Jump to content
Heddi

Aeroobne & jõutrenn. Kuidas soovitate?

Recommended Posts

Tere! Usun,et olete palju selle teemaga ka kokkupuutunud,kuid siiski.. :D)

Küsimus nimelt selline..Kuidas soovitate ja mis millega kaasneb. Nimelt olen üldiselt 5 korda nädalas kuskil 1,5 tundi teinud sörk/kiirkõnd ( terve maa ei sisalda sörki,kuna olen eelnevad 2 aastat teinud kuskil 12 km.kiirkõndi 5 korda nädalas.Kuid kuskile on ju vaja ka areneda ;) ) Nüüd nimelt plaan selline,et ühendada juurde ka jõutrenn ning samuti loomulikult arendada jooksu.. Mul on nimelt peas 2 mõtet. Kas mõttekam oleks teha 5korda nädalas 30-45 min. sörki + 30-45 min. jõusaali ( sealjuures erinevad lihasharjutusi matil,mitte vaid masinatel) või siis jätta need trennid siiski eraldi päevadele? nt. 3 korda nädalas sörk/kõnd kuskil 60-120 min. ja siis teha 60 min. 2-3 korda nädalas jõusaali,teisi lihasharjutusi?

Ette tänades ;))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eesmärk sul mis? kaalu langetada?

Seda ka jah..sest ütleme nii,et vorm on nii 5 kg võrra kosunud-ja seda mitte lihase arvelt :D

Aga üldiselt põletada efektiivselt rasva ning parandada ka üldist lihasvormi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ka jah..sest ütleme nii,et vorm on nii 5 kg võrra kosunud-ja seda mitte lihase arvelt :D

Aga üldiselt põletada efektiivselt rasva ning parandada ka üldist lihasvormi.

no võid teha nii samal päeval, kui ka eraldi päeval. eraldi päevadel on see mõte, et lihas suudab taastuda järgmise päeva trenniks. kui ühel päeval palju trenni teha, siis lõpus ei suuda lihased enam tööd teha, neisse koguneb palju piimhapet. ja kui sa peale jõusaali veel jooksma lähed, siis kipub pulss liiga kõrgeks jääma, mis enam ei soodusta rasvapõletust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja kui sa peale jõusaali veel jooksma lähed, siis kipub pulss liiga kõrgeks jääma, mis enam ei soodusta rasvapõletust.

Ammu tõestatud, et madala pulsiga sörkjooks ei ole rasvapõletuseks efektiivne, tekitab liigse kortisooli tõusu jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Usun,et olete palju selle teemaga ka kokkupuutunud,kuid siiski.. :D)

Küsimus nimelt selline..Kuidas soovitate ja mis millega kaasneb. Nimelt olen üldiselt 5 korda nädalas kuskil 1,5 tundi teinud sörk/kiirkõnd ( terve maa ei sisalda sörki,kuna olen eelnevad 2 aastat teinud kuskil 12 km.kiirkõndi 5 korda nädalas.Kuid kuskile on ju vaja ka areneda ;) ) Nüüd nimelt plaan selline,et ühendada juurde ka jõutrenn ning samuti loomulikult arendada jooksu.. Mul on nimelt peas 2 mõtet. Kas mõttekam oleks teha 5korda nädalas 30-45 min. sörki + 30-45 min. jõusaali ( sealjuures erinevad lihasharjutusi matil,mitte vaid masinatel) või siis jätta need trennid siiski eraldi päevadele? nt. 3 korda nädalas sörk/kõnd kuskil 60-120 min. ja siis teha 60 min. 2-3 korda nädalas jõusaali,teisi lihasharjutusi?

Ette tänades ;))

Kui ettevalmistus lubab,proovi HIITi,on tunduvalt efektiivsem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ettevalmistus lubab,proovi HIITi,on tunduvalt efektiivsem.

soovitaksin ka HIIT programmi, mille ma avasatsin kasutaja "jrx" kaudu.

olen selle täispikkuses läbi teinud ja teisel korraga olen poole peal. aitab hästi!

olen teinud peamiselt sõudeergomeetril. loe linki TAKU`S HIIT siis saad aru, millest räägin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nüüd natuke räägin vb oma eelnevale jutulõngale vastu, kuid annan lingi, kus on räägitud kõrge intensiivsusega treeningu eelistest.

artikkel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
soovitaksin ka HIIT programmi, mille ma avasatsin kasutaja "jrx" kaudu.

olen selle täispikkuses läbi teinud ja teisel korraga olen poole peal. aitab hästi!

olen teinud peamiselt sõudeergomeetril. loe linki TAKU`S HIIT siis saad aru, millest räägin.

Nii asun uurima.. :D Aitääh ka loomulikult :))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

On pakkuda MyFitness Roccaalmare tudengi-pakett, mis kestab augusti lõpni. Maksepuhkusega kuud on kasutamata.

Ülevõtjale ka preemia - saab treenida kuni 10. märtsini tasuta! (Kuumakse on 699kr)

Kes huivitatud palun võtke ühendust stasia@hot.ee :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×