Jump to content
Ott Kiivikas

Juuniorite ja veteranide MM 13-16.11. Poolas,Bialystokis - Mikust lugu tänases Õhtulehes!

Recommended Posts

Soome mürakad "Pull" ja "Godzilla" :)

post-22-1258156783_thumb.jpg

Veel üks pilt tsehhidest

post-22-1258156819_thumb.jpg

Ega midagi head ööd! - ma kobin magama, unetunde on kahe viimase päeva jooksul väga vähe ja hommikul kell 10.00 algab võistlus, vaadake ka IFBB live

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikusöögi aeg. Peab ütlema, et õpilasel Mikul on erakordselt hea närvikava, mees tuli hommikul enne eelvõistlust üles ajada..... :) Selline väljalülitamise moment on eriti oluline tuleviku silmas pidades, sest kui sa suudad rahulikult välja magada enne esimest MM -i, siis peavad olema raudsed närvid. :D

Pilte on mul veel küll - eile ei jõudnud kõiki üles ja peale hommikusööki panen lisa.

Täna aga pöidlad pihku! Ma ei tea muidugi kuidas te selle pihus pöidlaga kodused toimetused tehtud saate - kuid proovige saada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikusöögi aeg. Peab ütlema, et õpilasel Mikul on erakordselt hea närvikava, mees tuli hommikul enne eelvõistlust üles ajada..... :) Selline väljalülitamise moment on eriti oluline tuleviku silmas pidades, sest kui sa suudad rahulikult välja magada enne esimest MM -i, siis peavad olema raudsed närvid. :D

Pilte on mul veel küll - eile ei jõudnud kõiki üles ja peale hommikusööki panen lisa.

Täna aga pöidlad pihku! Ma ei tea muidugi kuidas te selle pihus pöidlaga kodused toimetused tehtud saate - kuid proovige saada. :D

Mikk kõik pöidlad ja varbad on pihus:) Vaata, et sa siis super tubli oled ja endale pühapäevaks suurepärase sünnipäevakingi teed!!!!:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bodyfitnessi esikoht rändab tõenäoliselt Venemaale - uus ime sealtpoolt

post-22-1258153937_thumb.jpg

post-22-1258153980_thumb.jpg

post-22-1258154006_thumb.jpg

See tüdruk on küll nagu marsilt võrreldes teistega. Lisaks jube hea skeleti kuju ka. Selleks peab sündima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja need kaks tsehhi vöötoravat võtavad paraku tõenäoliselt mis neile kuuluma peab. Igatahes edu teile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Juuniorid jah ikka väga triibulised kohati, pole midagi öelda, tase on kõva.

Jah, Mikul läheb nendega raskeks, aga usun, et ka Mikk on täna oluliselt teravam kui Eesti MV ning me ei ole teda konkurentidega laval kõrvuti näinud. Mikul on oma trumbid ja usun, et tal läheb kokkuvõttes väga hästi! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×