Jump to content
Annika Pärtel

ROSIN tänases Kroonikas!

Recommended Posts

Kroonika

post-1184-1257266380_thumb.jpg

MEESTE-ERI: Väike Rosin jõusaalist

Ainult nädalaga keskmine eesti mees oma õllekõhust lahti ei saa, ütleb Eesti meister body-fitnessis Laura Reisalu, hüüdnimega Rosin: «Tuleb olla kannatlik ja sihikindlalt seatud eesmärgi poole püüelda!»

Laura (27) ütleb enda kohta, et ta on täiesti tavaline, armas eesti tüdruk. Sõna «tavaline» osas mõtleb ta hetke pärast siiski ümber. Õigusega. Sest tal on väga armsad rosinakujulised pruunid silmad.

Kas naiselikkus säilib või kaob jõusaalis?

Ikka säilib. Me oleme väga naiselikud. See, et jõusaalis trenni teeme, ei tähenda, et naiselikkus ära kaoks. Jõusaal pole üldse nii mehelik koht, kui arvatakse. Tänu jumalale on üha rohkem naisi enda jaoks jõusaali avastanud.

Kas mehed kardavad sind?

Ma arvan, et ei karda. Olen täiesti tavaline armas eesti tüdruk... Tegelikult ma täiesti tavaline siiski ei ole, aga ma ei ole edev. Kuid nii palju peab olema edevust, et minna lavale võistlema.

Mida elukaaslane sellest arvab?

Elukaaslast mul hetkel ei ole, aga kavalere on piisavalt. Igavust ei tunne. Väga palju suhtlen spordiinimestega. Ma eelistan sportlike ja tervislike eluviisidega inimesi. Kuna mu õde Greta Reisalu sõidab ratast, siis on meil kahe peale kokku hulk sportlikke tuttavaid.

Edasi loe artiklit ajakirja Kroonika paberversioonist ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et ei pea propageerima? Ikka peab, alles eile tegi ta seda Pärnu Raadios sagedusel 97,2 mHz :)

Nu vat siis. Viimasel ajal õnneks meid suhteliselt palju ajakirjanduses. Ehk avanevad tulevikus meie ala suhtes ka siis nii mõnedki rahakotirauad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×