Jump to content
tarkmeestaskus

kava läheks vaja

Recommended Posts

Tere. Läheks vaja kava mille järgi treenida. Olen 16a. vana ja kaalun 64 kilo ning rinnalt surun 65kg. Olen käinud kolmeteist aastaselt aasta aega jõusaalis ja nüüd kaks kuud järjest. Põhiliselt tahaks treenida ülakeha, kuid jalgu võiks ka väheke treenida. Jõusaalis käin kolm korda nädalas E,K,R. Eesmärk oleks siis lihasmassi suurendamine ja jõudu ka ikka natuke juurde saada! Mida süüa? Mis on toiduained mis annavad lihasmassi juurde. Toidulisandeid ei tahaks eriti tarvitada. Aitäh.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Läheks vaja kava mille järgi treenida. Olen 16a. vana ja kaalun 64 kilo ning rinnalt surun 65kg. Olen käinud kolmeteist aastaselt aasta aega jõusaalis ja nüüd kaks kuud järjest. Põhiliselt tahaks treenida ülakeha, kuid jalgu võiks ka väheke treenida. Jõusaalis käin kolm korda nädalas E,K,R. Eesmärk oleks siis lihasmassi suurendamine ja jõudu ka ikka natuke juurde saada! Mida süüa? Mis on toiduained mis annavad lihasmassi juurde. Toidulisandeid ei tahaks eriti tarvitada. Aitäh.

pole päris see mida ma küsisin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Läheks vaja kava mille järgi treenida. Olen 16a. vana ja kaalun 64 kilo ning rinnalt surun 65kg. Olen käinud kolmeteist aastaselt aasta aega jõusaalis ja nüüd kaks kuud järjest. Põhiliselt tahaks treenida ülakeha, kuid jalgu võiks ka väheke treenida. Jõusaalis käin kolm korda nädalas E,K,R. Eesmärk oleks siis lihasmassi suurendamine ja jõudu ka ikka natuke juurde saada! Mida süüa? Mis on toiduained mis annavad lihasmassi juurde. Toidulisandeid ei tahaks eriti tarvitada. Aitäh.

No treeningkava saad ju võtta tööriistatade alt - eeldan, et paar posti üleval pool on keegi selle lingi ka postitanud. Mis sul jalgade vastu on? Tahad ülaltpoolt ikka korralikuks põkiks saada jah? Tavaline mõtlemisviis. Selle jaoks on selline kava...

E - biits, rind

K- rind, triits

R- anna biitsale valu jälle

Aga, kui nüüd tõsiselt rääkida, siis võta tööriistade alt kava, nagu korra olen maininud...

Huvitab toitumine?

Keegi ei hakka sulle pikalt siin midagi rääkima. Ilmselgelt pead ise natuke vaeva nägema ning otsingut kasutama. Eks lihasmassi kasvatamisega tuleb ka jõud ning vastupidi. Tahad massi, tarbi päevas energiat rohkem, kui kulutad. Kui foorumit või artikleid ise uurida ei viitsi, siis saad alati ka toitumiskava tellida, kui see on sinu jaoks võimalik. Trüki otsingusse Toitumine ja vaata, mis vastuseks saad - kindlasti kõvasti lugemist. Eksisteerib ka selline ajakiri nagu Muscle & Fitness - seal leiab alati normaalseid toitumiskavu.

Edu.

T

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei taha teemat lõhki ajada, aga samas ka uut samasugust teha. Seega mul on sama probleem, et oleks kava vaja.

Olen jalgpalliga tegelenud ca 4 aastat(enam mitte) ja jõusaaliga umbes 2 kokku, suht amatöör jõusaaliga. Finantsi tõttu ei jaksa hetkel kava tellida. Eelmine kord käisin 3x nädalas, plaan nüüd hakata käima 4 ning teha massi. Vaataisn foorumist massi kava, aga seal on 5 korda nädalas ja mõned päevad jutti vaja käia, mis mul töö ja kooli tõttu ei sobiks. Ideaalne oleks E K R P, ehk üle päeviti.

Oskab ehk keegi aidata või siis foorumis olevat kava kärpida sedasi, et mahuks nelja päeva sisse? Pole ise suur asjatundja, ei taha ise oma nägemise järgi seal muudatusi tegema hakata. Vanus muidu 20 ja kaal 65 (kuramus ei lange ega tõuse). Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei taha teemat lõhki ajada, aga samas ka uut samasugust teha. Seega mul on sama probleem, et oleks kava vaja.

Olen jalgpalliga tegelenud ca 4 aastat(enam mitte) ja jõusaaliga umbes 2 kokku, suht amatöör jõusaaliga. Finantsi tõttu ei jaksa hetkel kava tellida. Eelmine kord käisin 3x nädalas, plaan nüüd hakata käima 4 ning teha massi. Vaataisn foorumist massi kava, aga seal on 5 korda nädalas ja mõned päevad jutti vaja käia, mis mul töö ja kooli tõttu ei sobiks. Ideaalne oleks E K R P, ehk üle päeviti.

