Jump to content
rudolf.

keefir või piim ?

Recommended Posts

Tahad siis joo või kohe, mina ei teeks seda vähemalt 3-4h peale liha söömist ehk siis jooksin piima mõne sellise söögikorra ajal kus liha menüüs pole.

Selge, liha kõrvale soovitad vett? mahla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selge, liha kõrvale soovitad vett? mahla?

Sobib, vesi, apelsiini, granaatõuna mahl, või minupoolest ka õlu ja vein.

Ka tee pole paha, sidruniga ntx, sest C vitamiin soodustab punasest lihast saadava raua imendumist.

Rauarikas veri aga seob paremini hapnikku mis on toitainete kõrval rakkudele tähtsuselt nr-1.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tees sisalduv tanniin takistab lihas leiduva raua omastamist.
Ka tee pole paha, sidruniga ntx, sest C vitamiin soodustab punasest lihast saadava raua imendumist.

Hm, räägivad üksteisele vastu jälle..

Edit: Mõtlete erinevaid lihasi vist nagu ma aru saan? Sry kui asja keeruliseks ajan :D

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt ma peaaegu elupäevad kõigele ca 0,5L piima peale/vahele käristanud ...ei saa küll aru, et raskesti seediks, tühi magu annab õige varsti ennast tunda jälle. Nüüdsest enam liha kõrvale ei joo ning katsun jälgida, mis tunne siis on ja mis muutub :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt ma peaaegu elupäevad kõigele ca 0,5L piima peale/vahele käristanud ...ei saa küll aru, et raskesti seediks, tühi magu annab õige varsti ennast tunda jälle. Nüüdsest enam liha kõrvale ei joo ning katsun jälgida, mis tunne siis on ja mis muutub :D

kui on tuntavaid tulemusi anna teada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, aga kardan, et vb ei saagi midagi aru, kuna olen ka nö tavainimene ja söön kõike, mida kätte saan :D. Aga kui uskuda siin eelnevaid jutte, siis peaks teoreetiliselt kaal paremini tõusma hakkama ..või siis just langema, kuna 0,5L piima on üska toekas ports :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piimavalgud ja lihavalgud.... Kiire Wikipedia otsing näitab, et lihas on sadu erinevaid valke, piimas tosinaid. Maos lagundab pepsiin kõik valgud, mis ette jäävad, peptiidideks. Miks ei peaks piima- ja lihavalgud kokku sobima? Ausalt öeldes ei tundu see teooria eriti loogiline, kui kellelgi on häid argumente, loeks huviga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tees sisalduv tanniin takistab lihas leiduva raua omastamist.

Ei pea siis omale kohe vangide teed keetma. On olemas väga erinevaid taimeteesid, mida ma alati ka enda tehtud toitumiskavades soovitan. Aga kui hr-l on valida, piim või tee siis olgu see pigem tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei pea siis omale kohe vangide teed keetma. On olemas väga erinevaid taimeteesid, mida ma alati ka enda tehtud toitumiskavades soovitan. Aga kui hr-l on valida, piim või tee siis olgu see pigem tee.

Mõlemad on halvad variandid.

http://74.125.77.132/search?q=cache:tsWNyw...=clnk&gl=ee

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea siis. Lahmid siia aga erinevaid artikleid ja tõlkeid, palju sul endal kogemusi on? Vähemalt sinu enda, omal nahal kogetut?

