Jump to content
Hillar

PIHITOOL

Recommended Posts

Kura.i ku.at. Kui midagi ol õhus siis se lõpuks juhtuski.

Täna tööl komistasin kuumaastikul ja nii õnnetult et üks raudlatt lõikas vasaku jala põlve lõhki. Pölvegedra paistis.

Käisin õmblemas ja tehti teetanusesüst. Arst käskis ära unustada selleks aastaks võistlemise soovi. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kura.i ku.at. Kui midagi ol õhus siis se lõpuks juhtuski.

Täna tööl komistasin kuumaastikul ja nii õnnetult et üks raudlatt lõikas vasaku jala põlve lõhki. Pölvegedra paistis.

Käisin õmblemas ja tehti teetanusesüst. Arst käskis ära unustada selleks aastaks võistlemise soovi. :o

Arsti sõnad arsti sõnadeks aga mis tegelikult ise arvad?

Minu pihtimus on see, et... konkurendid olid täna nii tugevad. Häbi ei hakanud, hea tunne oli aga arenguruumi veel on ! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arsti sõnad arsti sõnadeks aga mis tegelikult ise arvad

Algul oli ikka täielik šokk

Tehti pilti ja luu on terve. Kuna on vaid lihahaav, loodan juba nädala pärast jõukasse komberdada.

Ülakeha saab kergelt teha ka nii kui üks jalg sirge. Momendil püüan teda sirgelt hoida et haav kiiremini kokku kasvaks.

Kõige hullem on kükiga. Ei tea millal seda saab teha? Surumises ei saa ka õiget asendit ja jalgu toeks.

Kahe päevaga olen kaotanud 2 kilo. Esimene päev ei olnud üldse isu, eile juba natuke sõin. Aga kui oled ainult arvuti või teleka taga ja energiat ei raiska siis pole ka vaja midagi juurde laadida.

Janika sa olid ikka tubli, küki plaani (20 kordust) ju täitsid.

Muudetud kasutaja seenjor poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kura.i ku.at. Kui midagi ol õhus siis se lõpuks juhtuski.

Täna tööl komistasin kuumaastikul ja nii õnnetult et üks raudlatt lõikas vasaku jala põlve lõhki. Pölvegedra paistis.

Käisin õmblemas ja tehti teetanusesüst. Arst käskis ära unustada selleks aastaks võistlemise soovi. :o

Selles suhtes, et armid kaunistavad meest! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arsti sõnad arsti sõnadeks aga mis tegelikult ise arvad?

Minu pihtimus on see, et... konkurendid olid täna nii tugevad. Häbi ei hakanud, hea tunne oli aga arenguruumi veel on ! :o

Ära heida meelt! Igasuguste jõujuurikate kohta olen ikka öelnud, et nad võivad ju minust tugevamad olla, aga kindlasti mitte ilusamad! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arsti sõnad arsti sõnadeks aga mis tegelikult ise arvad

Algul oli ikka täielik šokk

Tehti pilti ja luu on terve. Kuna on vaid lihahaav, loodan juba nädala pärast jõukasse komberdada.

Ülakeha saab kergelt teha ka nii kui üks jalg sirge. Momendil püüan teda sirgelt hoida et haav kiiremini kokku kasvaks.

Kõige hullem on kükiga. Ei tea millal seda saab teha? Surumises ei saa ka õiget asendit ja jalgu toeks.

Kahe päevaga olen kaotanud 2 kilo. Esimene päev ei olnud üldse isu, eile juba natuke sõin. Aga kui oled ainult arvuti või teleka taga ja energiat ei raiska siis pole ka vaja midagi juurde laadida.

Janika sa olid ikka tubli, küki plaani (20 kordust) ju täitsid.

Küll pulmadeks paraneb ära :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes sügisel köhib see kevadeks läind.

Ma vaatasin eile mingisugust "Viirus" filmi ja seal läksid köhijad teise ilma paari päevaga. 136 päevaga läks maakeralt mingi 26 miljonit inimest parematele jahimaadele. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma vaatasin eile mingisugust "Viirus" filmi ja seal läksid köhijad teise ilma paari päevaga. 136 päevaga läks maakeralt mingi 26 miljonit inimest parematele jahimaadele. :o

Optimist

Mina käisin väljas just jahedat ilma nautimas ja jalutamas :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin argipäevad kodus. Eile käisin sugulaste juures katsikul ja täna õpetasin kolm tundi ühte trumminoote lugema, külmas saunas. Mõtlesin homme kooli minna, aga näed kutsusin palaviku tagasi. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×