Jump to content
Sign in to follow this  
Annika Pärtel

ROSIN tänases Kroonikas!

Recommended Posts

Kroonika

post-1184-1257266380_thumb.jpg

MEESTE-ERI: Väike Rosin jõusaalist

Ainult nädalaga keskmine eesti mees oma õllekõhust lahti ei saa, ütleb Eesti meister body-fitnessis Laura Reisalu, hüüdnimega Rosin: «Tuleb olla kannatlik ja sihikindlalt seatud eesmärgi poole püüelda!»

Laura (27) ütleb enda kohta, et ta on täiesti tavaline, armas eesti tüdruk. Sõna «tavaline» osas mõtleb ta hetke pärast siiski ümber. Õigusega. Sest tal on väga armsad rosinakujulised pruunid silmad.

Kas naiselikkus säilib või kaob jõusaalis?

Ikka säilib. Me oleme väga naiselikud. See, et jõusaalis trenni teeme, ei tähenda, et naiselikkus ära kaoks. Jõusaal pole üldse nii mehelik koht, kui arvatakse. Tänu jumalale on üha rohkem naisi enda jaoks jõusaali avastanud.

Kas mehed kardavad sind?

Ma arvan, et ei karda. Olen täiesti tavaline armas eesti tüdruk... Tegelikult ma täiesti tavaline siiski ei ole, aga ma ei ole edev. Kuid nii palju peab olema edevust, et minna lavale võistlema.

Mida elukaaslane sellest arvab?

Elukaaslast mul hetkel ei ole, aga kavalere on piisavalt. Igavust ei tunne. Väga palju suhtlen spordiinimestega. Ma eelistan sportlike ja tervislike eluviisidega inimesi. Kuna mu õde Greta Reisalu sõidab ratast, siis on meil kahe peale kokku hulk sportlikke tuttavaid.

Edasi loe artiklit ajakirja Kroonika paberversioonist ...

Pani imestama muidugi Roska kaloraaž dieedi ajal, oli vist 1250-1300 kcal? :)

Kes järgmine on? Gerbel, Roska, Annika? :)

Et ei pea propageerima? Ikka peab, alles eile tegi ta seda Pärnu Raadios sagedusel 97,2 mHz :)

Nu vat siis. Viimasel ajal õnneks meid suhteliselt palju ajakirjanduses. Ehk avanevad tulevikus meie ala suhtes ka siis nii mõnedki rahakotirauad :)

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.