Jump to content
Emosibulane

Kumb sobiks paremini - Mass2 või kreatiin monohüdraat?

Recommended Posts

Olen 190 cm pikk ja kaalun umbes 78 kg.

Lihas areneb piisavalt kiiresti ja kaalu on tulnud puhtalt toitumist jälgides kuuga juurde kuskil 3-4 kilo.

Sooviksin kaalus juurde võtta kuskil 6-8 kilo ja kasvatada ka jõudu.

Kumba soovitaksite süüa, kas Mass2 või kreatiin?

Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 190 cm pikk ja kaalun umbes 78 kg.

Lihas areneb piisavalt kiiresti ja kaalu on tulnud puhtalt toitumist jälgides kuuga juurde kuskil 3-4 kilo.

Sooviksin kaalus juurde võtta kuskil 6-8 kilo ja kasvatada ka jõudu.

Kumba soovitaksite süüa, kas Mass2 või kreatiin?

Aitäh!

Mõlemat on vaja sest lihas vajab ka valku et kasvada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa nõus Renkuga- kui areng hea ja toitumine korras, milleks siis raha raisata toidulisade peale. Kui areng jõunäitajate osas seiskub, alles siis võiksid kreatiini proovida ja kui tavatoidust mingil põhjusel piisavat valgukogust kätte ei saa, tuleb kõne alla valgupulbri kasutamine. Kui treenid sagedasti, on muidugi trennijärgne valgukoks omal kohal, et taastumist kiirendada. Aga massilisajad on nn. laisa inimese toode, mille eest tuleb sul käia märgatavalt rohkem raha, kui valgupulbrit ja süsivesikuid ise segades ja kombineerides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

antud juhul piisaks kreatiini õigest tarbimisest, ja lupsti 2-3 kilo juures+ jõudu ka rohkem(eeldades et toitumine on paigas).aga mida kauem sa siiski ootad lisandite võtmisega, seda parem.

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
antud juhul piisaks kreatiini õigest tarbimisest, ja lupsti 2-3 kilo juures+ jõudu ka rohkem(eeldades et toitumine on paigas).aga mida kauem sa siiski ootad lisandite võtmisega, seda parem.

Antud juhul? Milline see juhtum siis on kui tuleks kasutada kreatiini ja mitte süsikaid ega valku!?

Kui sellist küsimust esitatakse, pole kumbagi vaja. Ilmselgelt küsija ei tea milleks kasutatakse kreatiini ja millesk massilisajat... Nii ei saa soovitada lihtsalt toidulisandeid ju. Võiks ikka ise huvi tunda, mida endile sisse süüakse.

Kui ma ei teaks massilisajast ega kreatiinist ja nende toimest, siis ma ei julgeks kumbagi endale sisse ajada.

Aga kui küsimusele vastata, siis massilisaja sisaldab süsivesikuid ja proteiini, mida on kindlasti vaja trennist taastumiseks. See ei tähenda seda, et pead need just toidulisandist kätte saama aga julgen soovitada kohe peale treeningut massilisajat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See ei tähenda seda, et pead need just toidulisandist kätte saama aga julgen soovitada kohe peale treeningut massilisajat.

Olen nõus ja minu arvates on šheik eriti omal kohal kui pärast trenni midagi asjalikku kohe süüa pole. Muidugi sööki annab kaasa võtta, aga siis peab olema koht, kus seda hoida..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 190 cm pikk ja kaalun umbes 78 kg.

Lihas areneb piisavalt kiiresti ja kaalu on tulnud puhtalt toitumist jälgides kuuga juurde kuskil 3-4 kilo.

Sooviksin kaalus juurde võtta kuskil 6-8 kilo ja kasvatada ka jõudu.

Kumba soovitaksite süüa, kas Mass2 või kreatiin?

Aitäh!

http://reflex.ee/index.php?mark=5&prod...16&vote=yes

Soovitan sulle antud toodet kuna se sisaldab kõiki vajalike mineraal aineid,vitamiine, valku ja ka creapure kreatiin monohüdraadi.

Juba esimesel nädalal on efekt tunda;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nädalaga kohe efekt või? Platseebo efekt? Nädalaga ei muutu midagi, eriti kui me räägime AINULT massilisajatest ja kaalu lisamisest lihase arvelt, muutmata seejuures toitumiskava.

Kuidas kellelegi,endale annab kreatiini laks juba nädalaga tunda ja ka jõunäitajad lendavad ühe hetkega lakke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ükskord kaks päeva ei söönud üldse mitte midagi, kuidagi imelik oli olla... huvitav, mis oleks saanud, kui nädal aega oleks nälginud. :D

Nädalaga võib väga palju muutuda - õigeid tooteid tarbides võid nädalaga sellise efekti saavutada, et ise ka ei usu... iseküsimus, kui püsivad need muutused on. Vastan enda kahtlusele - ON püsivad, kui jätkad korraliku trenni, õigete toidulisandite/toidu ja piisava puhkusega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×