Jump to content
kriskoix

Retibol

Recommended Posts

Kuule Bret, isegi kui ma oleks midagi sellist kasutanud, ütleks ma seda välja, aga sulle ma ütlen kohe konkreetselt ilusate eesti keelsete sõnadega, et käi ######!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tean et eiselti lehel teda kiidetakse jne...

Aga kuidads ta praktiliselt tegelt mõjub - pole vist erilist tolku või seda raha väärt - miks sa muidu müüd?

Bert äkki ütled miks sa pildi põhjal nii küsid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Või et miks ma seda küsin? Ma nägin alles hiljuti ühte pilti, oma endist koolivenda, kes oli nagu kilu ja nüüd aasta on endale sisse süstinud mingi steroidi ja tal oli ka umb. selline pilt kui kriskoix'il.. selja järgi küsiisn seda.. sest minnule tundub, et see ei ole nagu jõusaali tehtud.. ära nüüd vihasta kriskoix.. ega ma halva pärast, ma niisama küsisin ja ma arvan ka, et sul nii palju mõistust oleks, et sa ei süstiks endale steroide sisse, vähemalt loodan et on :) EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hehe, no mis sa arvad, kus see kasutaja sai :) Pigem usun, et toodet pole enam. Mu meelest tegid nad Hatebreediga vahetust.

Retikas muide tase. Hakkasin ise ka üle pika aja uuesti neelama ning praegu, mil treening on jõu juurdekasvule suunatud, on tulemused eriti vinged. Eks näis, mis massi ajal teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×