Jump to content
Ott Kiivikas

Juuniorite ja veteranide MM 13-16.11. Poolas,Bialystokis - Mikust lugu tänases Õhtulehes!

Recommended Posts

Based on the pictures, Mikk should clearly win the CBB junior class. Topinka is a bit dryer in the glutes and hams, but Mikk looks better pretty much in everything else. Especially in the front poses Mikk dominates the class.

BTW. It looks like the lighting isn't too bright, so it might be a good idea to use a little bit less Dream Tan tomorrow for the finals. Good luck!

Muudetud kasutaja Hulkki poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miku vorm oli super! Hetkel ei hakka ma veel kohtasid ennustama ja kuna mulle endale on viimastel aastatel korduvalt enne finaali medaleid kaela riputatud ja järgmisel päeval on selgunud tõsiasi, et konkurendid on ühe ööga oluliselt paisunud(eriti andekad slovakid, tsehhid jne), siis esialgu soovin, et Mikk vähemalt esikolmikusse saab. Meie erinevus slovakkide, t€sehhide jne sportlastega seisneb selles, et nemad läksid võistlustele juba favoriitidena ja neil on väga tugevad koondised ning ülitäpne ajastus, aga meie meestega on alati 50/50- kas saab finaali või ei saa ning finaalipäevaks võime teinekord alt minna. Ma tõin küll näited klassikalisest kulturismist ja väga tahaksin loota, et kulturismis kõik teisiti on ja homme saame šampust juua :)

Igal juhul tugevat närvi ja vastupidavust eesti koondisele ja pöidlad pihku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miku vorm oli super! Hetkel ei hakka ma veel kohtasid ennustama ja kuna mulle endale on viimastel aastatel korduvalt enne finaali medaleid kaela riputatud ja järgmisel päeval on selgunud tõsiasi, et konkurendid on ühe ööga oluliselt paisunud(eriti andekad slovakid, tsehhid jne), siis esialgu soovin, et Mikk vähemalt esikolmikusse saab. Meie erinevus slovakkide, t€sehhide jne sportlastega seisneb selles, et nemad läksid võistlustele juba favoriitidena ja neil on väga tugevad koondised ning ülitäpne ajastus, aga meie meestega on alati 50/50- kas saab finaali või ei saa ning finaalipäevaks võime teinekord alt minna. Ma tõin küll näited klassikalisest kulturismist ja väga tahaksin loota, et kulturismis kõik teisiti on ja homme saame šampust juua :D

Igal juhul tugevat närvi ja vastupidavust eesti koondisele ja pöidlad pihku!

Ei seal paisu keegi homseks Mikust paremaks. Saate näha! Minu silm on kuningas ja nii on nagu kunn ütleb. :D

Aga sealsetele, et kui Mikk ka täna öösel karuund tõmbab siis võite talle ka meesteklassi MM tiitli juba ette ära broneerida. Jääb valida vaid mis aasta. :) EI VÕIMAS-VÕIMAS-VÕIMAS!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott on õpetanud sulle peale kõige muu ka seda, kuidas just laval efektne ja suur välja paista. Igatahes väga hea näed välja võrreldes teistega. Edu ja õnne juba ette- hea tulemus on garanteeritud ja loodan ning usun, et see on KULD.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Läksin vahepeal trenni, et ise maha rahuneda - paratamatult tekkib selline üleerutus kui näed, mis tulla võib ja mida ka mees väärib. Olengi tähele pannud, et kõrvalt vaadata ja kaasaelada on kohati raskem kui ise laval olla ja selleks valmistuda. Mikk on vana rahu ise ja see on hea (üks väga tähtis omadus tipp -spordis).

Käisime veekskuses - meil on hotelli küljes kohe ka veekeskus, kerge mullikas, saun ja mõni ots ujumist, et lihtsalt lihaseid lõdvestada. Praegu tulime just söömast ja laseme toidul natuke seedida, siis hakkame homseks veel vabakava üle harjutama, et me seal vastastele ette ei annaks.

