Jump to content
maxcar

Haigena söömine.

Recommended Posts

Söön tavaliselt 4-6 korda päevas kuid nüüd on 39 palavik ja toit ei taha sisse minna. Kas peaks lihtsald sisse sundima? Paranen kiiremini kui söön ikka korralikuld? Joon teesid ja võtan mingeid tablette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui haigena ikka toit sisse minna ei taha, siis ära väga sunni. kehaline aktiivsus haigena on nii ehk naa palju madalam, kui terve olles ja treenides, seega väga hull ei tohiks olla. joo palju ning tarbi toitu tillukestes kogustes (seda, mis vastu ei hakka). Suurim probleem haigena olles on just vedelikukadu, mida olen enda puhul täheldanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui haigena ikka toit sisse minna ei taha, siis ära väga sunni. kehaline aktiivsus haigena on nii ehk naa palju madalam, kui terve olles ja treenides, seega väga hull ei tohiks olla. joo palju ning tarbi toitu tillukestes kogustes (seda, mis vastu ei hakka). Suurim probleem haigena olles on just vedelikukadu, mida olen enda puhul täheldanud.

Higistan nagu hull liikuda ei jõua aga söök alla ei lähe. Olen täiesti jõuetu :S Vett olen täna joond 3-4 liitrit aga tunnen et seda on ikka vähe :S Joon koguaeg ja higistan selle kohe välja aga samas on näljatunne. Kuid toit alla ei lähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söömine peaks just parandama olukorda ju ? Rohkem endergiat ja kaob see mõtetult lögane ja uimane tunne ära. Minul on alati kõva trenn aidanud tervist parandada. Aga eks igaüks peaks ise paremini oma tervist tunnetama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söömine peaks just parandama olukorda ju ? Rohkem endergiat ja kaob see mõtetult lögane ja uimane tunne ära. Minul on alati kõva trenn aidanud tervist parandada. Aga eks igaüks peaks ise paremini oma tervist tunnetama!

Palavikuga ei tehta trenni !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ära põe söögiisu pärast, puhka, joo vett palju ja maga korralikult.

söö nt banaani või süsivesikujooki nt mingit mahla vms. need lähevad kergemini reeglina alla ja annavad piisavalt kaloreid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ära põe söögiisu pärast, puhka, joo vett palju ja maga korralikult.

söö nt banaani või süsivesikujooki nt mingit mahla vms. need lähevad kergemini reeglina alla ja annavad piisavalt kaloreid :)

Söök alla ei lähe tõmbasin 50g hera80 ,et valku natuke saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Palavikuga ei tehta trenni !

Nagu näha siis sina kindlasti mitte. Minul on see parandanud tervist ja edaspidi lähen ka haigusega trenni. Minujaoks on see samasugune viilimine nagu : "Ah mul väike varvas valutab. Ma ei hakka täna trenni minema."

No pain, no gain !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu näha siis sina kindlasti mitte. Minul on see parandanud tervist ja edaspidi lähen ka haigusega trenni. Minujaoks on see samasugune viilimine nagu : "Ah mul väike varvas valutab. Ma ei hakka täna trenni minema."

No pain, no gain !

Nii debiilset juttu ma pole enne kuulnud. 39 palavikuga trenni minna. Sellise jutu eest tuleks kõrvad ära lõigata. Mõni võibolla võtabki pähe ja läheb trenni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii debiilset juttu ma pole enne kuulnud. 39 palavikuga trenni minna. Sellise jutu eest tuleks kõrvad ära lõigata. Mõni võibolla võtabki pähe ja läheb trenni!

Tõepoolest!!

@Erkko: Ei tea, kas sa põskkoopapõletikuga ka trenni lähed... :)

Haigus tuleks ikka välja ravida. Praegu hea seletada, oota kuni aastad peale tulevad. Ega tervis sülg ole, mida tühja lendu lased. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni sureb 39 kraadise palavikuga. Mõenel pole aga teist nägugi peas. Mul on erinevaid juhuseid olnud selle palavikuga.

Koolis käisin plaastrit küsimas arstilt, sest kingad hõõrusid. Sain. Viisakusest küsis ta, et kuidas tervis on. Ma ütlesin, et terve noormees olen - pole häda midagi. Siis ta palus mul end ikkagi kraadida, sest talvine aeg ja paljud haiged. Palavik oli 38 ja peale veidikene. Mind saadeti koju, kuigi ise tundsin end täiesti tervena. Mul oli muidugi hea meel, et varem koju sain ja tänu sellele sain varem trenni - ja läksingi ja kõik oli parimas korras. :)

Minul pole ausaltöeldes sooja ega külma mida teie teete. Istuge kodus teki all ja ludistage oma mett. Nii need suured jõumehed tulevadki - jõumehed, kelle jõud peitub ainult sõnades.