Oskab ehk keegi aidata või siis foorumis olevat kava kärpida sedasi, et mahuks nelja päeva sisse? Pole ise suur asjatundja, ei taha ise oma nägemise järgi seal muudatusi tegema hakata. Vanus muidu 20 ja kaal 65 (kuramus ei lange ega tõuse). Aitäh!

vaata endale Tööriistadest kava. kui sa algaja, siis pole vaja ratast leiutada.

või otsi foorumist, ilmselgelt keegi ei hakka sul siin üksikasjalikku treeningkava koostama.

Muudetud kasutaja Bulletproof poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...cise&nr=24#

Kas see oleks väga halb kui seda kava täpselt ei järgi ja teeks päevaste vahedega? E K R P E

Küsin kuna saaksin jõusaalis käia 5 korra asemel nädalas 4 korda.

võid teha päevaste vahedega küll. samuti võid teha ka edasijõudnute kava jaotuna neljaks järgi. kui massi saada tahd, siis pööra tähelepanu ka toitumisele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh vastamast.

Ma olen hakanud toitumist ka jah jälgima, loodetavasti ma väga mööda ei pane. Järgmine kuu üritan toitumis kava ka tellida. Oskate ehk mõned nipid anda, kuidas tuleks õigesti käituda toitumisega? Mõtlesin ka valku osta, nt Mass 2.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvuta oma BAV välja ja palju sa kaloreid päevas saama peaksid. Jaga see nt 6-7 söögikorra peale ära. Iga toidukord sisaldagu nii rasvu, süsivesikuid ja valku, kui peamine rõhk pane valgule. Hommikul rohkem süsikaid. Mida päev edasi, seda valgurikkamaks mingu toit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aitäh vastamast.

Ma olen hakanud toitumist ka jah jälgima, loodetavasti ma väga mööda ei pane. Järgmine kuu üritan toitumis kava ka tellida. Oskate ehk mõned nipid anda, kuidas tuleks õigesti käituda toitumisega? Mõtlesin ka valku osta, nt Mass 2.

söö regulaarselt. hommikusöök peaks olema korralik, hilisõhtul piira süsivesikute tarbimis (va juhul, kui oled õhtul teinud trenni). kui lisavalgu vajadus on, siis võid muidugi proteiini osta. kuid Mass2 asemel osta midagi, mis sisaldab rohkem valku ja lisa ise süsivesikuid juurde.

loe kindlasti artikleid, ka varasemates foorumites on massi tõstmise kohta piisavalt teemasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sekkun ka siis sellesse kava teemasse. Teen hetkel 3ks jaotatud edasijõudnute kava kolm korda nädalas E,K,R . Kuna seal on soovitatud seda teha teistsuguse järjestusega tahtsin küsida, et kas nädalas üks kord kõik lihasgrupid läbi treenida on piisav, või peaks midagi muutma. Üle 3 korra nädalas kahjuks saalis käia ei kannata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sekkun ka siis sellesse kava teemasse. Teen hetkel 3ks jaotatud edasijõudnute kava kolm korda nädalas E,K,R . Kuna seal on soovitatud seda teha teistsuguse järjestusega tahtsin küsida, et kas nädalas üks kord kõik lihasgrupid läbi treenida on piisav, või peaks midagi muutma. Üle 3 korra nädalas kahjuks saalis käia ei kannata.

vaata korra seda linki: http://www.6kanget.muscle-fitness.ee/index...1&Itemid=26 siin on minu treeningkava ning samuti see, kuidas areng on. lisaks iga nädala kokkuvõte. teen samuti 3 korda nädalas trenni ja igat lihast korra nädalas. ei saa kurta, et arengut pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvuta oma BAV välja ja palju sa kaloreid päevas saama peaksid. Jaga see nt 6-7 söögikorra peale ära. Iga toidukord sisaldagu nii rasvu, süsivesikuid ja valku, kui peamine rõhk pane valgule. Hommikul rohkem süsikaid. Mida päev edasi, seda valgurikkamaks mingu toit.

Parandagu kui ma eksin aga kas BAV pole mitte see kalorite hulk mida su keha tarbib siis kui sa ei liigutaks end üldse, ehk nn "eksisteerimise hind"? Sellele lisaks kasutad sa veel kaloreid igapäevasteks tegevusteks, rääkimata trennist. Ning kui on soov massi juurde võtta, siis BAV järgi süües toimub vaid tohutu taandareng.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaata korra seda linki: http://www.6kanget.muscle-fitness.ee/index...1&Itemid=26 siin on minu treeningkava ning samuti see, kuidas areng on. lisaks iga nädala kokkuvõte. teen samuti 3 korda nädalas trenni ja igat lihast korra nädalas. ei saa kurta, et arengut pole.

Kuna hetke põhieesmärk on rasva % vähendada, siis lisan igale treeningule ka 35-45 min aeroobset, tavaliselt kas sõude- või veloergomeetrit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×