Jump to content
broken

Kaalu langetamine

Recommended Posts

Tere,

üks selline probleem: hetkel olen 175cm/85 kg. Ei ole lihtsalt rasvane, lihaseid ikka on kuid rasvakiht peal.Tahaks paari kolme kuuga rasvast vabaneda, s.t. kuskil 5-10 kilo alla võtta, aga lihased mitte vähem kaotada või pigem suurendada.

Hetkel käin ujumas 2-3 korda nädalas 2km/tunniga. Võiks ka saalis käia. Kaal alla ei tule, toitumine mitte väga tervislik kuid mitte rämps. Õhtuti eriti ei söö, võib olla kohpiima vms.

Üks tutav soovitas võtta paar kofeiini tablette enne treeningut. Ja lisaks ka L-karnitiini. Mis arvate?

Kohe ütlen, et mingid rasket keemiat ei soovi võtta.

Kuidas üldse parem tegutseda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaal alla ei tule, toitumine mitte väga tervislik kuid mitte rämps.
Su vastus on peidus siin. Kui toitumine on vale siis ei aita eriti miski. Mul sõber sõidab iga päev ratast nagu segane, see aasta 35 000km maha sõitnud ja kaal alla ei tule. Nüüd võttis väga täpse dieedi käsile ja kaotas kahe nädalaga 6kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

üks selline probleem: hetkel olen 175cm/85 kg. Ei ole lihtsalt rasvane, lihaseid ikka on kuid rasvakiht peal.Tahaks paari kolme kuuga rasvast vabaneda, s.t. kuskil 5-10 kilo alla võtta, aga lihased mitte vähem kaotada või pigem suurendada.

Hetkel käin ujumas 2-3 korda nädalas 2km/tunniga. Võiks ka saalis käia. Kaal alla ei tule, toitumine mitte väga tervislik kuid mitte rämps. Õhtuti eriti ei söö, võib olla kohpiima vms.

Üks tutav soovitas võtta paar kofeiini tablette enne treeningut. Ja lisaks ka L-karnitiini. Mis arvate?

Kohe ütlen, et mingid rasket keemiat ei soovi võtta.

Kuidas üldse parem tegutseda?

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=5544

Sea toitumine korda, muidu võid rabada ennast ribadeks, rasv ei kao kusagile... Ma isegi kunagi proovisin.. Ülemine link on selle kohta kui küsisid kofeiinitableti kohta. Eelkkõige siiski toitumine korda, seesama foorum siin kubiseb toitumise teemadest ja artiklitest ja kenadest põhjendustest, miks just toitumises kaalu langus/tõus kinni on.

P.S. Lihast suurendada ja rasvast vabaneda samaaegselt on peaaegu võimatu, kui siis ehk päris algaja puhul kuigipalju võimalik.

Edu

Su vastus on peidus siin. Kui toitumine on vale siis ei aita eriti miski. Mul sõber sõidab iga päev ratast nagu segane, see aasta 35 000km maha sõitnud ja kaal alla ei tule. Nüüd võttis väga täpse dieedi käsile ja kaotas kahe nädalaga 6kg

Sul sõber kõva väntaja, kui iga päev ca110 km maha väntab, oleks omal ka sellist viitsimist :D

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=5544

Sea toitumine korda, muidu võid rabada ennast ribadeks, rasv ei kao kusagile... Ma isegi kunagi proovisin.. Ülemine link on selle kohta kui küsisid kofeiinitableti kohta. Eelkkõige siiski toitumine korda, seesama foorum siin kubiseb toitumise teemadest ja artiklitest ja kenadest põhjendustest, miks just toitumises kaalu langus/tõus kinni on.

P.S. Lihast suurendada ja rasvast vabaneda samaaegselt on peaaegu võimatu, kui siis ehk päris algaja puhul kuigipalju võimalik.