@Erkko: Ei tea, kas sa põskkoopapõletikuga ka trenni lähed... :)

Mõned räägivad lukust, teised luku august ?

Muudetud kasutaja Erkko poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nagu näha siis sina kindlasti mitte. Minul on see parandanud tervist ja edaspidi lähen ka haigusega trenni. Minujaoks on see samasugune viilimine nagu : "Ah mul väike varvas valutab. Ma ei hakka täna trenni minema."

No pain, no gain !

huvitav, mida mõne aja pärast peale sellist enesehävituslikku (palavikuga trenni minek) tegutsemist sinu süda ütleb? loodetavasti töölepingut üles ei ütle, aga väikese streigi vahest korraldab. haigus võib olla ka organismi teadanne aja mahavõtmiseks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõni sureb 39 kraadise palavikuga. Mõenel pole aga teist nägugi peas. Mul on erinevaid juhuseid olnud selle palavikuga.

Koolis käisin plaastrit küsimas arstilt, sest kingad hõõrusid. Sain. Viisakusest küsis ta, et kuidas tervis on. Ma ütlesin, et terve noormees olen - pole häda midagi. Siis ta palus mul end ikkagi kraadida, sest talvine aeg ja paljud haiged. Palavik oli 38 ja peale veidikene. Mind saadeti koju, kuigi ise tundsin end täiesti tervena. Mul oli muidugi hea meel, et varem koju sain ja tänu sellele sain varem trenni - ja läksingi ja kõik oli parimas korras. :)

No see oleneb ka muidugi, mis sul tavaline kehatemperatuur on. ( Mul on nt. 37,2 tavaline, seega ei ole mul 39 juures haiguse tunnet )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõni sureb 39 kraadise palavikuga. Mõenel pole aga teist nägugi peas. Mul on erinevaid juhuseid olnud selle palavikuga.

Koolis käisin plaastrit küsimas arstilt, sest kingad hõõrusid. Sain. Viisakusest küsis ta, et kuidas tervis on. Ma ütlesin, et terve noormees olen - pole häda midagi. Siis ta palus mul end ikkagi kraadida, sest talvine aeg ja paljud haiged. Palavik oli 38 ja peale veidikene. Mind saadeti koju, kuigi ise tundsin end täiesti tervena. Mul oli muidugi hea meel, et varem koju sain ja tänu sellele sain varem trenni - ja läksingi ja kõik oli parimas korras. :)

Minul pole ausaltöeldes sooja ega külma mida teie teete. Istuge kodus teki all ja ludistage oma mett. Nii need suured jõumehed tulevadki - jõumehed, kelle jõud peitub ainult sõnades.

Mõned räägivad lukust, teised luku august ?

Sa saada mulle PM kui sul on 39 palavik ja sa trenni lähed. Ma tulen sinuga koos ja filmin. ma arvan, et sa oled see kõige suurem jutumees siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa saada mulle PM kui sul on 39 palavik ja sa trenni lähed. Ma tulen sinuga koos ja filmin. ma arvan, et sa oled see kõige suurem jutumees siin.

Nagu heaks arvad.

Igaljuhul - aitab mulle sellest aasimise kuulamisest.Targemaks see mind kuidagi ei tee.

Peace !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul on see parandanud tervist ja edaspidi lähen ka haigusega trenni.

Ja need 5 inimest trennis, kes Sinult näiteks viirusnakkuse saavad, on väga tänulikud, et nende treening mõneks ajaks p****e keerati, sest kellelgi on vaja kõva meest mängida.

Tee kodus seina najal pea alaspidi kätekõverdusi, kui on tingimata vaja haigena rabeleda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi mida ise olen märganud, et kui tunned end haigena, õigemini pole veel palavikku ja lähed trenni, siis see koormab su nii ära ja järgmine päev ongi haigus käes ja nii ka seekord :S Palavik 38-39, samuti söögiisu pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik räägiva 39 pole tunda palavikku asi ongi nii. Ma ei sAA ERITI ARU ET HAIGE KUI MUL 39 PALAVIK AGA KUI 37.9 SIIS ON SELLINE TUNNE, et suren kohe.

Ma ei tea, ma saan küll väga hästi aru. Külmavärinad tulevad ja pea hakkab valutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×