Jump to content
Ott Kiivikas

Juuniorite ja veteranide MM 13-16.11. Poolas,Bialystokis - Mikust lugu tänases Õhtulehes!

Recommended Posts

Tulime lahingust ja laksud käisid. Mina istusin saalis, pildistasin ja karjusin - Mikk nägi välja super!!! Vabaseis lihtsalt tapab kõrval mehed.... :)

Kuna grimm oli ka tunduvalt tumedam kui teistel, siis minu jaoks oli silmi ühele mehele - seega ei hakka ma objektiivsuse huvides lõppkohta ütlema, kuid niipalju lisan, et kui Mikk peaks medalilt välja jääma - pean mina minema kooli, kus õpetatakse, mida kulturismis siis hinnatakse.

Konsulteerisin ka Mikku hinnanud kohtunikega ja nemad soovitasid natuke vähem läiget panna - muidu olevat zametchatelnoi.... :D

Ma pildistasin teda ka ,seega peale hetke lõunapausi panen teile võrdluspilte.

Homseks igal juhul pöidlad pihku.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd kui ma ise ka neid pilte veel vaatan, siis ütlen kõva häälega välja, et kui Mikk homme ei võida, siis on küll ülekohut tehtud - saalis istudes avanes samasugune pilt (üks mees oli teistest peajagu üle ja siis tulid teised..... :) ), samas subjektiivse ala puhul ei ole lõpptulemus alati nii lihtne, kuid loodame parimat, peaasi on mitte udusemaks minna (sest lihasmassi osas on ta kõigist üle).

Treener teeb omalt poolt ka kõik mis oskab, et homme tulemus max oleks! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd kui ma ise ka neid pilte veel vaatan, siis ütlen kõva häälega välja, et kui Mikk homme ei võida, siis on küll ülekohut tehtud - saalis istudes avanes samasugune pilt (üks mees oli teistest peajagu üle ja siis tulid teised..... :D ), samas subjektiivse ala puhul ei ole lõpptulemus alati nii lihtne, kuid loodame parimat, peaasi on mitte udusemaks minna (sest lihasmassi osas on ta kõigist üle).

Treener teeb omalt poolt ka kõik mis oskab, et homme tulemus max oleks! :D

Parafraseerides Mati Alaveri, siis "Pole paha!" :) Jõudu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mjah,KULD, ei muud. Ma sooviks ka juba õnne Mikule tiitli puhul. Teised on lihtsalt rääbakad ta kõrval, st , et Mikk on lihtsalt niipalju üle. Või siis, nii, et teised on head aga Mikk on vilikolepno!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mjah,KULD, ei muud. Ma sooviks ka juba õnne Mikule tiitli puhul. Teised on lihtsalt rääbakad ta kõrval, st , et Mikk on lihtsalt niipalju üle. Või siis, nii, et teised on head aga Mikk on vilikolepno!

T2pselt nii!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ala subjektiivsust arvestades oleks ma natuke ettevaatlikum kulla kaelariputamisega, kuid tõele au andes - kui nüüd Ott ikka kõikide konkurentide pildid üles on pannud, siis pole muud, kui tuleb Marekiga nõustuda! Pöidlad pihku! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti on Mikk piltide järgi teistest kõvastiüle.........

Laskmata karu nahka pole mõtet jagada sest päevad pole vennad! Ehk tõmmatakse mulle foormis nüüd vesi peale kuid senised kogemused on näidanud, et kunagi pole kindlat midagi. Loodan tõesti, et Mikk saab väärilise sünnipäeva kingi........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures ka Miku jalg tundub tšehhi vöötoravast tänu reljeefsusele parem.

Nendele piltidele toetudes võib hakata kuldmedalit kaela riputama küll. Suurepärane töö Mikult ja Otilt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain ka vahepeal pulti, kuna Ott läks jõusaali rauaga mürama. Kõigepealt tänan kõiki toetajaid ja kaasaelajaid. Tõesti, fotolt ei saa ikka midagi välja lugeda, kui lähed ikka mehe kõrvale siis on näha mis seal on ja mida mitte. Enesetunne hakkab vaikselt paremaks minema, kuidagi tühi tunne on lihastes veel natuke. Eks see ole eilsest, kus sai viimase vindi peale tõmmatud. Ennem kaalumist oli juba selline tunne, et hingamine võtab ka jube palju energiat. Täna teeb veel poose läbi ja siis peaks see tunne ka paremaks minema. Natukene vaja liigutada, et see toit kõik lihasteni jõuaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×