Jump to content
Sport

Antibiootikum ja trenn.

Recommended Posts

Suur probleem käes...

Olude sunnil pean manustama kahte sorti antibiootikume, üks nende seas on tetracyclin ja teine on tugevatoimeline penitsilliinrühma antibiootikum. Kuidas need mõjuvad trennile, kas üldse on mõtet antibiootikumide kuuri ajal trennis käia? Ja kui on mõtet, kas siis jätta pooleli kreatiini ja valkude tarbimine?

Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma pigem ei treeniks kui sa just tippsportlane pole. nimelt olen nagu ise kogenud et kokkuvõttes on parem kui haigena puhkad ning ravid ennast terveks ja siis jätkad. mitte nii et pikalt ja pidevalt vindud. ma ise ka harrastasin igast gripiga treenimist ja see lõppes sellega et koormasin südame välja ja pärast ei lubanud spordiarst 1,5 kuud tugevalt treenida. oleks ma haigena lõdvemalt võtnus poleks seda 1,5 kuulist sundpausi vaja olnud. võib ju tunduda küll et enesetunne suht hea ja teed kergelt et vormi hoida ja kui terveks saad sisi täiega edasi aga kokkuvõttes võib selline süsteem hoopis kõik pe**e keerata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just, õige jutt Punamütsikesel! Pikemas perspektiivis tuleb kasuks kui ikka korralikult ennast ravid, las see nädal poolteist olla vahet, kuigi võib olla tugev kiusatus ikka trenni minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ühega ravin aknet, teisega on mul hamba põletik ja see tuleb välja ravida. Mõtlengi just, et haigused nagu ei takista kuidagi pole need nii rasked. Mõtlen just sellelt kohalt, et kuidas selle jõuga on. Mulle on öeldud, et see võtab ikka jõu nii ära vähe pole. Ja kui edasi käia, siis on mul nüüd just kreatiini kuur ees...kas seda teha? Proteiini võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas sul see akne siis nii hull on. eksperimenteerisid millegagi või :) aga et põletik on põletik antibiootikum antibiootikum. oleks mingi väga kerge jams siis vaevalt kuurile oleks pandud. proteiini võid ikka võtta. seda peab nagu pidevalt saama. minul antibiootikum jõule ei mõjunud. aga tegelikult eks sa ise tea. sinu tervis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

asi ongi selles, et kumbki pole nii hull...

aknel pole midagi hullu ja põletik oli alguses, nüüd nagu polekski, aga neid antibiootikume peab ikka sisse kahmima. Kui nüüd ikkagi jõule ei mõju, siis ma ikka jätkan trenni, need haigused ei takista kuidagi ju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle mine ikka trenni, natuke võtab ikka jõudu vähemaks kuid mitte nii drastiliselt, lihtsalt ei jõua seeriaid lõpuni teha ennde kordustega millega peaks, vähemalt mul oli nii. Kui mingeid taluvuse probleeme nende antibiootikumidega pole(põhi alt ära, isutus jne) siis on kõik ooo koo ja saab trenni edasi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×