Jump to content
muzuke

eesti noored

Recommended Posts

Päris õudne tõesti. Tõesti ei mõista kuidas mõnel nii ebaadekvaatne enesehinnang saab olla. Samamoodi nagu ronitakse Eesti otsib superstaari või naistevahetusse ennast lolliks tegema, täpselt niisamuti ka paljalt lavale, ilma et arvestataks, et teised inimesed võivad sellest õudusest ära minestada. Ma loodan, et see peki vohamine noorte neidude seas väga tavaliseks ei muutu, muidu polegi varsti midagi muud järel. Peki vohamisele üritatakse piiri panema hakata alles siis kui see juba ammu üle käte on läinud. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas n2oilme ei ole ei nautlev ega ka r66mustav. :)

...nagu ebameeldiv kohustus oleks t2ita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga võib ju olla et see mingi kihleveo pärast :)

Kihlavedajaid siis na paljuv6itu.

Nad meenutavad mulle pigem 6llekasse unustatud mehi.... M6nel n2e l2ks s2rk ka panti. Ma r22gin ammu, et see sooline v6rd6iguslikkus toob ainult h2da ja viletsust. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minuarust mulle sobivad kyll ja kyll,isegi liiga hea :) .Mulle pehmekesed lähevad,kuid mitte päris ameeriklannad(ntx150kg),aga kuni 90kg naine(kui just 160cm ei ole)sobivad kyll.Mäm!

Ausaltöeldes mulle klubitibid ja kõhnad ei meeldi kohe yltse.Mulle sobivad aint kas pehmed või lihastes.Kuid kui on rohkem lihastes kui mina siis ka ei taha,tahaks ikkagi meespool olla :)

Muudetud kasutaja j6ujunn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaadake ise, milliseid modelle hakkas kasutama üks saksa ajakiri, need tüdrukud "sobiksid" sinna hästi. Tundub, nagu ülistatksegi praegusel ajal ennast käest ära lasknud vähe pekisemaid naisi, selle asemel võiks propageerida sportlikust ja head vormi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaadake ise, milliseid modelle hakkas kasutama üks saksa ajakiri, need tüdrukud "sobiksid" sinna hästi. Tundub, nagu ülistatksegi praegusel ajal ennast käest ära lasknud vähe pekisemaid naisi, selle asemel võiks propageerida sportlikust ja head vormi :)

norm ju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×