Edu

Sul sõber kõva väntaja, kui iga päev ca110 km maha väntab, oleks omal ka sellist viitsimist :huh:

no kui iga päev ca 100 km vändata, siis peaks ka hullema toitumise korral kaal natuke langema :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

üks selline probleem: hetkel olen 175cm/85 kg. Ei ole lihtsalt rasvane, lihaseid ikka on kuid rasvakiht peal.Tahaks paari kolme kuuga rasvast vabaneda, s.t. kuskil 5-10 kilo alla võtta, aga lihased mitte vähem kaotada või pigem suurendada.

Hetkel käin ujumas 2-3 korda nädalas 2km/tunniga. Võiks ka saalis käia. Kaal alla ei tule, toitumine mitte väga tervislik kuid mitte rämps. Õhtuti eriti ei söö, võib olla kohpiima vms.

Üks tutav soovitas võtta paar kofeiini tablette enne treeningut. Ja lisaks ka L-karnitiini. Mis arvate?

Kohe ütlen, et mingid rasket keemiat ei soovi võtta.

Kuidas üldse parem tegutseda?

Olen ikka ja alati öelnud: Eesti inimesed ei ole eriti rasvased, vaid vesised! Kui oled pikemalt USA-s elanud, siis seal on kindlasti väga palju rasvaseid tegelasi. Teinekord piisab juba sellest, kui vähendad soolasid oma tavatoidus ja kehakaal kukub kindlasti mõned kilod. Soolad hoiavad kehas vett. Soolade vähendamise all ei pea ma silmas soolatopsi, vaid üldist soolade kogust- leivas, lihas, supis, pudrus jne, jne. Magedamat toitu läheb ka vähem kuna toidul ei ole maitset. Oma kogemustest võin öelda, et võistlusvälisel ajal söön teinekord korraga 1 kg pizzat ja tegelikult on juba poole peal kõht täis, aga söömine jätkub maitse pärast ning hiljem on jube kehv olla. Pärast pizzatamist joon ma kindlasti mitu liitrit jooke ning õhtuks on kaal 2-3 kg suurem. Siis tekibki selline mõte, et ma ju sõin ainult 1 kg, kuidas see kaal nii palju tõusnud on? Ma lihtsalt ei pane seda joomise momenti tähele ja soolad ei lase seda vedelikku kohe kehast välja ka. Sellel teemal võib pikalt arutleda. Loodan, et leidsid enda jaoks mõne põneva mõttetera :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks tutav soovitas võtta paar kofeiini tablette enne treeningut. Ja lisaks ka L-karnitiini.

Töövõimet suurendab see kombinatsioon küll oluliselt, teed kindlasti parema treeningsessiooni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine, see on küll keeruline teema. Elustiil on selline, et ei tule dieetidest midagi välja. Mis näiteks sellest arvate: Hommikul, madagi piimatoodetest (juust, jogurt, kohupiim)+liha (sink) + leib sai. Lõna korralik: supp+praad. Õhtul juurviljad, kohupiim ja näiteks tuunikala konserv vms (puhas valk tundub olevat). Lisan veel et mingeid kunstvalke vms ei taha võtta.

Mis koffeiinist ja L-karnitiinist, suurtes kogustes neid tohib võtta ja millal (iga päev või ainult enne trenni). Üldse kas on ohtlikud?

Muudetud kasutaja broken poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Elustiil on selline, et ei tule dieetidest midagi välja.

Pigem on see suhtumine, mille taha asi jääb. Kui on tahtmist, saab oma menüüd sättida iga elustiili juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Su vastus on peidus siin. Kui toitumine on vale siis ei aita eriti miski. Mul sõber sõidab iga päev ratast nagu segane, see aasta 35 000km maha sõitnud ja kaal alla ei tule. Nüüd võttis väga täpse dieedi käsile ja kaotas kahe nädalaga 6kg

Väga huvitav, mis dieet see selline on? Vaevalt ma siit vastust loota võin :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisan veel et mingeid kunstvalke vms ei taha võtta.

Kust sa neid saaks... peptiidisüntees on suht kallis :D

Mis koffeiinist ja L-karnitiinist, suurtes kogustes neid tohib võtta ja millal (iga päev või ainult enne trenni). Üldse kas on ohtlikud?

Nt 200 mg ja 3 grammi. Karnitiini võtmata jätmine on ohtlikum kui võtmine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×