Jump to content
Ott Kiivikas

Juuniorite ja veteranide MM 13-16.11. Poolas,Bialystokis - Mikust lugu tänases Õhtulehes!

Recommended Posts

See on juba müstika, kas tõesti ainult mina näen.

Just lõppes paraad, kohe läheb actioniks :)

Sul ilmselt arvutil võimu rohkem. Igal juhul anna teada, mis seal toimub :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina n2en ka...proovige exploreniga

Ah soo... Mis see eesti keeles tähendab??? :D Ma küll eile jõin ühe Fitness Exploderi, aga täna siis exploren. Kust ma seda saan??? :D:D

Ma natuke juhm sellel alal :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ollen tahtnud mitut võistlust vaadata....pole veel kordagi pilti ette võtnud :D

Viimane kord, kui ma IFBBlive kasutasin, oli võistlustules Taavi Koovit.

Jälgisin pingsalt seda udust pilti. Ajakava ja väljapandud tulemuste järgi võis eeldada, et nüüd on Kooviti kategooria järg käes. Vaatan...oleks nagu tuttava kujuga tegu.

Meeste nimesid kuulutatakse välja, sportlased astuvad ükshaaval kõrvale... Lavale jäävad veel kaks meest, ootan huviga, mis nüüd saab ja siis, mõnikümmend sekundit enne teise ja esimese koha väljakuulutamist, kaob pilt eest ära! :):D Ei olnud just kõige parem tuju tol hetkel.

Eks seegi kord tuleb oodata, kuni keegi tulemustest foorumis teada annab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ah soo... Mis see eesti keeles tähendab??? :o Ma küll eile jõin ühe Fitness Exploderi, aga täna siis exploren. Kust ma seda saan??? :D:D

Ma natuke juhm sellel alal :)

Minu viga :D mul mozilla firefoxiga ei hakkanud t66le aga Internet Exploreriga oli kohe pilt ees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma nüüd õigesti aru sain, siis naiste fitnessi lühema kati kuld läks Venemaale (kategoorias kahtlen, kuid kuld Venesse läks). Nimelt algasid autasustamised.

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naiste fitnessi pikem katt: 6. koht Poola, 5. koht Ungari, 4. koht Poola?, 3.koht Ungari, 2. koht Venemaa? ning kuld Ukrainasse. Aga karikad on suht pisikesed :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meesjuuniorite fitness - 6. koht Venemaa, 5. koht Poola, 4. koht Leedu?, 3. koht ? , 2. koht Leedu? ning maailmameister on ukrainlane. Osad on küsimärgiga, kuna heli on kehv ning poolakate inglise keel pole ka just teab mis hea :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikemad (+163cm) BF naisjuuniorid: 6. koht Leedu, 5. koht Slovakkia, 4. koht Poola, 3. koht Itaalia?, 2. koht ?, maailameistritiitel Venemaale. Vist mingid kohalikud missid jagasid karikaid :) Nüüd siis peaksid varsti vsit lavale tulema CBB juuniorid ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×