Siin foorumis pole ma vist kordagi soovitanud kellelegi midagi sellist mida ma ise enda ja oma nö õpilase peal kogenud katsetanud pole. Erinavalt sinust kes justnimelt enamasti vaid "raamatutarkusi" siin loobib. Kirp3-absoluutselt. :D Kirjutage ennast koos jäätisebaari sisse. Juttu jätkub kauemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
krt tõesti mõtetu targutaja oled!!!

tannin

tanniin on rohkelt tammekoore, pajukoor, paakspuu tee, must tee, pähklid (mandlid) vein...tümian, vanilje, kaneel...jne...

sellised teed nagu pärnaõis, kummel, saialill, piparmünt ei pane midagi raua imendumist kinni.

t('_ ' t )

http://journals.cambridge.org/action/displ...&aid=931228

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina usun igaljuhul rohkem Mareku juttu, kuna aastakümnete pikkused kogemused peaksid olema tõestuseks. Mingisuguseid netist võetud artiklid teise inimese kogemustega võrrelda ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina usun igaljuhul rohkem Mareku juttu, kuna aastakümnete pikkused kogemused peaksid olema tõestuseks. Mingisuguseid netist võetud artiklid teise inimese kogemustega võrrelda ei saa.

Mingisugused netist võetud artiklid...

Anyway Rotter , keep going :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Absoluutselt Mareku jutuga nõus.Olete tähelepannud,et "spetsilistil"ei ole kunagi oma arvamust.Inimene istub päev läbi arvuti taga ja otsib mäkrsõnadega otsingust artikleid.Ma olen kindel ,et ta ei vaevu neid ise lugemagi.Lahmib ise teemat valdamata.Küsin kindlasti enne Mareku käest kui hakkan "spetsialisti" tülitama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lahmib ise teemat valdamata.

Ee?

Edit: Mingisugune netist võetud artikkel on ehk kellegi teise kogemusega tehtud? Ning miks sa ütled, et Her. Otter lahmib ise teemat valdamata?

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Absoluutselt Mareku jutuga nõus.Olete tähelepannud,et "spetsilistil"ei ole kunagi oma arvamust.Inimene istub päev läbi arvuti taga ja otsib mäkrsõnadega otsingust artikleid.Ma olen kindel ,et ta ei vaevu neid ise lugemagi.Lahmib ise teemat valdamata.Küsin kindlasti enne Mareku käest kui hakkan "spetsialisti" tülitama.

Kuulake mõemaid ja leidke, mis Teile parim on.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks mõlemi arvamusest saab teri välja noppida.Absoluutset tõde pole olemas ,igaüks jääb ikka oma stiili või siis ühesõnaga oma arvamust kaitsma.

Selleks et olla tark/osav oma valdkonnas ei pea ise ilmtingimatta olema võistlev kulturist. Näiteks Jay Cutleril on ka ju isiklik dietoloog ehk toidunõuandja,imelik oleks tema käest nüüd nõudma hakata noh treeni kah ennast 120 kiloseks , vastavad toitumisteadmised ju olemas jne. Et öelgu Cutler talle aint kuidas treenida ja ongi olemas. Ei ole nii. Toitumine/trenn on kinni teoorias(teaduslikult tõestatud näited kuidas mõjub), ei pea järgi sööma/treenida et näidata effekti,küll saab aga edasi anda ja õpetada seda täisväärtusliku toitumist/treenimist. Loomulikult on sellised hinnatumad kes selle omal käel nö läbi teind, aga selle pärast Hr. Ralf Otter küll lollim ei ole. Kui Bonsuna välja jätta siis teistest kraaksujatest ikka jagab teemat 100 korda rohkem.

Äitäh :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurb on lihtsalt see, et inimene, kes fitness.ee-s käib enda jaoks tõde leidmas, seda siit tihtipeale lõpuks ikkagi ei saa. Olgu jutt piimatoodete tarbimisest, kofeiinist, joomisest söögi kõrvale, hommikul süsivesikute või valkude eelistamisest jne jne on alati vastukäivaid arvamusi.

Usutavasti mitmed tervisesportlased vajavad endale ühtset ja lihtsat tõde, mida ja millal võtta ja mida ja millal jätta, aga mida rohkem nad siin teemasse süüvivad, seda keerulisemaks kõik aetakse.

Seega mõistlik on tellida lihtsalt toitumiskava ja foorumeid hiljem mitte jälgida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×