Homse kohta niipalju, et kuna kategooriaid on palju, siis esimene plokk on juuniorid ja see algab hommikul kell 10 ja kestab kuni 12.00 (eesti aja järgi siis 13.00 -ni), seega võite see aeg ka õues olla ehk on laksud Eeestisse kuulda, mis käima hakkavad. :)

Hea on see, et saab lõunaks selgeks, milline tulemus on, siis ei pea pikalt praadima.

Vaatan üle mis pilte mul veel on ehk panen midagi välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-22-1258231456_thumb.jpg

post-22-1258231489_thumb.jpg

Täna käisingi selles Maniacgymis trennis, muidu hea trennikoht rohke inventariga, kuid riietusruum oli küll üks hullemaid mida minu silm on näinud. Ruumi oli seal 3,5x4 m hinnanguliselt, see sisaldas siis omakorda 3 seina minikappe, kuhu midagi sisse ei mahtunud. Keskel oli pink, kuhu kõik see mees pidi suutma korraga istuda.... :D ja põrand oli nii must ja räpane, sest inimesed käisid basseini vahet ja tulid samasse ruumi õuest välisjalanõudega. Lisaks ei koristanud seda keegi, põrand oli plaaditud külm..... ühesõnaga juba kogemus. :)

post-22-1258231520_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mikk võimlemas

post-22-1258231820_thumb.jpg

Miki - Hiir enne lavale minekut (tegelikult Leedukas selle aasta absoluutne juuniorite Euroopa meister, ma ei ole kindel et ta siin 10 sekka sai)

post-22-1258231891_thumb.jpg

Sellel pisikesel preilil rohkem suurvõistlute kogemust juba kui Mikul... :) (sest tänu sellele, et ta isa ja ema on Läti IFBB president ja asepresident, siis viibib ta kaasas ka kõikidel suurvõistlustel)

post-22-1258231914_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just lõpetasime uue vabakava viimistlemise, seega sellega sai ka nüüd ühele poole. Arvestasime eelkõige muusikarütmi ja Miku tugevaid poose - samas kohendasime seda ka klassikalise kulturismi poole eks paistab kuidas seda hinnatakse.

Soovime kodustele ilusat ööd ja homme hommikul on meie reportaazi taaslülitus. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mikk, edu tänasteks võistlusteks! Eile nägid välja super! Loodan, et täna oled sama vinge! Hoiame igaljuhul pöialt!

Neid kõveraid jalgu, mis sul 20 a tagasi olid ei anna tänastega võrreldagi :D Nagu öeldakse, areng on olnud suur :)

Nii et PALJU ÕNNE JUUBELI PUHUL ! Tee endale kingitus, mida sa väärid- Kuldne!

Muudetud kasutaja Egle poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juubilar on ärganud, magas jällegi rahulikult - talle omaselt. Kahjuks või õnneks olen praegu ainuke, kes teda käppapidi sünnipäeva puhul õnnitleda saab.

Söömas käisime ära ja ka toidulauas tuldi ise ligi ja kiideti Miku vormi - muude maade kohtunikud (kinnitasid ka et mees peaks võitma), see oli hea märk - grimmi ainult öeldi ,et vähem paneksime, seda ka teeme.

Ilusat päeva ja loodame, et Mikule tuleb sellest üks meeldejäävamaid - juubeleid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma peaks mainima, et p6idlad pihus on raske kodus toimetada, kuid mis parata :)

Palju 6nne veel kord ja myts maha tehtud t88 ja n2htud vaeva ees!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
post-17-1258277858_thumb.jpg

IFBB Juniors & Masters World Amateur Bodybuilding, Fitness, Body Fitness and Wheelchair Bodybuilding Championships

kui õnnestub ühendus saada ??? siis palun!

Uskumatu, hakkas näitama! Finaal algas !

Krt, ma ei saa küll kuidagi ühendust.

Kui kellelgi näitab, siis võiks toimuvat kommenteerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×