvan, et kui nii palju võtta, siis on see ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa kaalud ikka 180 kilo, siis 1 kilo nädalas oleks normaalne ? :rolleyes: aasta pärast kaalud 130 kilo. Ma arvan, et kui nii palju võtta, siis on see ok.

180 kilosel mürsul 5 kilo nädalas pole ju midagi hullu. Sellele 180 kilosele ei meeldinud ju ennem liikuda. Seega kui ta nüüd ennast vaikselt liigutama hakkab ja tervislikult toitub, siis see 5 kilo kaob nagu nalja. Lisaks võttis ta kõige rohkem alla, kõige vähem liigutades .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimene.ee:

Kui inimene võtab maha nädalas 2-3 kilo, toimub kaalu kaotus mitte rasvkoe, vaid vee ja lihaskoe arvelt, aga vähendada tuleks ju rasvkudet.

Kaalu vähenemine lihaste ja vee arvelt viib tööjõudluse vähenemiseni ja teiste häirete tekkimiseni. Sagedasemad hädad on siis nõrkus, kõhukinnisus, raskemal juhul juuste väljalangemine, sapikivide teke, häired südamelihase töös.

Loomulikult, mida paksem inimene, seda rohkem ta dieedi alguses maha võtab ja ma ei olegi siin 180-kilose inimese puhul rääkinud kaotusest 1 kg nädalas. Mulle lihtsalt ei istu kiire kaalulangetamise ihaluse propageerimine. Ilma selletagi siin nädalas paar teemat küsimusega, kuidas ülehomseks kaks suurusnumbrit väiksemaks saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

samas noh normaalse inimese jaoks on 130 ikka paras paks aga kui sa aasta tagasi olid 180 kg siis pole hullu midagi nii alla võtta ju. tervis ikka ennekõike

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks jah esimene nädal-paar kukub utoopilised numbrid, kuna enam ei õgita kõhtu nii täis, ainevahetus kiireneb jne. Mul ka tuli 131 pealt esimene 6kg kiirelt ja siis stabiilselt kilo nädalas. Loomulikult pidevalt koguseid jne muutes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah nii ta on, et alguse kukub ja siis hakkab venima.

Mul ka kukkus 92kg pealt 85-e kg peale põhimõtteliselt 1,5 kuuga.

Tean, et 7kg see pole teab mis suur number aga sellise kaalu pealt ei ole vist nii suuri numbreid oodata ka kui 180kg-ga. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatasin nüüd selle saate ära, kusjuures täitsa põnev oli ja kaalunumbrid mida mõni suutis maha võtta olid ka päris kopsakad! :rolleyes:

Mille arvelt see esilagu tuleb, seda ei rääkinud keegi. Eelkõige on see s*tt õgardite soolestikus ja vedelik, mida massiline rämpstoitumine kehas kinni hoiab. Mida edasi, seda raskemalt need kilod kaovad ja kaduvatest kilodest saavad varsti grammid.

Saade jätab kindlasti paljudele ullikestele vale mulje, et kohe tuleb 24h ööpäevas treenima hakata ning toidukogused üliväikeseks lükata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägisi meenus praegu kinodes jooksva SAW VI avastseen ja "kaalulangetamine." Selline muhe killimine :huh:

Peaasi, et osalistel jätkuks motivatsiooni ja jõudu hiljem jätkata.

Eks see esimene kaalulaks annab kindlust juurde. Kahju oli muidugi sellest, kes esimesena lahkus saatest. Loodetavasti saab ikka aru, et saade on show ja katki ei pea midagi jätma. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega ta jah tervislik pole, mis seal tehakse, aga vaevalt keegi seda saadet siin aasta viitsib vaadata ja kuidas nad nädalas 1kg või siis paarisaja grammi pärast võistlevad, seda vaja ka arusaada, et see ju TV ja show! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk paneb see saade mõne tugitoolisportlase oma tervise peale mõtlema ja annab ka motivatsiooni trenni minna. Paljud on a`la sellise suhtumisega, et olen ju nii paks ja mis see mõni friikas või burks ikka teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×