Jump to content
M.M.

Kunstnikuks peab sündima

Recommended Posts

Siin mingi teine osa saatest - isamaalisus paneb eriti pealtvaatajate ja zürii silmad/südamed vett ja verd tilkuma :huh: ... Nuh ja ilmselt ka Meie-Aile silmad :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga lemmikkunstnikuks on ja jääb Boris Vallejo. Sellele mehele vastast ei ole. Lisaks oli mees omalajal kulturismi fanaatik, mis väljendub ka tema teostes ja enda kehakujus. Teoseid võib vaadata näiteks siit:

http://vallejo.ural.net/2000/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oi oi võrreldes boris vallejoga on olemas ikka nii andekaid kunstnike et mees tundub pea andetu nende kõrval(tehniliselt).

kuna ise tegelenud joonistamisega lapsest saadik siis tean mida räägin.stiili ja maitse osas muidugi vaielda ei anna ning pole mõttetki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin mingi teine osa saatest - isamaalisus paneb eriti pealtvaatajate ja zürii silmad/südamed vett ja verd tilkuma :huh: ... Nuh ja ilmselt ka Meie-Aile silmad :huh:

Mulle piisas isegi esimese lingi mitteisamaalisest... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema pealkiri on vale. 99% joonistamisest, maalimisest on õpitav. Talendiga sündinud inimesed õpivad kiiremini lihtsalt.

Sa võid õppida maalriks ja kutsuda enda värvitud seina kunstiks. Michelangeloks, Daliks või da Vinciks ei õpi sa mitte kunagi. Selleks peab sündima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

just nimelt sündima.kunsti väljendatakse läbi joonistamise lihtsalt.käsi on on lihtsalt vahend millega seda edasi kanda.

inimene kel pole kaasaantud annet võib joonistada küll visuaalselt perfektse pildi kuid tööl puuduks ikka mõtte ning omapära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga ilusasti joonistas ikka. :D

Ise pole eriline joonistaja, ega õpiks sellist asja elusees ära :D

sama siin. mul juba käekiri nii jube, et ei kannata mingit kriitikat, joonistamisest rääkimata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa võid õppida maalriks ja kutsuda enda värvitud seina kunstiks. Michelangeloks, Daliks või da Vinciks ei õpi sa mitte kunagi. Selleks peab sündima.

Sa väidad hetkel midagi, milles sa kindel ei saa olla. Milleks? Tean päris paljusid inimesi kes on nullist õppinud joonistama, samuti ka mina, niiet annet ei pea olema. Loomulikult on ilma andeta inimesel võimatu olla sama imeline nagu tuntud kunstnik, kuid, et joonistada, maalida nauditavaid pilte, ei pea sündima geeniusena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anne on eriline kingitus emakese looduse poolt ükskõik millises loomingulises töös ja ka spordis. Oleme ju kõik näinud saalides teinekord noori mehi, kes arenevad ulmelise kiirusega ja samuti oleme näinud ka neid, kes on aastaid, aastakümneid treeninud, toitumist jälginud jne, aga visuaalselt ei ole nende aastatega eriti midagi muutunud. Kunstiga sama. Ma olen lõpetanud Tartu Lastekunstikooli ja samuti Tartu kunstikooli, aga sellist tunnetust nagu sellel tüdrukul selles videos on, ei saavuta mina mitte kunagi. Olen ennegi näinud inimesi, kes ei ole kunagi üheski kunstitunnis käinud, aga joonistavad väga hästi. Paljudel juhtudel andekad ise ei tea, et nad andekad on. Kui teised teile ütlevad, et te tõesti milleski väga andekad olete, siis andke tuld ja ärge raisake seda jumalakingitust niisama! :D

Mõned minu tööd, kes veel näinud ei ole:

post-50-1257645148.gif

post-50-1257645166_thumb.jpg

post-50-1257645158_thumb.jpg

post-50-1257645175_thumb.jpg

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×