Jump to content
xxVoodooMagicxx

Dieedijook

Recommended Posts

Mõtsin, et teeks endale dieedijoogi igahommikuseks tarbimiseks.

Roheline tee, sidrunimahl, vahtrasiirup.

Pähkleid võiks ka veel igapäevaselt süüa.

Kuidas Cayanne või muu pipraga on?

Mis arvate?

Kas võiks/peaks veel midagi lisama?

Kui keha ei taha rasvast kergelt loobuda, millega saab teda mõjutada?

Tegelt juba 10kg mõne kuuga alla võtt aga huvipärast vaataks, mis abivahendid teevad, tundub, et organism on vahel natuke jonnakas.

Muudetud kasutaja xxVoodooMagicxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtsin, et teeks endale dieedijoogi igahommikuseks tarbimiseks.

Roheline tee, sidrunimahl, vahtrasiirup.

Pähkleid võiks ka veel igapäevaselt süüa.

Kuidas Cayanne või muu pipraga on?

Mis arvate?

Kas võiks/peaks veel midagi lisama?

Kui keha ei taha rasvast kergelt loobuda, millega saab teda mõjutada?

Tegelt juba 10kg mõne kuuga alla võtt aga huvipärast vaataks, mis abivahendid teevad, tundub, et organism on kohati jonnakas.

Cayenne on hea m6te, kuid vahtrasiirup j2ta kyll v2lja... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On ju vahtrasiirupi nimeline dieetki olemas, ega ma täpsemalt ei teagi miks seda vaja :rolleyes: aga ehk põhjendad, miks seda mitte tarbida?

Cayannet lihtsalt maitseainena võimalikult tihedalt kasutada või peaks suuremas koguses?

Aile, Sa meil toiduainetest tead palju, kas on veel mingeid asju, mis peaks langust soodustama?

Muudetud kasutaja xxVoodooMagicxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On ju vahtrasiirupi nimeline dieetki olemas, ega ma täpsemalt ei teagi miks seda vaja :rolleyes:

Neid igasugu nimelisi dieete on küll ja veel. See aga ei tähenda, et kõigi lollustega kaasa peaks minema :huh: Guugelda vahtrasiirupi koostist, saad isegi aru, et seda teps tarvis pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On ju vahtrasiirupi nimeline dieetki olemas, ega ma täpsemalt ei teagi miks seda vaja :rolleyes: aga ehk põhjendad, miks seda mitte tarbida?

Cayannet lihtsalt maitseainena võimalikult tihedalt kasutada või peaks suuremas koguses?

Aile, Sa meil toiduainetest tead palju, kas on veel mingeid asju, mis peaks langust soodustama?

6una22dikas v6ib asendada sidrunit.

Cayenne pane yks sorts..nii, et juua on m6nus.

Samas... ma pean sind kahjuks kurvastama. Sidrunimahl (2spl ) + klaas vett + cayenne...on kyll teada tuntud segu. V6ibolla platseebo lihtsalt minu peal ei toimi. Ta annab heal juhul yheks kaheks p2evaks mingi kerge t6uke ja edasi oli mul tunne, et organism harjus 2ra. Ys olen proovinud ja ma ei leia, et sellest kasu oleks.

Aga proovi, kuidas sulle m6jub.

Piirdun kraaniveega :huh: Mugavam ja odavam. Vahest teen teed :P Aitab v2ga h2sti:) ...kui trenn ja toitumine paigas.

Vahtrasiirupiga rasvap6letus k6lab veel halvemini kui meega rasvap6letus. Osad s88vad shokolaadi ka... ja mingis osas tume shokolaad ju isegi aitaks :D

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fatburner jooki mingi väiksem kogus päevas?

Kuigi sellesse L-carnitiini toimesse ma eriti ei usu st tast vb oleks kasu kui organismil selle puudus peaks olema aga kahtlen, et selle suurel määral tarbimine midagi muudaks.

Muudetud kasutaja xxVoodooMagicxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fatburner jooki xxx ml päevas?

Kuigi sellesse L-carnitiini toimesse ma eriti ei usu

L-karnitiini saad ju toidulisandina juurde manustada, kui on soov testida. Kui midagi uut lisada tahad, tee ykshaaval. Siis on teada, et kui tunned ennast halvasti, mingi tunni-kahe m88dudes, et asi ei sobi sulle.

Fat Burneris on atsesulfaam K sees, ys mina ei joo. Kuid ma n2en, et teda tarbitakse himuga :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma siis mõtlen, et teen siukse koksi:

Roheline tee, sinna sisse pigistan sidrunit, väiksem kogus fatburnerit, gayanne ja vaatan kuidas laksab :rolleyes:

Mina kasutasin kunagi L-karnitiini eraldi umbes pool tundi kuni 1 tund enne trenni. Mulle mõjus päris kenasti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
L-karnitiini saad ju toidulisandina juurde manustada, kui on soov testida. Kui midagi uut lisada tahad, tee ykshaaval. Siis on teada, et kui tunned ennast halvasti, mingi tunni-kahe m88dudes, et asi ei sobi sulle.

