Jump to content
intsuke19

Jõusaal

Recommended Posts

Tere mul selline küsimus et kas võin nii trenni teha et teen seeriaid 3*10 et teen nagu selle ära ja lähen teise harjutuse juurde ?või peab nii tgema et nagu kavas kirjas et teen nt 3 *8 kui see tehtud siis 3*9 ja siis 3*10 :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Treenin algajakavaga aga ei saa nendest seeriatest aru et 3*8-10 ??

3 seerjat . Ühes seerjas teed seda liigutust 8-10 korda(ise vaatad kuidas jõuad, aga 10 oleks samas parem).

Muudetud kasutaja Erkko poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma teen siis 3*10 ja kolm korda :D

Sel juhul teed üht harjutust 3*10*3 :D ?

Nt kui sul on kavas kirjas :

»Lamades surumine kangiga 3 x 8 - 10

See tähendab, et teed kolm seerjat ja ühes seerias on kordusi 8-10 tükki ( vastavalt sinu enda soovile )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sel juhul teed üht harjutust 3*10*3 :D ?

Nt kui sul on kavas kirjas :

»Lamades surumine kangiga 3 x 8 - 10

See tähendab, et teed kolm seerjat ja ühes seerias on kordusi 8-10 tükki ( vastavalt sinu enda soovile )

üht harjutust nt rinnaltsurumine 3*10*3 et teen nagu 3*10 kolm korda ? et 1 kord 3*10 teine´kord ja kolmaskord ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kokku teed 3 seeriat. Igas seerias tehtavate korduste arv peaks olema vahemikus 8-10. See tähendab seda, et lähed võtad kangi kätte, surud 8-10x, siis puhkad paar minutit ning peale seda teist korda 8-10 kordust, siis jälle puhkad paar minutit ja teed kolmandat korda 8-10. Ongi kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kokku teed 3 seeriat. Igas seerias tehtavate korduste arv peaks olema vahemikus 8-10. See tähendab seda, et lähed võtad kangi kätte, surud 8-10x, siis puhkad paar minutit ning peale seda teist korda 8-10 kordust, siis jälle puhkad paar minutit ja teed kolmandat korda 8-10. Ongi kõik.

Okey mina olen teinud nii et teen 3*10 ja teen kolm korda et nagu teen 10korda puhakan siis jälle 10 korda ja siis veel üks kord ?kas nii ei tohi teha ?või peab nii tegema et teen 3*8 ühe korra siis 3*9 ja peale selle siis 3*10;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okey mina olen teinud nii et teen 3*10 ja teen kolm korda et nagu teen 10korda puhakan siis jälle 10 korda ja siis veel üks kord ?kas nii ei tohi teha ?või peab nii tegema et teen 3*8 ühe korra siis 3*9 ja peale selle siis 3*10;)

Sa tegid kõik õieti, ära sabista nüüd niipalju. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis segast sa ajad siin? :D Kokku teed 3 SEERIAT. Igas SEERIAS surud 8x (või 9x või hoopis 10x, nii nagu ise tahad, olulist vahet pole. Võib teha ka nii, et esimeses SEERIAS surud 10x, teises SEERIAS 9x ja kolmandas SEERIAS 8x või siis hoopis vatupidi et esimeses teed 8 ja viimases 10). Kokku tuleb siis kõigi seeriate peale maksimalselt 30 kordust.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no siis ma võin juu 3*10 kõik kolm korda nii teha ega ei pea nii tegma 3*8 siis 9,10

See 8..10 on vahemik, kuhu sinu kordused ühes seerias võiksid mahtuda. Kui jõuad teha rohkem kordusi, siis pane raskust juurde, kui vähem, siis vähenda! Eesmärk oleks kõigis seeriais mahtuda sinna vahemikku - on see 8, 9 või 10!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no siis ma võin juu 3*10 kõik kolm korda nii teha ega ei pea nii tegma 3*8 siis 9,10

Võid küll :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×