Jump to content
rennosport

95 aastat vanusevahe

Recommended Posts

k*pi pärast muidugi ju siis potents on norm ja tahab noort liha,ime et päss niigi kaua ootas,oleks võind ju ka 13a võttas ja tegudele minna.Tahtis ka lapsi saada palju palju.Vääga julm! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vanake ju tahab järglasi saada... seega vast paneb ikka käe ka kõlge... iseasi on see kas ja mis funkab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Ahmed Muhamed Dorel' on seljataga viis abielu, millest sündinud 18 last, kirjutab BBC. Mehe sõnul tahab ta uue ja noore naisega veelgi järeltulijaid saada.
Muudetud kasutaja Capo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan, et seda perverssuse absoluutseks tipuks nimetada on ilmselge liialdus :D

Nõus.

Aga terve mõtlemisega vana, kes siis ikka noort liha ei taha. Somaalia naised pole minu jaoks küll teabmis silmailu aga no, eks nad ise teavad paremini

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see ole see kui tüdrukutel endal mingit sõnaõigust pole kellega nad paari pannakse.:D

Ma arvasin ka, et tegelikult asi rohkem selles. Mitte et tüdruk tahaks pässi raha endale saada.

Ja see ongi see haige asi selle juures, et laste eest otsustatakse :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvasin ka, et tegelikult asi rohkem selles. Mitte et tüdruk tahaks pässi raha endale saada.

Ja see ongi see haige asi selle juures, et laste eest otsustatakse :S

Mis krdi raha tal on... kaks kitse ja lehm heal juhul.

(Aga raha pärast oleks OK ?)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, osades riikides on sellised kultuurieripärad, millega valge inimene ei harju kunagi. Seal tehakse igasuguseid põnevaid üritusi. Meedias on ju viimasel ajal küll teateid olnud, kus mees abiellus koeraga jne. Karta on, et see noor naine jääb peagi leseks, aga las tunnevad siis kasvõi mõned kuudki rõõmu. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×