Jump to content
Bulletproof

Haye VS Valujev

Recommended Posts

Haye võttis Valujevilt WBA trooni. Ise ei oleks sellist tulemust pakkunud.

BBC Sport artikkel: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/boxing/8347139.stm

Kahju, et seda vastasseisu ei näinud.

Tore iseenesest, kui vahelduseks keegi seda suurt mürakat võidab. Minu isiklik arvamus Valujevist on selline, et tegemist on kõige koledama väljanägemisega sportlasega terves Universumis. See tema poksistiil on ka tugevalt kummaline. Vanal on selline tehnika, et väiksemad vennikesed tambivad teda kuni nõrkemiseni, ja siis koll tõstab käe üles ja laseb vabalangemisega lühikesele mehele pähe :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahju, et seda vastasseisu ei näinud.

Tore iseenesest, kui vahelduseks keegi seda suurt mürakat võidab. Minu isiklik arvamus Valujevist on selline, et tegemist on kõige koledama väljanägemisega sportlasega terves Universumis. See tema poksistiil on ka tugevalt kummaline. Vanal on selline tehnika, et väiksemad vennikesed tambivad teda kuni nõrkemiseni, ja siis koll tõstab käe üles ja laseb vabalangemisega lühikesele mehele pähe :D

valujev poksib naq homer ju :D ..kui olete seda osa simpsonites näind

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahju, et seda vastasseisu ei näinud.

Tore iseenesest, kui vahelduseks keegi seda suurt mürakat võidab. Minu isiklik arvamus Valujevist on selline, et tegemist on kõige koledama väljanägemisega sportlasega terves Universumis. See tema poksistiil on ka tugevalt kummaline. Vanal on selline tehnika, et väiksemad vennikesed tambivad teda kuni nõrkemiseni, ja siis koll tõstab käe üles ja laseb vabalangemisega lühikesele mehele pähe :D

Mul jäi ka tna öösel matš nägemata. Ei tee reklaami, kuid 08.11 kell 20:00 on kordus Viasat Sport Baltic kanalilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kiidusõnad Hayle valis hea taktika , 11 roundi igavust ja viimane round põnevust , päris naljakas oli Valujev läks ikka väga närvi vahepeal :D

"His head is solid, the hardest thing I've ever hit," said Haye. "It's like hitting a solid brick wall - mees siis vigastas oma paremat kätt 2-4 roundis ja poksis ülejäänud matši vasaku käega

Muudetud kasutaja martin1333 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige vend võitis, kes peab ränka vaeva treenides nägema - tehnika jms.

Valujev võidab ainult tänu oma suurusele ning ka tehnikat on väga kole vaadata.

edu Haye ! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust küllaltki aimatav tulemus, hea match.

Lootsin, et Valujev lööb Haye nokki, aga see mõte teoks ei saanud.

Igav võitlus oli, va. heal juhul kaks viimast raundi. Valujev oli Valujev, aeglane nagu tavaliselt. Haye võiks tiitlit kaitsta mõne liikuvama mehe vastu. Näeks ilmselt rohkem aktiivsust ja põnevust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult olin ma klammerdunud teleka ette, kui midagi sellist sealt näidati:-)

Ma saan kõigest aru, välja arvatud sellest, kuidas 1 kohtunik viiki sai pakkuda.

Haye võitis teenitult, kuigi enne matši ei osanud minagi seda arvata, kuna polnud ta matše lihtsalt enne näinud.

Uskumatu kiirus on Haye-l oma kehakaalu kohta- peaaegu terve matši jooksul hoidis käsi all ja lihtsalt ajas Valujevit närvi sellega, et Valujev tampis õhku ja ei saanud pihta. Väga hea jalgade ja keha töö Haye poolt.

Ja viimases raundis lõi Haye Valujevi ühe löökide seeriaga põlvest nõrgaks, kuigi Valujev ära ei kukkunud. Aga palju ka ei puudunud, oleks vaid löökide seeria jätkamine õnnestunud.

UUS MAAILMAMEISTER ON SÜNDINUD, küll ainult ühes organisatsioonis, aga eks Haye tahab ka teisi vöösid kätte saada, aga usun, et Klitško-d käivad talle esialgu veel üle jõu- oli ju see matš alles teine matš tal raskekaalus (loe meeste kaalus).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haye liikus super hästi, valuvelg nagu oleks teda lihtsalt taga ajanud mööda poksiringi, suutmata hulga pikemate kätega teda tabada.... tänaval oleks ilmselt teisiti läinud muidugi.

Valujevi ainsad eelised ongi ringis tema pikkus ja kole feiss........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jube kõva matsh oli !!! Haymakerile teenitud võit. Liikuvus, kiirus, tehnika oli enneolematu raskekaallase kohta.

ps kaaluvahe meestel oli 45 kg ja pikkusevahe 20 cm.

ei olnud väga etteaimatav, et just haye võidab, kuna ennustused olid igalpool 50 / 50 põhimõtteliselt. Haye võitis tänu viimasele raundile, kahju et valuevit nokki ei löönud, sellest jäi väga vähe puudu kusjuures :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge nüüd valuevit ka nii maha tehke midagi. Ta on ka ikka päris spets pro killer.

ma ise arvasin ka, et valujevi suurus ei anna Hayele mingit võimalust, aga võta näpust :D

õhtul vaatan, mis see Haye taktika endast kujutas....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kiidusõnad Hayle valis hea taktika , 11 roundi igavust ja viimane round põnevust , päris naljakas oli Valujev läks ikka väga närvi vahepeal :D

"His head is solid, the hardest thing I've ever hit," said Haye. "It's like hitting a solid brick wall - mees siis vigastas oma paremat kätt 2-4 roundis ja poksis ülejäänud matši vasaku käega

njaa. vaatasin tna korduse ära. 12. round pakkus põnevust, kui Haye Valujevi vankuma lõi... nice ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://sport.postimees.ee/?id=185424

«Teeme selle matši ära,» võttis Haye väljakutse vastu. «Klitškol on detsembris matš ja ma soovin talle edu, et ta selle võidaks. Siis saame järgmisel aastal selle superkohtumise ära teha.»

juunis pidi nende vahel matš toimuma, a mingil põhjusel jäi see ära. Hayel oli vist mingi vigastus vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge nüüd Valujevit nii maha ka tehke ja et tal tehnikat poleks. Päris mõnus match oli, eriti vahva oli Valujevi tants viimases roundis :D , Haye oleks võind edasi survestada siis oleks saand ta olla esimene kes hiiglase pikali lööb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge nüüd valuevit ka nii maha tehke midagi. Ta on ka ikka päris spets pro killer.

nu kuule, seda enam, et Haye ta pooleldi nokki lõi, ja terve matsh teda lollitas põhimõtteliselt. :D

igal ühel saab oma hea aeg läbi - varem või hiljem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taktikaliselt väga tark matš Haye poolt, kuid pealtvaatajatele mitte kõige huvitavam. Usun, et selle "põneva" matšiga lõid nad nii mõnegi televaataja nokauti teleka ees sellel hilisel kellaajal...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×