Jump to content
karumõmmi

whey gold standard

Recommended Posts

Kui vajad proteiini, lisaks tavatoitumisele, siis see on hea valk. Aga enne peaksid selgeks tegema, kas vajad seda üldse lisaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni muidugi oleks hea koos valguga natuke süsivesikuid kah saada. Aga esmane asi on siiski valgud kätte saada niiet, üks korralik valgusheik peale trenni on idiaalne, eriti kui valguks on Whey Gold Standard. See on parim valk, mida mina proovinud olen ja nüüd vahepeal midagi muud proovides sain aru, et peale Whey Gold Standardi ma muid valgupulbreid enam ei taha. Whey Gold on liiga hea, nii maitselt, lahustuvuselt kui ka omadustelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere, kas algajal on mõtekas hakata kasutama whey gold standardit?

aitäh!

ttekas on see küll, kui raha selle jaoks kulutada on. Minul kasvavad siiani lihased kiiresti, pool aastat olen tugevalt treeninud. Nii et ega tegelikult algajal eriti suurt vajadust pole, võtad sa peale trenni valku või mitte, lihas kasvab igal juhul. Süsikaid võta igatahes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ttekas on see küll, kui raha selle jaoks kulutada on. Minul kasvavad siiani lihased kiiresti, pool aastat olen tugevalt treeninud. Nii et ega tegelikult algajal eriti suurt vajadust pole, võtad sa peale trenni valku või mitte, lihas kasvab igal juhul. Süsikaid võta igatahes.

No hetkel pole ta mure ju lihase kasvukiiruses vaid kas on mõtet seda mingi lisaeine või ootena kasutada..Äkki oleks mõtkam võtta natukene vadaku valku ja natukene mingit aeglaselt imenduvat.Muidu oleks hea küll,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah ärge hakake jälle pihta ;) Sheik on hea lihtne...loomulikult keera väike taastusjook sisse , kui mitu tundi söögini aega läheb :D

Õige kommentaar, nii teegi- proteiini olenevalt kehakaalust 30-40 g ja süsivesikuid topelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni muidugi oleks hea koos valguga natuke süsivesikuid kah saada. Aga esmane asi on siiski valgud kätte saada niiet, üks korralik valgusheik peale trenni on idiaalne, eriti kui valguks on Whey Gold Standard. See on parim valk, mida mina proovinud olen ja nüüd vahepeal midagi muud proovides sain aru, et peale Whey Gold Standardi ma muid valgupulbreid enam ei taha. Whey Gold on liiga hea, nii maitselt, lahustuvuselt kui ka omadustelt.

Proovi korra Dorian Yatesi proteiini ja saad teada, et Whey Gold pole ainuke hea proteiin. Aga ka Whey Gold on väga hea (tunduvalt odavam ka, Kui Yatesi omad). Mina kasutan mõlemaid, teisi ei taha samuti enam eriti, kui neid olen proovinud. Kindlasti leidub veel häid proteiine, aga pole nende peale sattunud. Minu jaoks parimad on Dorian Yatesi omad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovi korra Dorian Yatesi proteiini ja saad teada, et Whey Gold pole ainuke hea proteiin. Aga ka Whey Gold on väga hea (tunduvalt odavam ka, Kui Yatesi omad). Mina kasutan mõlemaid, teisi ei taha samuti enam eriti, kui neid olen proovinud. Kindlasti leidub veel häid proteiine, aga pole nende peale sattunud. Minu jaoks parimad on Dorian Yatesi omad.

Peab proovima. Seda pole tõesti veel proovinud, kui Whey Gold otsa saab siis ehk proovin Dorian Yatesi oma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×