Jump to content
NYC_homeboy

USA toidulisandid

Recommended Posts

Mis see hea ja parem oleks millest koige rohkem puudust tunnete :D

Vot ma ei oska ju öelda, mis hea on, kui ma proovind pole:P Aga kõige vastu huvi.. testo tõstjad, trennieelsed ergutid, pumbad... jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
Vot ma ei oska ju öelda, mis hea on, kui ma proovind pole:P Aga kõige vastu huvi.. testo tõstjad, trennieelsed ergutid, pumbad... jne

Viimast kahte leidub eestist küll ja küll , aga korralikust testo boosterist nagu Musclemeds Arimatest jms. võib eestis küll ainult unistada :/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimast kahte leidub eestist küll ja küll , aga korralikust testo boosterist nagu Musclemeds Arimatest jms. võib eestis küll ainult unistada :/

kas see arimatest rahakotile yle jou ei kai? kui palju oleks sel naiteks kasutajaid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas see arimatest rahakotile yle jou ei kai? kui palju oleks sel naiteks kasutajaid?

plaan on yhesonaga hakata usast tooma lisandeid ja kindlasti oleksid nad odavamad kuni 15% kui praegu eestis myygil olevad usa tooted

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise oleks väga huvitatud toodetest, mis sisaldavad arvestataval hulgal ekdisteni. Samuti ei teeks korralikud trenniergutid paha. Samas kõik hea EL´is keelatud niiet ei tea kuidas selle toomisega oleks... vb käsipagasiga tuleb läbi.

EDIT: ai kui nüüd terrorismi seisukohast ajsa vaadata, siis ei eksitseeri mingit käsipagasit vist. Hea et palja persega lennukisse ei aeta..

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise oleks väga huvitatud toodetest, mis sisaldavad arvestataval hulgal ekdisteni. Samuti ei teeks korralikud trenniergutid paha. Samas kõik hea EL´is keelatud niiet ei tea kuidas selle toomisega oleks... vb käsipagasiga tuleb läbi.

EDIT: ai kui nüüd terrorismi seisukohast ajsa vaadata, siis ei eksitseeri mingit käsipagasit vist. Hea et palja persega lennukisse ei aeta..

jutt kaib vist siis sellest?

http://www.thermolife.com/store/Scripts/pr...asp?idproduct=4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×