Jump to content
Stennu73

Kodune Treening

Recommended Posts

ühesõnaga võid teha kükki kuid ei pea.tee nii nagu õigeks pead.jalgu on võimalik tugevaks saada erinevatel viisidel.vali endale sobivaim.

Algajale baasharjutusest loobumist küll ei soovitaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui eesmärgiks on jõusaalis trenn siis tõesti mitte.teistel juhtudel ei ole see vajalik.

Rinnalsurumine ei ole kõigile tõesti vajalik,aga kükk on vaat et kõige alus, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõend parimad sprinterid maailmas ei teinud kunagi kangiga kükki jne.ometi olid nende päkad tugevad ning hüppe võime meeletu.

nagu ma ütlesin kükk on üks võimalustest kuid mitte ainust.kõige alus ei ole ta samuti.

võibolla tõesti on see nii jõutõstjate,kulturistide puhul...kuid mite igal mõeldaval juhul.ei ole see kükk mingi ime asi.ise ma pole kükki pmt mitte kunagi teinud kuid ometi on hüppevõime hea ja päkad tugevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõend parimad sprinterid maailmas ei teinud kunagi kangiga kükki jne.ometi olid nende päkad tugevad ning hüppe võime meeletu.

nagu ma ütlesin kükk on üks võimalustest kuid mitte ainust.kõige alus ei ole ta samuti.

võibolla tõesti on see nii jõutõstjate,kulturistide puhul...kuid mite igal mõeldaval juhul.ei ole see kükk mingi ime asi.ise ma pole kükki pmt mitte kunagi teinud kuid ometi on hüppevõime hea ja päkad tugevad.

Ma ei ole rääkinud midagi ainuvõimalusest,aga ...

Suudad nimetada veel mõnda harjutust,mis arendaks korraga nii paljusid lihaseid kui kükk?

Ja millest su küki-foobia tuleneb?Mingi meditsiiniline vastunäidustus või lihtsalt ei meeldi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul pole mingit kükki foobiat.pean seda lihtsalt ebavajalikuks ning on minu põhimõtetega üsna vastuolus.

äärmisel juhul teen seda veel baas harjutusena aga kõik massi kasvatamised ja muu on üks suur lollus.tean et olen ehk vales foorumis omajutuga aga nii ma arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks oleneb inimesest. Küki asemel saab ka teha jalapressi. Küll aga soovib antud isik teha trenni kodus,siis peaks olema seal midagi kükipuuri sarnast valmistatud. Jalapress,smith teevad samuti jalad väga tugevaks,muidu on kükk hea harjutus jah, aga eestkükk on klassikalisest kükist kordi parem,jalalihase välimised küljed saavad rohkem tampi,tavakükiga läheb rohkem jala kakspealihas mängu ning gluteus maximus ehk tagument :) . Tuleb kõike kombineerida.Kükk kang seljal on alaselja jaoks ebaloomulik liigutus.

Selja diski vigastusi on ka neil esinenud kes teevad klassikalist kükki õige tehnikaga. Eestkükk ei koorma alaselga niipalju kui teeb seda klassikaline kükk. Igaleühele oma siiski.

Läksin vähe offtopicuks koduse treenimise koha pealt, aga siiski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub et jutt hakkab vaikselt teemast mööda nihkuma. Mõelge nüüd ise, kui paljudel on kodus kükipuur vms olemas et ohutult kükkida ja siit edasi mõeldes, kui paljud oskavad õiget tehnikat?

Kui juba kodus kang on ja tõesti kükke teha tahad, siis nii palju saab internetist tehnika kohta lugeda ja videotest näha et enam-vähem selgeks saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

algselt minu jutu point ei olnudki see,et hirmsasti maha teha kangiga kükki.absoluutselt mitte.mõned tegelased aga oskavad näha ikka seda mida nad tahavad.

näha poolt olemises vastuolemist.aga pohkar see.minupoolt kõik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jaa.. kõik nüüd ostame endale koju jalapressi, kükipuuri ja surumispingi...

Kellegil pole ju tuttavaid keevitajaid ka ju :)

Ja suureks saab AINULT jõusaalis :)

Jalapressi pole koju vaja. Way to go mees!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalgadele tehes peaks eelnev jõusaali taust olema, öeldakse et küki rekord peaks olema 1.5x keharaskus, kuna polümeetrilised harjutused panevad suure pinge liigestele ja eelneva treeninguta võid oma põlved elulõpuni ära rikkuda.

Üldiselt võib öelda, et enne polümeetrilisi harjutuste tegemist( üks kõik mis kehaosale) peab läbima mingisuguse baasi ladumise perioodi, et keha harjuks.

Mõned lingid tutvumiseks : http://www.squidoo.com/bodyweightexercise , http://health-fitness-solutions.blogspot.c...y-exercise.html , http://bar-barians.com/Training.html

Tegelikult kutsutakse neid harjutusi plyometrics ehk siis plyomeetrilised harjutused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×