Jump to content
Ott Kiivikas

OTSEREPORTAAZ -Mens BB World Championship Doha, Qatar 1.-5.11.2009

Recommended Posts

Kohalik prints Mohammed al Khalifa ei pidanud ka paljuks meie toast läbi tulla. Rääkisime võimalikest ....kõrgetest kohtadest :rolleyes:

post-22-1257153996_thumb.jpg

Seda meest tasub uskuda sest eelnevatel võistlustel on ka ta kohal olnud ja juba varakult kohad ütlend meestele kes usuvad teda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda meest tasub uskuda sest eelnevatel võistlustel on ka ta kohal olnud ja juba varakult kohad ütlend meestele kes usuvad teda.

On ka täiesti metsa pannud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohalik prints Mohammed al Khalifa ei pidanud ka paljuks meie toast läbi tulla. Rääkisime võimalikest ....kõrgetest kohtadest :huh:

post-22-1257153996_thumb.jpg

V2ga viis! :rolleyes: Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

India raskekaalu kollil on bicepsi kinnitused jube pikad ja vast seetõttu pole käel ka teravat "tippu". Sellised backstage-pildid on väga huvitavad ja lubavad ausamalt meeste vormi hinnata.

Ott on jälle ära teinud väga tubli töö ja eriti tänuväärt on, et leitakse aega ka fotoreportaaži teha.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalumine minul läbi. Võistluskaal 88,9 kg. Seekord venib kaalumine pikaks, sest ruum on väike ja esimest korda tehakse nii ,et kutsutakse sisse maade tähestikulises järjekorras. Seega ega ma oma konkurente ka ei näinud, vahet pole küll homme näen :rolleyes:

Nägin ainult enda ees olevaid riike nagu Egiptus ja Inglismaa. Hull pauk on sisse pandud minu pikaajalisele võistluskaaslasele 8x maailmameistrile El Sahat Mabroukile, ma ei olnud meest näinud aasta, kuid ma pakun ,et ta ei ole mitte täis 90 kg vaid täis 100kg (ebaloomulikult nagu pumbaga oleks täis löödud ja seda ca 167 -68 cm pikkuse juures). Eks pildid räägivad oma keelt.

Maestro sai ka mõne klõpsu teha, kuid kuna ta iga päev ei pildista, siis selge on see, et korraliku materiali oli raske saada. Aga nii All - Stars kui IFBB ametlikule lehele tulevad pildid kindlasti üles.

Olukord on mul kontrolli all ja laetus on hea, praegu on põhilne vormi hoida ja teha enda kohta hea esinemine - see on kõik mis ma omalt poolt teha saan eks paistab kuidas seda siis hinnatakse.

Üks Egiptuse meestest

post-22-1257179601_thumb.jpg

Mabrouk

post-22-1257179625_thumb.jpg

post-22-1257179649_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et, nüüd oleks ka seda natukest õnne millest ma sinu puhul juba 2003 aastal rääkisin ühes intervjuus. Loodan, et mäletad seda. Välja näed tõesti enda kohta parim mis mina olen näinud. Loodan väga, et nüüd ka midagi rohkemat õnnestub kui sul siiani on MM-ilt ette näidata. Elan huviga kaasa ja sajagakõiktäkkessenüüdsulmingu!

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtusöök söödud ja jalutamas käidud. Suur oli minu hämmastus kui keegi õlale koputas ja selges eesti keeles tere ütles. See juhtus siis kui väljusin kaubanduskeskusest. Tegemist siis ühe noorhärraga, kes siin töötab ja nagu tema jutust selgus olevat siin veel 5 eestlast. Vahetasime numbrid ja lubasime ühendust võtta, reede ja laupäev meil ju vabad päevad ja pole paha kui keegi väikse city touri aitab teha. Öeldakse ju, et igas sadamas on vähemalt üks eestlane, paistab et see jutt ei ole tühipaljas väide....

Just tuli telekast ka ilmateade - homseks lubab 38 kraadi sooja... :rolleyes:

All Starsi lehelt leidsin ka Kamal Abdul Salami vormipildi (Katari enda mees-85 kg 3 x maailmameister), tehtud eile.

post-22-1257190188_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud kõigile heade sõnade eest, vahelduseks üksteise sõimamisele kulub see marjaks ära... :huh:

Homme algab võistluspäev kell 10.00 (Eesti aja järgi kell 9.00), eeldan varasema kogemuse põhjal, et minu lavalemineku aeg võib olla kuskil 13-14 vahel, kuna ei tea palju võistlejaid on ,siis on raske prognoosida. Igal juhul laksud hakkavad käima.... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimane tugevam toidukord enne võistlust

Oti puder - selle komponendid:

post-22-1257227729_thumb.jpg

Kes ütles, et puder vastik on? :rolleyes:

post-22-1257227744_thumb.jpg

peremees ise on rahul

post-22-1257227778_thumb.jpg

Lava taha võtan kaasa selle komplekti, see läheb sisse enne kui pumpama hakkan ja võistlemiseks läheb

post-22-1257227818_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin siin ühest portaalist, et Mabrouki kaaluks oli lausa 105kg! Seega "andekas veteransportlane" on suutnud aastaga võistluskaalu suurendada rohkem kui 15 kg ja seda vanuses 50 aastat.....seega peaks ta võistlema üliraskekaalus (167 cm pikkuse juures). :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimane tugevam toidukord enne võistlust

Oti puder - selle komponendid:

post-22-1257227729_thumb.jpg

Kes ütles, et puder vastik on? :huh:

post-22-1257227744_thumb.jpg

peremees ise on rahul

post-22-1257227778_thumb.jpg

Lava taha võtan kaasa selle komplekti, see läheb sisse enne kui pumpama hakkan ja võistlemiseks läheb

post-22-1257227818_thumb.jpg

Ütleme nii , et sa rikkusid minu hommikuse pudru isu ära :P Tahaks ka seda :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×