Jump to content
Ott Kiivikas

Juuniorite ja veteranide MM 13-16.11. Poolas,Bialystokis - Mikust lugu tänases Õhtulehes!

Recommended Posts

Jalad nagu tammepakud teil noored! :D milliseid treenimis harjutusi teete?

EDU igaljuhul,kuid julgeme oelda et Poola,siis sealt midagi head pole loota.

Kui jalgida siinseid Poola tyype trenni tegemas on nad ikka jubedad koljatid,teist aastat on siin Iirimaal Poola tyyp MR Ireland "Dawid Geller"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalad on mõlemal vägevad, tsehhil ehk natuke kuivemad, kuid Miku jalal on sügavam separatsioon, mis distantsilt vaadates mõjub paremini. See tsehhi vana tundub kuidagi lühike, Miku raam peaks mõjuma distantsilt paremini, kuid pildi järgi on muidugi raske hinnata - fakt on see, et Tsehh on eelmise aasta maailmameister (kui ma nüüd ei eksi), seega Mikul pole kaotada midagi, pigem võita!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikul kui mu enda pilk ei petnud ja silmad väga rähmased ei olnud, oli vorm ainult paremuse poole läinud. Lihas on nüüd paremini puhanud ja parem on pingutada, see sellepärast, et esmaspäeval sai korralikus massaažis käidud, pluss trennis on kergemaks läinud. Tsehhi ma oma jalgadega vist ei hirmuta :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Slovakide kvalifikatsioon juuniorid ja meeste klassika MM pildid ja tulemused kliki siia

Valgevenest tuleb juuniorite kulturismi raskekaalu selle aasta Valgevene absoluutne meister (juunior, kes ka mehi võitis)

post-22-1257938103_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii koledaid jalalihaseid nagu tsehhil pole mina veel näinud.

Teiseks on nad ka väääga proportsioonist väljas.

Kolmandaks, olen 100 % kindel, et läbi dopingu, nii, et :rolleyes::huh::)

Hirmus spetsialist paistad olevat..olid ise ninapidi juures, kui dopingut pani ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalad on mõlemal vägevad, tsehhil ehk natuke kuivemad, kuid Miku jalal on sügavam separatsioon, mis distantsilt vaadates mõjub paremini. See tsehhi vana tundub kuidagi lühike, Miku raam peaks mõjuma distantsilt paremini, kuid pildi järgi on muidugi raske hinnata - fakt on see, et Tsehh on eelmise aasta maailmameister (kui ma nüüd ei eksi), seega Mikul pole kaotada midagi, pigem võita!

See. et Mikk distantsilt paremini mõjub on küll õige, täheldasin seda ka ta /nagu oleks lavataga ja laval erinevad mehed olnud/ Eestikate vormiga, mis siis veel nüüd. Mees on lava jaoks sündinud. EDU MM-il!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega siin pikka pidu ei ole, pakime õhtul asjad ja öösel kell 3.00 stardime Poola. Niipea kui sisse seame proovin teha kohapealt ka reportaazi teha, loodame et net on seal hotellis ikka olemas.

Peatse kohtumiseni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas minek on auto või lennukiga? Kui esimene variant, siis loodan, et pikk sõit Mikku veelgi enam ei kurna ja see kuidagi vormis ei väljendu.

Head reisi ja tubli esitust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleme kohapeal, kõik on siiani sujunud viperusteta. Iga minut hakkab kaalumine, Mikk loodetavasti mahub ilusasti sisse, kontrollkaalul oli 80,6kg. Pildimateriali ka panen. Hakkan kaumist ka pildistama, vahetasime tuba, sest mitu tundi jamasime, et netiühendus saada ja tõenäoliselt oli viga seinakontakti ühenduses, praegu töötab net.

Ok niipea kui infot kirjutan. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalumine läbi, Mikk ilusasti sees, pikkust mõõdeti 177,1 cm seega kaal pidi olema 80,1 kg mitte rohkem. Vorm on hea, kuid laadima peab - muidugi mõistlikult. šanshid on head, selge on see, et vabaseisus ei ole mõtet hakata kohti prognoosima eks homne võistlus juba näitab.

Pilte tegin ka palju ,seega panen valikuliselt välja. Ma ei teagi palju tal konkurente katis on, eelülesandmise põhjal oli 12, kuid ma ei näinud seal rivis küll nii palju eks seegi homme paista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×