Jump to content
Ott Kiivikas

OTSEREPORTAAZ -Mens BB World Championship Doha, Qatar 1.-5.11.2009

Recommended Posts

Lõunasöök söödud - peab tunnistama, et söögilaud oli vägagi korralik. Hoian kinni oma tavapärasest toitumisest ja proovin sedakorda teha jälle nii ,et suuri laadimisi ei tee, hoian ka soola sees, praegu pilt hea (miks seda siis ära rikkuda).

Panen mõningaid pilte, mis vahepeal on õnnestunud teha.

Käisin jalutamas - ehituskrahhist pole juttugi, niipalju kui silm võtab ehitatakse pilvelõhkujaid, terved kvartalid.... :rolleyes: Seega töötud ehitajad, tööd tuleb otsida sealt kus seda leidub... :huh:

Väljas on palav, kuid mitte nii hull kui suvel Taiwanis oli, seal oli mäletatavasti ka meeletu niiskus. Sooja ongi nagu lubatud 32-34 kraadi.

Meie hotell väljast

post-22-1257072653_thumb.jpg

post-22-1257072701_thumb.jpg

ehitus käib

post-22-1257072716_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis on pildil?

post-22-1257085755_thumb.jpg

Kas see mitte arbuus ei ole???

Päris karm kunstniku käsi peab olema , et sellise asjaga hakkama saada :rolleyes:

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepeal käisime trennis. Maestro ei suutnud vastu panna rattasõidule ja täna on tal kaks tundi pukki tehtud.... :rolleyes: Mina liigutasin üldfüüsiliselt kõiki lihaseid natuke, lisaks venitus, et peale eilset pikka lennukisistumist lihased jälle algasendisse tagasi saada.

Nägin ka konkurente ja muidu tuttevaid, sai juttu puhutud ja pilte tehtud. Saal ise oli lihtne, kuid tavainimene saab oma toonuse sealt kätte, vaade oli ilus Pärsia lahele, kõrval ka korralik sauna ja basseini kompleks - ei jätnud ka juhust kasutamata ja tegin protseduurid läbi. Enesetunne täna on super.

Nägin ka Norra trolli Mariust, kes võistleb siin -85kg. Ütles, et ma olin teda 2 punktiga võitnud Põhjamaade omadel, enne vabakava juhtis tema minu ees 2 punktiga, kuid vabakavas sain 4 punkti rohkem ja võitsin. Tema omakorda oli Ossile kaotanud eelvõistluse 2 punktiga - seega vahed olid väga väikesed, ma ei ole ise siiani protkolle näinud.

Slovaki treener trenazööre proovimas

post-22-1257087678_thumb.jpg

-70 kg LAV mees

post-22-1257087700_thumb.jpg

post-22-1257087723_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub tõesti :rolleyes: Samas enamus neist on väga heas vormis.

Lõuna - Korea on toonud tugeva koondise, mehed on juba läbi särkide väga heas vormis, paljud neist näitasid juba maailmamängudel head minekut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×