Jump to content
ants16

Uus A-rühm

Recommended Posts

A- Rühm on mu lapsepõlve vaieldamatu lemmik, nii hästi on meeles, kuidas ootasin koolist koju minekut, sest siis sai koos isaga alati A-Rühma vaadatud, nüüd, kus uuesti on jooksma hakanud, vaatan ikka ja ilmselt ka kahekümne aasta pärast veel. Uue filmi suhtes skeptiline, ei ole mõtet midagi nii erilist üritada järgi teha, see oleks sama hea, kui keegi üritaks näiteks Simpsonitest filmi teha :D aga eks näis, ära vaatan kindlasti...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui keegi üritaks näiteks Simpsonitest filmi teha :(

Simpsonitest on juu film olemas ja täitsa vaadatav ka teine :D

E: sa mõtlesid vist ,et animatsioonist päris tegelastega film teha, sellisel juhul nevermind B)

Muudetud kasutaja diddy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Simpsonitest on juu film olemas ja täitsa vaadatav ka teine :D

E: sa mõtlesid vist ,et animatsioonist päris tegelastega film teha, sellisel juhul nevermind :(

Just seda ma mõtlesingi... Simpsonite film oli väga tegija B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka oldschooli fänn. Oli aeg, mil see oli ikka terve pere kohustuslik programm, olenemata vanusest. Isegi teistkordsel sarja kordusel oli sama tunne, Ja pean tunnistama, et vaatan ka neid, mis praegu jooksevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Simpsonitest on juu film olemas ja täitsa vaadatav ka teine :D

E: sa mõtlesid vist ,et animatsioonist päris tegelastega film teha, sellisel juhul nevermind B)

Hahahahahha, kusjuures keegi võiks A-Rühmast teha pika multika, päris koomiline oleks!! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei tasuks nii väga kinni olla vanas seriaalis.inimeste suur eksimus ongi see,et üritatakse kas mingit koopiat näha või siis pidevalt võrdlusi tuua kumb on parem.

miks ei võiks filmi vaadata uue nurgaalt?leida üles need positiivsed uuendused ja teistsugust originaalsust uues films.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei tasuks nii väga kinni olla vanas seriaalis.inimeste suur eksimus ongi see,et üritatakse kas mingit koopiat näha või siis pidevalt võrdlusi tuua kumb on parem.

miks ei võiks filmi vaadata uue nurgaalt?leida üles need positiivsed uuendused ja teistsugust originaalsust uues films.

Lihtsalt ei kujuta ettegi, et keegi sobiks Hannibali, Face'i või Murdocki asemele :huh: . Nad parimad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb film - ei hakata sarja tegema, vähemalt mitte nende näitlejatega. Sügavalt kahtlen, et sellise kaliibriga näitleja, nagu seda Liam Neeson on, hakkaks seriaali tegema.

Enne, kui otsustate, et tegemist on mingi jamaga, siis võiks kõigepealt kasvõi traileri või filmi ära oodata. Kuidas sa ütled, et asi on halb, kui pole seda isegi "proovinud."

Ise olen kindel selles, et tunnusmeloodia ja muud filmist tuttavad killud tehakse ära ka selles filmis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ilmselt kannataks võrdluse välja näiteks sellise kaliibriga näitlejate kokkupanek - kõva soundtrack, hea stsenaarium, head efektid - miks mitte :huh:

http://www.youtube.com/watch?v=L4gOREBIooA

Olin ise ka Terminator 4 suhtes suht skeptiline, aga tulemus, mis nägin ületas ootusi küll :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Aga ma arvan ikkagi et see uus B.A. ei mängi selliseid fraase nagu " Fool" jne. välja nagu tegi seda BA , ja kui üritab siis tundub mahategemise moodi. Aga eks näis :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo
No ilmselt kannataks võrdluse välja näiteks sellise kaliibriga näitlejate kokkupanek - kõva soundtrack, hea stsenaarium, head efektid - miks mitte :huh:

http://www.youtube.com/watch?v=L4gOREBIooA

Olin ise ka Terminator 4 suhtes suht skeptiline, aga tulemus, mis nägin ületas ootusi küll :huh:

Jah selline variant nagu seal treileris tundub juba veidi reaalsem. Välja arvatud BA. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ma arvan ikkagi et see uus B.A. ei mängi selliseid fraase nagu " Fool" jne. välja nagu tegi seda BA , ja kui üritab siis tundub mahategemise moodi. Aga eks näis :huh:

Eespool oli üks link, kus oli preview ja seal ta ütles seda kui õigesti mäletan ja tuli väga hästi välja. Sarnane hääl tundus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×