Jump to content
macc

Vajan massi

Recommended Posts

Olin pool aastat tagasi samas seisus, aga siis hakkasin uurima foorumis, et mida süüa ja kuidas trenni teha jne. Ja nüüd olen juba üle 10kg juurde võtnud. Kaalusin mingi 57kg, nüüd kuskil 70kg. Kui sööd õigeid asju, siis tulevad need kilod küll. :D Trenni oleks ka muidugi vaja teha.. :)

Vanasti ei suutnud hommikuti midagi sisse ajada, aga enam ei saagi üldse ilma hommikusöögita. :D Toidukordi on päevas 4-5.

Põhiliselt söön: riisi, makarone, kartuleid, mune, kohupiima, kaerahelbeid, kanafileed, kanapalle, hakkaliha jne. Joon: piima, jogurtit.

Muudetud kasutaja r3dd3vil poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul täpselt sama jama, olen 15 ja kaalun 53kg (see on küll normaalne aga tahaksin kaaluda üle 60). Kusjuures ei näe ma ültse kõhn välja, pigem tüseda poolne. Söömisega on mul nii et siis saan süüa kui antakse, oleks vaja et keegi mulle soovitusi jagaks dieetide ja harjutuste kohta :o

Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott Kiivikase menüüst lugesin, et laseb sheikidel 10min peale segamist seista ning alles siis joob. kas omab see ka mingit tähtsust peale trenni, kas lasen seista natukese või mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott Kiivikase menüüst lugesin, et laseb sheikidel 10min peale segamist seista ning alles siis joob. kas omab see ka mingit tähtsust peale trenni, kas lasen seista natukese või mitte?

gaasid laseb välja, muidu on jõle vahune, muud midagi ei tohiks olla. Ei usu et valk niimoodi denatureeruks....(kui õigesti kirjutasin, ei ole bioloogiat kaua vaadanud :o )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott Kiivikase menüüst lugesin, et laseb sheikidel 10min peale segamist seista ning alles siis joob. kas omab see ka mingit tähtsust peale trenni, kas lasen seista natukese või mitte?

Mina ajan šeigi kohe pärast kokku segamist sisse. Põhjus miks ma varem seda valmis ei tee on see, et muidu settib pulber põhja ja siis on seda sealt raske lahti loksutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×