Jump to content
maryo

lõuatõmbed

Recommended Posts

ma mainiks väikese tõsiasja, et kui ülakeha on suur ja lihastes, siis paratamatult ju jalad arenevad iseenesest järgi, kuna jalad peavad seda suurt, rasket keha üleval hoidma. Pidevalt pinge peal. Samamoodi on ülekaalulistel inimestel, neil on tavaliselt peki all juba päris korralikud jalalihased välja arenenud.

eriti "normaalne" jutt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma mainiks väikese tõsiasja, et kui ülakeha on suur ja lihastes, siis paratamatult ju jalad arenevad iseenesest järgi, kuna jalad peavad seda suurt, rasket keha üleval hoidma. Pidevalt pinge peal. Samamoodi on ülekaalulistel inimestel, neil on tavaliselt peki all juba päris korralikud jalalihased välja arenenud.

:D:(B)B)

ma ei oskagi kohe midagi öelda :lol::lol::lol:

Põhimõtteliselt kulturistid ! Võtke jalatreening kavast välja , jalad arenevad ju ise järgi (i)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
omaenda keharaskusega trenni ligi 5 aastat.

parkouri ning sprindiga tegelen.

ma ei ütleks,et mul just kurejalad all on.tõsi mitte küll kuluturisti jalada aga samas ka makaronid mitte.

Parkour ja sprint on ka veidi teine asi kui ainult lõuatõmbed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
omaenda keharaskusega trenni ligi 5 aastat.

parkouri ning sprindiga tegelen.

ma ei ütleks,et mul just kurejalad all on.tõsi mitte küll kuluturisti jalada aga samas ka makaronid mitte.

Miks sa sportvõimlemise trenni ei lähe? Seal oleksid sa 5 aastaga OLULISELT rohkem õppinud kui paar jõutõusu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma suudan oluliselt rohkem kui paar jõutõusu.teiseks parkour on väga tehniline ning erinevate elementidega.kiirus,jõud,tasakaal.parkour ei ole jõusaali trenn

kus võimed võib kükki,jõutõmbega jne ära määrata.seetõttu on videos mingisugust taset raske näidata anda ning ka mõttetu.see ei ole parkouri eesmärk.

nii...ma ei väidagi ,et jalgu ei peaks treenima vaid,et kui treenida võrdselt nii üla kui alakeha siis on kõik ok.ei pea minema saali rassima hirmus,et jalad ei arene järgi.juhul kui aga otsustataske täielikult saalis treenida siis ok kui juba raskused sees.

lihtsalt erivevad viisid muud midagi.

Alessandro kas sinu eesmärk on mind maha teha ja irvitada minu alade/valikute üle??

ma arvan,et mida ma teen,teen ma hästi ning annan endast 100%

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alessandro kas sinu eesmärk on mind maha teha ja irvitada minu alade/valikute üle??

ma arvan,et mida ma teen,teen ma hästi ning annan endast 100%

Ei, ei ürita üldse maha teha ega halvustada. Igaüks teeb seda, mis talle rohkem meeldib. Ma lihtsalt mõtlesin, et kui sulle nii meeldib lõuatõmbamiskangil jms harjutusi teha, siis sportliku võimlemise trennis oleksid oluliselt rohkem selgeks saanud selle ajaga kui mingi ghetto trenniga. Ja kui sul juba mingi tase on, siis võikski äkki ennast päris spordis ka proovida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no peamine põhjus on selles et teen mitut ala korraga. kui parkouri ning calisthenicsit saab üldse mingiks alaks nimetada.

selge see,et kõigega korraga tegeledes ei saa olla hirmus heal tasemel neis kõigis.

kui sa mõtled võistlussporti siis jah sprindis osalen kõikvõimalikel võistlustel vastavalt tasemele.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Olen 20a, 199cm pikk, ning lõuatõmbamisest ei tule midagi välja max. 2-3 korda, tahaks seda tulemust parandada.

Oleks vaja informatsiooni lõuatõmbamise kohta:

1.Milliseid lihaseid tuleb arendada, et rohkem lõuga tõmmata?

2.Mitu korda nädalas, päevas peaks seda tegema.

3.Kas kas ning kaal mõjutab ka seda?

3.Kas on võimalik treenida neid lihasgruppe ilma mingisuguse varustuseta k.a hantlid?

Väga vabandan, kui selline teema on juba olnud

Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui tahad lõuga rohkem kui 2 korda tõmmata siis just nimelt,pead sa lõuatõmbeid tegema.tõmbama igakord maximumi.

eraldi lihasgruppe pole vaja selleks treenida,et otsesel lõuga jaksaksid tõmmata.nädalas 2-3 korda ikka ning päev puhkuseks vahele.

mõni arvab ehk ,et peaks rohkem puhkama..ei tea minupuhul sobib igatahes nii.oleneb muidugi ka harjuuse hulgast mida sa teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parkour ja calisthenics - jalgqade plahvatusjõud peaks suht oluline olema, soovitaks ikka nädalasse ühe raskustega korraliku jalatrenni panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D:(B)B)

ma ei oskagi kohe midagi öelda :lol::lol::lol:

Põhimõtteliselt kulturistid ! Võtke jalatreening kavast välja , jalad arenevad ju ise järgi (i)

ma ütlesin selle kohta nii, et ikka päris kurejalad ei saa olla kui on n.ö. suur ja võimas ülakeha, loomulikult sümmeetriliseks arenguks on jalaharjutused vajalikud, kuid ei saa olla kriipsusid Johny Bravo ülakehal

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×