Jump to content
LilMell25

Kuidas tõsta kehakaalu?

Recommended Posts

Kuidas ja mille abiga tõsta kehakaalu? Nimelt mul kiire ainevahetus ja võin süüa ükskõik mida ja kui palju, kaal sellest ei tõuse.

Ootan siis soovitusi.

Bullshit ütlen selle kohta. Mul on ka kiire ainevahetus aga siiski suudan end korduvalt ja korduvalt nii üle süüa, et kõhu peal on korralik polster ja lihas kasvab.

Ma ei hakka üksikasjalikult välja kõike tooma aga kui sa ikka tatrast, riisist ja pastast saad 500g süsikaid päevas. Sööd 400-500g liha. Jood piima ja sööd kohupiima jne. Siis 80kg mehel peaks kaalu juurde vohama, nii et vähe ei ole.

Endal näiteks õnnestus ühe kuuga 6-7kg juurde võtta umbes sama toitumisega. 80kg pealt 87kg peale. Jõudu tuli ka korralikult juurde.

NII ET ÄRA SELETA, ET VÕID KÕIKE SÜÜA JA IKKA EI PAISU!! :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eesti keeles paluks :huh:

Näiteks see teema siis

http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...p;hl=hardgainer

Ja sibli siin foorumis ringi, siin teemasid ja artikleid toitumise kohta nii et tapab, ega keegi ei hakka sulle täpset kava koostama siin, et kuidas toimida. Kava koostatakse küll aga selles kohas..

http://shop.fitness.ee/index.php?cPath=37&...9d36a094c0faea0

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Näiteks see teema siis

http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...p;hl=hardgainer

Ja sibli siin foorumis ringi, siin teemasid ja artikleid toitumise kohta nii et tapab, ega keegi ei hakka sulle täpset kava koostama siin, et kuidas toimida. Kava koostatakse küll aga selles kohas..

http://shop.fitness.ee/index.php?cPath=37&...9d36a094c0faea0

olen 162cm pikk, kaalun 47 kilo.

peaks nagu rohkem kaaluma. no mis teha kui te ei usu et ma kaalus juurde ei võta, ükskõik mida ma ka ei sööks. kas on äkki mingeid toidulisandeid mis aitaksid kaalus juurde võtta? trenni ma ei tee, küll aga teen iga päev füüsilist tööd, kus peab palju liikuma ja raskusi tõstma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal näiteks õnnestus ühe kuuga 6-7kg juurde võtta umbes sama toitumisega. 80kg pealt 87kg peale. Jõudu tuli ka korralikult juurde.

Mis sa arvad, kui palju seal heal juhul lihast oli? Ära hakka mitmetest kilogrammidest rääkima. Selline kaalutõus on ilmselgelt liiga järsk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis sa arvad, kui palju seal heal juhul lihast oli? Ära hakka mitmetest kilogrammidest rääkima. Selline kaalutõus on ilmselgelt liiga järsk.

Tegelikult polegi teemaalgataja kirjeldanud, mille arvelt kaalu soovib juurde võtta :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui söömise asja hingega võtad, hakkad paisuma ka. Pead sööma ka siis kui kõht on täis(ca iga 2h tagant) ning kui oled söömise lõpetanud, hakkad kohe mõtlema, mida sa järgmiseks sööd ja vajadusel hakkama ettevalmistusi tegema kohe. Vajab harjumist, aga toimib!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No pakun sulle sellise a la iga loll peaks aru saama dieedi! :rolleyes:

Söö 6-7 korda päevas, söö iga päev ühel ja samal ajal, joo 2-4 söögikorra juurde valguseik ca 50g valguga, kahekordista praegused tavasuuruses eine portsud (a la praad kahe suure liha käntsakaga, kaks magustoitu, kaks klaasi piima jne).

Mis iganes dieedi lõpuks endale paika sead - pea sellest kinni, asjad võtavad aega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söö 6-7 korda päevas, söö iga päev ühel ja samal ajal, joo 2-4 söögikorra juurde valguseik ca 50g valguga, kahekordista praegused tavasuuruses eine portsud (a la praad kahe suure liha käntsakaga, kaks magustoitu, kaks klaasi piima jne).

Söö 6-7 korda päevas? Miks nii tihti?

Iga päev samal ajal? Miks?

2-4 söögikorra juurde valgusheik 50g valguga? Miks?

Ja piima soovitad lihaga samal einel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söö 6-7 korda päevas? Miks nii tihti?

Iga päev samal ajal? Miks?

2-4 söögikorra juurde valgusheik 50g valguga? Miks?

Ja piima soovitad lihaga samal einel?

SÖÖ naq idioot,kuluta tuhandeid toidule ja kõht kasvab nii et ei mahu pükstesse ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris idoodi moodi ka süüa ei tasu, lev kirjeldas enamvähem sinule mõeldud toidukordasid. Ühesõnaga SÖÖ PALJU. Toidukordade vahe võiks olla 2-3 tundi. Kui tunned, et enne läheb kõht tühjaks tee ruttu roog valma ja söö ära. Enne magama minekut võiksid küll proteiini sheigi kõhtu pista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris idoodi moodi ka süüa ei tasu, lev kirjeldas enamvähem sinule mõeldud toidukordasid. Ühesõnaga SÖÖ PALJU. Toidukordade vahe võiks olla 2-3 tundi. Kui tunned, et enne läheb kõht tühjaks tee ruttu roog valma ja söö ära. Enne magama minekut võiksid küll proteiini sheigi kõhtu pista.

olin puhas ecto ja võtsin aastaga juure 30 kg kui söin nii et oksedasin iga kord peale söömist.Enamus oli pekk muidugi kuskil 4-5kg lihast tuli aga olen rahul :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olin puhas ecto ja võtsin aastaga juure 30 kg kui söin nii et oksedasin iga kord peale söömist.Enamus oli pekk muidugi kuskil 4-5kg lihast tuli aga olen rahul :rolleyes:

Irw, 25 kilo rasva aastaga ja oled ise rahul?

Borat_Great_Success.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×