Jump to content
Annika Pärtel

Britt Miller- bodybuilder

Recommended Posts

neid jalgu viimasel pildil oleks omal vaja:D

Kui ma oleks kindel, et ka menstruatsioon s2iliks...v6taks selle punaste pykstega tagumiku :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma oleks kindel, et ka menstruatsioon s2iliks...v6taks selle punaste pykstega tagumiku :D

Seleta palun nats minugsugusele lollile, mis teema nende jõujuurikate ja pikamaajooksjatega on, et neil päevad kaovad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seleta palun nats minugsugusele lollile, mis teema nende jõujuurikate ja pikamaajooksjatega on, et neil päevad kaovad?

mõeldi vist pigem keelatud ainetest tingituna hormonaal süsteemi tasakaalu rikkumist :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nö meie maailmas on see siiski suhteliselt ajutine nähtus- dieedi lõppfaasis tõenäoliselt tsükkel lähebki sassi või kaob üldse (suuresti tingituna madalast rasva%), massi ajal taastub. Oleneb, kui tihti võistelda, mida tarbida jne. On ka neid, kellel ei taastugi ilma ravita. Väga individuaalne teema.

Keelatud ainete ja tsükli puudumise seose koha ei oska midagi öelda, pole uurinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Super keha(Y) eriti tagumik:D

Et sellist tagumenti omada peate elama 24/8, mitte 7 - kulturistina. Mida see sinult tegelikult nõuab, teavad vähesed. Paljud arvavad, et teed regull trenni ja ongi. Vat siis, 24/8 mitte 7!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt ta päris 24/8 jõukas rammib :D

Loodan, et tal ikka vaab aega kh :P

Sa vist ei saanud päris hästi aru, mida Marek ütles ja mõtles ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaevalt ta päris 24/8 jõukas rammib :D

Loodan, et tal ikka vaab aega kh :P

No näed sa siis, esimene kes ei tea mida tähendab olemast kulturist 24/8 või 7 :P Miks küll piirdub kehakasvatamise põhialuseks paljude arvates vaid saalis olemise treenimisega ajahulgaga!? ;) Kes asju nii näeb see ei saavuta sellel alal küll mitte mmmigi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näost tõesti väga kena nasterahvas, aga mulle isiklikult sellised lihased naise kehal küll ei meeldi, aga kuna ala on selline, siis pole mul ka kulturismi kohta midagi halba öelda, kuigi minu arvamus on ikkagi, et see ala võiks jääda mestele :P Respekt BodyFitnessi naistele- superkehad on teil :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×