Jump to content
Sign in to follow this  
matrix99

MAGUS..........

Recommended Posts

tere trahvas selline kyssa mida peax sööma või kuidas saada KÕIGE PAREMINI magusa isust lahti ...........loodan et saate mind selles kyssas aidata ette tänades matrix:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. ma ütlen sulle ausalt, et mina näiteks saan oma magusa isu rahuldatud glükoosi süües pärast igat toidukorda.. võtad kas tableti või kaks.. esiteks on see puhas süsivesik, teiseks on ta ju magus ja neid on erinevate maitsetega! soovitan proovida :)

EDU! Bert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Annan ühe lihtsa, hea ning kasuliku retsepti magustoidu tegemisex: Koostis - Kohupiim (rasvata)250g, Muna (toores) koos kollasega 2 tk. ~120g, Munavalge (toores) 2 tk. ~60g, magustamisex kasutan vedelat suhkruasendajat, Tarretamisex kasutan zelatiini 2 tl. Valmistamis õpetus: Vahustan munavalged ja kollased eraldi, siis segan paki kohupiima munakollase ja magusainega, kui see toiming tehtud siis segan selle massi munavalgega kokku ning lisan sinna eelnevalt sulatatud zelatiini samal ajal segades kogu segu, ning seejärel valan kahte võrdsesse karpi ja siis külmpappi tarretama :) Toidu koguväärtus: ~410Kcal, 61g Valku, 4g Süsivesikuid, 13,5g Rasva. NB! Maitsestamisex võib sisse panna vaniljet, kaneeli, Riivitud õuna (pirni). ning võid süüa ka koos piimaga seda toitu. Olen ise seda retsepti kasutanud oma menüüs ning olen igati rahul. Aga ex maitse asi muidugi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×