Jump to content
TANK

rasva % võistlustel

Recommended Posts

Tekkis selline küsimus - millise rasva %-ga tavaliselt võisteldakse ja palju kellegil on võisteldes olnud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võisteldakse igasuguste %-ga : ) Kuivematel meestel on eestis see 4-5%, sellest madalamat näeb harva. Tippudel kuskil 2-3%, see on juba surmaeelne olukord : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu minul on olnud rasva % 5,1 ja seda juba teist aastat jarjest..olen ylimalt rahul olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

a miks see madal rasvaprotsent surmaeelne seisund on. ma kujutan ette et näit nälgival neegrilapsel on ka ülimalt madal rasva% sest keha hakkab juba lihast lagundama et energiat saada. või ma eksin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ei ole ju. kui ta edasi nälgib siis sureb maha jah aga muidu tal ju veel lihased kah kust energiat saab. telekas on ju küll nähtud et mõnel on ainult luu ja nahk aga ikka hingitseb veel. mõnel on jalg ka mingi 10 cm ainult. no lauskont. tegelt jube. ja me siin pugime niiet vatsake rasvas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oli rohkem piltlikut öeldud. Aga ega sa 2% kaua vastu ei pea, kui sa tahad et lihas säiliks ka mingil moel, siis peaksid sööma ainult peamiselt valku. See on väga rõve tunne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selge on see, et süsivesikud tarbitakse kiiresti ära, seejärel kulutatakse rasva. Ka lihaste ja maksa valke lõhustub mõnevõrra juba üsna varajases staadiumis. Kui aga rasvade lõpukorral intensiivistub proteiinide lõhustumine, siis on näljasurm üsna lähedal. tõelised valguvarud organismil puuduvad ; lõhustuvad proteiinid on struktuurivalgud ja ensüümid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aa no siis on tore. ma juba mõtlesin et see bodybuilding on ikka nii ohtlik et võib sõna otses mõttes laval maha surra. et umbes iga võistlus ja 2%rasvaprotsent on juba nagu bingomäng. et umbes kas jääd ellu või jää. flex wheeleril olevat kunagi naha paksuseks mõõdetud 0,0 inchi. et enam kuivemaks ei olevatt võimalik saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oli 1993. aastal. Vend oli tõesti ikka võimatult kuiv! Mul väike videoklip ka ta vabakavast Olympial. Uskumatu lihtsalt, et ta Doriani ei võitnud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurus on 39,4 mb ja nimi on 1993 Mr Olympia Flex Wheeler. See on seal alguse poole... mine natuke alla poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×