Jump to content
testuser3

Kava algajale vabas looduses?!

Recommended Posts

Kuna jõusaalivõimalust pole, aga soov on teha veidi üldfüüsilist trenni siis paluks näiteid harjutustest, mida saab teha rööbaspuude, tõstepalgi ja varbseina abil. üks kõhulihastepink kah.

Treening koosneb hetkeseisul 15 min kergest jooksust treeningpaika, harjutustest ja tagasijooks. Jooksu pikkus tuleb praegu kuskil 5 km miinimum, distantsi pikendada on kerge.

Praegu olen teinud rööbaspuudel kergelt jalgade ette sirutamist (mis andis veel päev hiljem tunda ja tegi jooksmise raskemaks), lõuatõmbeid erinevat moodi ja kiirelt palgitõstmisi. Kuna alles alustan, siis üle 10min pole teinud.

Lihtne oleks internetist suvalise harjutusi kokku otsida, aga tahaks olla kindel, et kui mul oleks 5 trennipäeva nädalas, ei treeni ma ühtki lihasgruppi üle ega jätaks ka midagi vahele. Safety first.

Nagu mainisin on eesmärgiks üldfüüsilise kasvatamine ja edasi pigem jõud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna jõusaalivõimalust pole, aga soov on teha veidi üldfüüsilist trenni siis paluks näiteid harjutustest, mida saab teha rööbaspuude, tõstepalgi ja varbseina abil. üks kõhulihastepink kah.

Treening koosneb hetkeseisul 15 min kergest jooksust treeningpaika, harjutustest ja tagasijooks. Jooksu pikkus tuleb praegu kuskil 5 km miinimum, distantsi pikendada on kerge.

Praegu olen teinud rööbaspuudel kergelt jalgade ette sirutamist (mis andis veel päev hiljem tunda ja tegi jooksmise raskemaks), lõuatõmbeid erinevat moodi ja kiirelt palgitõstmisi. Kuna alles alustan, siis üle 10min pole teinud.

Lihtne oleks internetist suvalise harjutusi kokku otsida, aga tahaks olla kindel, et kui mul oleks 5 trennipäeva nädalas, ei treeni ma ühtki lihasgruppi üle ega jätaks ka midagi vahele. Safety first.

Nagu mainisin on eesmärgiks üldfüüsilise kasvatamine ja edasi pigem jõud.

Jah, rahvas võib sulle siin 100 harjutust ette kirjutada, mida saaksid kodus teha, aga harjutuste puhul on oluline ka tehnika ning selleks oleks juba parem mingisuguseid vastavaid videosid vaadata. Viimastel nädalatel olen näinud päris palju rahvast, kes on iseseisvalt kusagil keldris treeninud ja kui nad esimest korda jõusaali tulid, siis suutsid igas harjutuses mingi 2-3 olulist viga teha(Näiteks lamades surumises rinnale hoidsid kangi väga kitsalt, ei lasknud kangi rinnale ja tagumik oli pingi pealt lahti.) :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, rahvas võib sulle siin 100 harjutust ette kirjutada, mida saaksid kodus teha, aga harjutuste puhul on oluline ka tehnika ning selleks oleks juba parem mingisuguseid vastavaid videosid vaadata. Viimastel nädalatel olen näinud päris palju rahvast, kes on iseseisvalt kusagil keldris treeninud ja kui nad esimest korda jõusaali tulid, siis suutsid igas harjutuses mingi 2-3 olulist viga teha(Näiteks lamades surumises rinnale hoidsid kangi väga kitsalt, ei lasknud kangi rinnale ja tagumik oli pingi pealt lahti.) :)

Täitsa nõus, aga eks videosid vaatan kui juba konkreetseid harjutusi näen, muidu näen veel unes kah neid ülestõmbeid ja allasurumisi...

Parallel Bar Dips

Triitseps, rind, deltalihased,keskselg, õlad

Käed koos lõuatõmbed althoidmisega

biitseps,käsivarred,selg

Käed maksimaalselt laiali lõuatõmbed

Selg, biitseps

High Inverted Row

Selg, biitseps

Hüppega kükid

...

Keegi ei oska veel harjutusi soovitada?

Muudetud kasutaja testuser3 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegu olen teinud rööbaspuudel kergelt jalgade ette sirutamist (mis andis veel päev hiljem tunda ja tegi jooksmise raskemaks), lõuatõmbeid erinevat moodi ja kiirelt palgitõstmisi. Kuna alles alustan, siis üle 10min pole teinud.

Safety first.

kui su postitust lugesin, jäi silma kohe kiirelt palgitõstmine. Sellega tasub küll olla ettevaatlik, eriti külmemate ilmadega.

kindlasti peab su treening sisaldama ka korralikku soojendust ja hiljem ka venitusi! neid su postitusest välja ei lugenud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äkki leiad midagi enda jaoks + veel etteasted ( võid ka lunge jumps teha ) , käärkükk

Tänud, hea video.

Ilmselt peaks vist sellised harjutused jääma pärast jooksmist, sest pärast vist enam koju ei jõua kui korralikult teha :D

Jooksmist 5 päeva, kas on mõistlik 2 puhkepäeva järjest teha?

Soojendust olen korralikult teinud, ja eks oma osa annab ka 15 min sörki (vahesprintidega).

Eks siis ole veel see dilemma, kuidas neid harjutusi rühmadesse jagada, paljud on ju multifunktsionaalsed ja treenivad mitmeid lihaseid koos ja nagu ma aru saan, siis teie, kui kogenud harrastajad pooldate kindlat kava, mitte huupi erinevate harjutuste seeriate tegemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×