Jump to content
4Qlimax

Fitness.ee Rate auhinnamängu võitja 8-/

Recommended Posts

OHHohhooo...

Ma vaatasin hommikul, et artiklile on pandud selline komm aga, et foorumis on lausa teema selle kohta algatatud????? ;)

MA mõtlesin, et 4Qlimax teeb nalja aga paistab, et on tõesti arvamusel, et tõmban kõiki tillist!

No mis seal ikka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OHHohhooo...

Ma vaatasin hommikul, et artiklile on pandud selline komm aga, et foorumis on lausa teema selle kohta algatatud????? ;)

MA mõtlesin, et 4Qlimax teeb nalja aga paistab, et on tõesti arvamusel, et tõmban kõiki tillist!

No mis seal ikka :D

Kas tead sellist ütlemist, et "Thanks for asking, but I'm not on steroids".

Parafraseerides seda sobiks sinu poolt öelduna siia: "Thanks for asking, but it's not a photoshop." ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tead sellist ütlemist, et "Thanks for asking, but I'm not on steroids".

Parafraseerides seda sobiks sinu poolt öelduna siia: "Thanks for asking, but it's not a photoshop." :D

Ma peaks ikka päris soe peast olema, et hakkaks siin mingit endast paremat pilti kokku kleepima ;)

Nii mõnegi inimesega, kes siin foorumis ka aktiivne on, käin ma samas klubis trennis ja huvitav mis näoga ma siis neile pärast otsa vaatan??

Nagu prussak ütles, ütlen ka mina- "TÄNAN KÜSIMAST AGA SEE EI OLE FOTOTÖÖTLUS" ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma peaks ikka päris soe peast olema, et hakkaks siin mingit endast paremat pilti kokku kleepima ;)

Nii mõnegi inimesega, kes siin foorumis ka aktiivne on, käin ma samas klubis trennis ja huvitav mis näoga ma siis neile pärast otsa vaatan??

Nagu prussak ütles, ütlen ka mina- "TÄNAN KÜSIMAST AGA SEE EI OLE FOTOTÖÖTLUS" :D

jep. natuke õiget valgust, enne pildiustamist väeke pumpamist ja Lexusl näebki selline välja. trennis nähtud tema vorm. Tõesti võib tekkida kahtlus, kuna pea ümber tundub olevat mingi valge rant, aga see võib olla vabalt valgustusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jep. natuke õiget valgust, enne pildiustamist väeke pumpamist ja Lexusl näebki selline välja. trennis nähtud tema vorm. Tõesti võib tekkida kahtlus, kuna pea ümber tundub olevat mingi valge rant, aga see võib olla vabalt valgustusest.

Kusjuures ma panin ka praegu tähele seda valget ranti, eks sellest see kahtlus tuligi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures ma panin ka praegu tähele seda valget ranti, eks sellest see kahtlus tuligi :D

Pole hullu... V6ta seda kui komplimenti. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jep. natuke õiget valgust, enne pildiustamist väeke pumpamist ja Lexusl näebki selline välja. trennis nähtud tema vorm. Tõesti võib tekkida kahtlus, kuna pea ümber tundub olevat mingi valge rant, aga see võib olla vabalt valgustusest.

Et see photoshopi teema lõplikut maha matta, siis tunnistan üles, et sai vähe kokat pandud ennem poseerimist, et lihased ikka võimalikult vihale ajada ja eks natuke läks põse peale ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaüks, kel on sin foorumis üle kahe postituse, on ennast vähemalt korra lolliks teinud. :D

nüüd oli lihtsalt 4Q... kord ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pilt paistis jah kummaline. Ilmselt suht pimedas tehtud, mis jätab mulje, et on töödeldud!

Ahti ole nüüd ikka :rolleyes:

Ainuke kummaline asi oli see valge rant paremal põsel, kui ma seda pilti oma kataloogis vaatasin ei ole seal midagi, samuti ei ole sellel pildil midagi viga mis on mu fitness galeriis. Ju siis juhtus selle pildiga midagi siis kui see pandi uudistesse, mis iganes.

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle kohta kehtib edaspidi reegel- enne uuri, veendu, siis süüdista :huh:

Põhiseaduses peaks inimõiguste lõigus paragraaf 23 selle kohta vist olema..võin ka eksida, aga lexuse vormis ise ei kahtle, aga kahtlased olid randid küll, endalgi nii olnud mõne pildiga :rolleyes:

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänapäeva Photoshopi ajastul ei ole probleem igasuguseid rante jm lisaks tekitada pildile, veidike teravustada kus vaja, veidike blurrida, mida iganes. Isiklikult ei lase ühtegi töötlemata nö musta materjali netti üles..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänapäeva Photoshopi ajastul ei ole probleem igasuguseid rante jm lisaks tekitada pildile, veidike teravustada kus vaja, veidike blurrida, mida iganes. Isiklikult ei lase ühtegi töötlemata nö musta materjali netti üles..

End of story!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vaadata ruumi valgust ning samuti pildi hägusust, siis igaljuhul klapid naha ja näo toon. Ka varjud on õiges kohas. Seega vaevalt, et nägu kleebitud on. See väike triip ei näita midagi. Küll aga saab photoshopiga muid trikke teha originaalpildiga, aga mina ei tuvastanud küll midagi.

Muud pole midagi, et härral on lihtsalt nii hea vorm, et vinguma kiputakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×