Jump to content
M.M.

Kunstnikuks peab sündima

Recommended Posts

Sa väidad hetkel midagi, milles sa kindel ei saa olla. Milleks? Tean päris paljusid inimesi kes on nullist õppinud joonistama, samuti ka mina, niiet annet ei pea olema. Loomulikult on ilma andeta inimesel võimatu olla sama imeline nagu tuntud kunstnik, kuid, et joonistada, maalida nauditavaid pilte, ei pea sündima geeniusena.

Ma ei öelnud, et joonistama ei saa õppida. Saab. Raske tööga saab nii mõndagi saavutada ka siis, kui erilist annet ei ole. Väga kaugele aga nii ei jõua. Maailmakuulsaks kunstnikuks puhtalt raske tööga sa ei saa, kui sul selleks eeldusi ei ole. Õppimine siin ei aita.

PS: See Imre Mona Lisa on päris vaimukas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maailmakuulsaks kunstnikuks saab kui hästi joppab.

Valge ruut mustal taustal ja vastupidi on ju väga kuulus ja kallis. Aga see ei ole kunst minuarust.

E: Mida ma tahtsin öelda on see, et maailmakuulsaks saada ei pea olema annet, vaid piisavalt inimesi kellele su rõvedused meeldivad. :D

Muudetud kasutaja Sakurai poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selleks, et sinu musta ruudu eest makstaks miljon dollarit, peab sul olema nimi. Kui sul nime ei ole, siis su ruut ei maksa mitte midagi. Ja selleks, et sul tekiks maailmakuulus nimi, pead sa tegema eelnevalt oluliselt rohkem kui musta ruudu maalimine valgele paberile.

Ja nagu juba öeldi: kunst on kunstis kunsti näha. Kelle jaoks rõvedus, kelle jaoks geniaalne teos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja selleks, et sul tekiks maailmakuulus nimi, pead sa tegema eelnevalt oluliselt rohkem kui musta ruudu maalimine valgele paberile.

Tutvused annavad suure eelise

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selleks, et sinu musta ruudu eest makstaks miljon dollarit, peab sul olema nimi. Kui sul nime ei ole, siis su ruut ei maksa mitte midagi. Ja selleks, et sul tekiks maailmakuulus nimi, pead sa tegema eelnevalt oluliselt rohkem kui musta ruudu maalimine valgele paberile.

Ja nagu juba öeldi: kunst on kunstis kunsti näha. Kelle jaoks rõvedus, kelle jaoks geniaalne teos.

Ei pea nime olema, peab olema liiga rikas inimene kes tahab ajuvabadusi osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi on ikkagi maitses ka ikka, mis näib ühele tippkunst, näib teisele õnnetusena maalritöödel

Ütlen kohe ära,et tegelikult ei tea ma kunstist tavatähenduses suurt midagi, minu loodav "kunst" sünnib selliste programmidega nagu Solid Edge, AutoCAD jpt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×