Jump to content
tereummikust

Haigusest taastumine.

Recommended Posts

Probleem siis selline, Esmaspäeval jäin angiini, teisipäeval käisin arsti juures, kirjutati antibiootikumid (500mg x 2tj päevas x 6päeva). Kolmapäeva hommikuks peale 2 tableti sissevõtmist oli enesetunne juba hea, küllaltki unine (nagu antibiotsiga ikka) aga hea siiski. Täna neljapäeval, olen juba tööl, endiselt tunne veits unine kuid haigusest pole enam miskit märku. Ravikuur kestab siiski esmaspäevani.

Küsimus siis järgmine, kuna Mandlitel ja angiinil on palju seost südamega, kas nõnda kiiresti oleks OKEI trenni teha? Tean, et ennekõige peaks enesetunnet jälgima, see on aga hea ja jubedalt kibelen juba rauda kangutama.

Nii et, mis te arvate, ehk keegi on sarnase probleemiga arstidega konsulteerinud või miskit?

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem siis selline, Esmaspäeval jäin angiini, teisipäeval käisin arsti juures, kirjutati antibiootikumid (500mg x 2tj päevas x 6päeva). Kolmapäeva hommikuks peale 2 tableti sissevõtmist oli enesetunne juba hea, küllaltki unine (nagu antibiotsiga ikka) aga hea siiski. Täna neljapäeval, olen juba tööl, endiselt tunne veits unine kuid haigusest pole enam miskit märku. Ravikuur kestab siiski esmaspäevani.

Küsimus siis järgmine, kuna Mandlitel ja angiinil on palju seost südamega, kas nõnda kiiresti oleks OKEI trenni teha? Tean, et ennekõige peaks enesetunnet jälgima, see on aga hea ja jubedalt kibelen juba rauda kangutama.

Nii et, mis te arvate, ehk keegi on sarnase probleemiga arstidega konsulteerinud või miskit?

sinu asemel teeks kuuri lõpuni. jäänud tänasega koos ainult 4 päeva. need antibiootikumid kurnavad organismi, ei soovita rasket jõusaalitreeningut tegema hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tean seda tunnet, kui ravimite võtmise poole peal on enesetunne sedavõrd hea, et tahaks trenni minna. olen ka patustnud selle vastu, aga tagajärjed on hullemad, kui kasu, mis saab. nimelt jääb ikkagi haigus lõpuni ravimata, taastusperioodi pole ja uuesti haigestuda on võimalus suur. hiljuti astusin sellesse ämbrisse ja praegu jälle sarnases tõves. tänaseks ravimikuuri poole peal enesetunne juba hea, aga teen ravimise lõpuni ja seejärel alles trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal oli ka alles hiljuti angiin ja olin samas situatsioonis. Võtsin ka mingeid antibiotse!

Vaata ikka et enesetunne läheks korda, ma läksin lollipeaga trenni kohe kui välja lubati trenni ja trennis hakkas jube paha! Siis tegin veel nädalase pausi trennist ja siis pold enam häda midagi! Aga eks sa ise tead :)

EDIT: Angiin oli mul mingi paar kuud tagasi!

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal olid samad probleemid hiljuti. Olin 1-2 aastat koguaeg angiinis ja see kõik algas sellega, et lõpetasin kuuri liiga vara ja läksin varakult saali lammutama. Nüüd asi nii kaugel et lõigati mandlid ära. Soovitan sul neid hoida ja haigus korralikult välja ravida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina sinu asemel senikaua kuni kuur läbi vaataks videosid kuidas mehed rauda kangutavad ja töötaks-parandaks trenni ajal hoopis trennikava, et kui uuesti minek on, saad selle arvelt asja tasa teha.

Muudetud kasutaja Acqua poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega kui tõbine oled siis ei maksa jõusaali ronida.Olin ise siin mitu päeva tõbine ja otsustasin pärast nädalavahetust trenni minna, sest kopp ees kodus passimisest. Ja kohe tulemus tunda tegin ca 40min trenni ja nii paha hakkas, et lõpetasin trenni poole pealt ja läksin koju tagasi ennast ravima. Sellest ka endale hea õppetund: ei maksa tõbisena trenni ronida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale kuuri võiks siiski jätta veel paar päeva vahele, enne kui trenni minna. jätsin ise 3 päeva paranemise järgselt vahe sisse, enne kui praegu uuesti rauda ründama läksin. tunnetus trennis oli kohe olemas, erinevalt eelmisest korrast, kui kohe hea enesetunde tekkimisel treenima kukkusin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
peale kuuri võiks siiski jätta veel paar päeva vahele, enne kui trenni minna. jätsin ise 3 päeva paranemise järgselt vahe sisse, enne kui praegu uuesti rauda ründama läksin. tunnetus trennis oli kohe olemas, erinevalt eelmisest korrast, kui kohe hea enesetunde tekkimisel treenima kukkusin.

Jätsin ise vaid ühe päeva vahele, kuid trennis maksimaalselt ei pingutanud, tegin enamus harjutusi tiba kergemalt, kui tavaliselt. Tunne oli hea, jälgisin seda väga tähelepanelikult.

Praeguseks kõik korras ja trenn käib täie hooga! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain ka mingi pisiku endale külge poogitud, mitu päeva juba pea paks ja tatti täis, palaviku pole. Võtsin täna ennast kokku ja tegin trenni, enamus asju oma keha raskusega, väljaarvatud käed. Ei olnud seda õiget jõudu, pulss kohe laes ja higi lahti, pean ilmselt veel mõne päeva rahus olema :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×