Fat Burneris on atsesulfaam K sees, ys mina ei joo. Kuid ma n2en, et teda tarbitakse himuga :huh:

lisaks veel ohtralt naatriumbensoaati ja kaaliumsorbaati :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kuidas ajastada, sidrun soodustab seedimist, seega peaks hommikul kuid rasvapõletust soodustavad ained peaks oopis päeva teise poolde olema suunatud või vahet ei ole võtan kõik hommikul?

(trennis hetkel ei käi)

Muudetud kasutaja xxVoodooMagicxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kuidas ajastada, sidrun soodustab seedimist, seega peaks hommikul kuid rasvapõletust soodustavad ained peaks oopis päeva teise poolde olema suunatud või vahet ei ole võtan kõik hommikul?

(trennis hetkel ei käi)

Kohe peale 2rkamist klaas vett kahe spl sidrunimahla ja cayenne ga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohe peale 2rkamist klaas vett kahe spl sidrunimahla ja cayenne ga. :)

Homsest hommikust hakkan ka proovima, tundub tõhus jook olevat, seedimisega esineb endalgi tõrkeid, ehk mõikab sinna ja sidrun praegusel gripihooajal nagu rusikas silmaauku :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Homsest hommikust hakkan ka proovima, tundub tõhus jook olevat, seedimisega esineb endalgi tõrkeid, ehk mõikab sinna ja sidrun praegusel gripihooajal nagu rusikas silmaauku :)

Kes ei ole sidruni v6i cayenne iga s6ber, aitab ka lihtsalt klaas vett peale 2rkamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes ei ole sidruni v6i cayenne iga s6ber, aitab ka lihtsalt klaas vett peale 2rkamist.

Olen paadunud sidrunifänn ja cayenne pipra vastu pole ka midagi. Oskad Sa öelda, kas kuuma veega toimib samamoodi ja kui panna juurde veel törts mett?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen paadunud sidrunifänn ja cayenne pipra vastu pole ka midagi. Oskad Sa öelda, kas kuuma veega toimib samamoodi ja kui panna juurde veel törts mett?

Vesi v6iks olla soe, mitte kylm ega kuum.

Kui sa oled kindel, et sa mett syya saad...seda esiteks, teiseks, kui esimesele punktile saad vastata positiivselt, siis pea meeles, et mesi ei k2i mitte kunagi kuuma vee sisse. Maksimaalne temp mee jaoks on 40 kraadi.

Kui ma veel mett s6in (mulle mesi ei sobi...), siis ma kunagi ei ostnud ylessulatatud mett.

Vedelat ainult siis, kui teadsin, et see on t6esti v2rskelt v2ljavurritatud mesi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vesi v6iks olla soe, mitte kylm ega kuum.

Kui sa oled kindel, et sa mett syya saad...seda esiteks, teiseks, kui esimesele punktile saad vastata positiivselt, siis pea meeles, et mesi ei k2i mitte kunagi kuuma vee sisse. Maksimaalne temp mee jaoks on 40 kraadi.

Kui ma veel mett s6in (mulle mesi ei sobi...), siis ma kunagi ei ostnud ylessulatatud mett.

Vedelat ainult siis, kui teadsin, et see on t6esti v2rskelt v2ljavurritatud mesi.

Mett tarbin igapäevaaselt ja tundub, mingeid vaevusi pole ta mulle tekitanud. Kuumaga ongi see jama, et joon ka kohvi meega, lihtsalt maitseb, suhkrut ei taha panna ju... aga selle sidruni-cayenne-joogiga on siis selge sott, sooja veega teen :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida te aga sellest propagandast või üleüldse paastumisest arvata oskate?

Neera jook

Tean isiklikult üht meesterahvast, kes on selle paastuga alla võtnud üle 20kg ja kahe aasta jooksul on sellest vaid 5kg tagasi tulnud...

Sõbranna ema harrastas sedasugust paastu mitu korda aastas, hiljuti avastati tal aga seedeorganites vähk, ehk on võimalik, et need ekstreemsed paastud viisid selleni...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mett tarbin igapäevaaselt ja tundub, mingeid vaevusi pole ta mulle tekitanud. Kuumaga ongi see jama, et joon ka kohvi meega, lihtsalt maitseb, suhkrut ei taha panna ju... aga selle sidruni-cayenne-joogiga on siis selge sott, sooja veega teen :)

V2ga paljud suhkrus6ltlased l2hevad mingi moment mee peale yle...

Mul ka otseseid vaevusi ei olnud, lihtsalt kaal ei lange, kui mett s88ks. Tugev insuliinik6igutaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
V2ga paljud suhkrus6ltlased l2hevad mingi moment mee peale yle...

Minagi üks neist. Hakkasin kohvi meega jooma ja siis jätsin juba ka mee ära. Nüüd ükspäev proovisin, panin kruusitäie kohvi peale killukese mett ja jook tundus nii kole magus, et tuli uus tassitäis keeta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×