Jump to content
Ott Kiivikas

Juuniorite ja veteranide MM 13-16.11. Poolas,Bialystokis - Mikust lugu tänases Õhtulehes!

Recommended Posts

Naisjuuniorite abs maailmameister fitnessis tuleb Venemaalt (Pawel ja Rafael sättisid ka end pidevalt pildile kahele poole võitjat ja kenasti pikkuse järjekorras) ning BF abs võitja , üllatus-üllatus, samuti Venemaalt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahetus kohtunikepaneel ning lavale toodi juuniorite CBB Open-kategooria. KUna pilt on sant, siis võib vaid oletada, kus Mikk seaisab :) Laiuse järgi! Aga mees on vägev!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miku vabakava hetkel:), Väike Ott on laval :) No mitte väga väike, ütleme siis Noor Ott!

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Posedown! Kui siit nüüd kulda ei tule, siis pole õiglust maa peal!

TULEB, kus ta pääseb. :) Ma nüüd trenni. Soovin juba ette ära värskele Maailmameistrile ÕNNE! Parimat 20 aasta juubelikinki on raske ette kujutada. /Mõnikord võin blogis kirjutada kuidas mina 20 aastaseks sain ja mis kingituseks oli. :D /

ÕNNITLUSED MIKK VÄGEVA TIITLI PUHUL! /Tr tlms klubisse! :D /

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No selline pinge on endal ka sees ja iga 10 sekundi pärast vaatan uusi postitusi selles teemas :D Loodame kõige paremat :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimase võistleja vabakava .... Imre, mul selle reportaaži ajal siin läinud 2 kannu kohvi juba :)

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõmban teil vähe pingeid maha, Miku autasustamiseni on veel aega. Vahepeal on laval muskelnaised, kulturistid! Seega-ampsake üks võileib ja olge varsti tagasi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimase võistleja vabakava .... Imre, mul selle reportaaži ajal siin läinud 2 kannu kohvi juba :D

Minu tagasihoidlik arvutus näitab, et sa oled praegu kohvi joonud juba praegu 10 korda rohkem kui mina viimase 12 aastaga :D Laksud käivad. Kahju, et ei saa vaadata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Läheb veel aega, kulturistid toodi lavale. Jõuate veel võileibu süüa :) Laval peaks olema kergema kaalu kamp - 75kg (juunioritel kaks katti, teine on +75kg)

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, suurte noorte poiste kohustuslikud poosid hetkel käimas. Ja need poisid ON suured :) Jõmmid on nii laiad, et ei mahu ekraanile ära ...

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×