Jump to content
-AJ-Styles

Kel on jõutõstmise EMV-st pilte?

Recommended Posts

Veidi kahju on sellest. On siis Kulturism ja jõutõstmine nii erinevad? Minu arvates ei ole.

Minu arust küll on. Treening võib natuke sarnane olla, aga seda pealtvaataja ju ei näe. Pealtvaataja tahab näha show'd. Jõutõstmises tullakse lavale, tehakse 1 mõnesekundiline katse ära ja kogu lugu. Kulturismis on vist show'd rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis tulen raudselt! Siiamaani imestan, et keegi ei pildistanud. Paistab, et jõutõstmine on Eestis väheb populaarne kui kulturism.

Eks kulturistid on oluliselt edevamad kah:) Kui te nüüd vaatate osavõtjaskonda ja manate silme ette, et Eestis korraldataks noortele ja junnidele eraldi kulturismi eestikad, siis oleks tulemuseks suht komöödia laadne. Igas klassis 1-3 mustaks mõksitud näljutatud noort - selline üldpilt mulle on jäänud. Aga pilte oleks kõvasti:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates on siiski jõutõstmine huvitavam, kuna asi on numbritega seotud. Kulturismis ei saa nagu isiklikke rekordeid teha. Seega on minu jaoks jõutõstmine ka pealtvaatajana huvitavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvates on siiski jõutõstmine huvitavam, kuna asi on numbritega seotud. Kulturismis ei saa nagu isiklikke rekordeid teha. Seega on minu jaoks jõutõstmine ka pealtvaatajana huvitavam.

Mis moodi ei saa isiklikke rekordeid teha? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No sellesmõttes, et ametlikult. Muidugi pole kulturistide eesmärk ka rekord surumises, vaid parim väljanägemine :huh:

Kulturismis on võistlustel laval tulemus. Siis enam ületada on raskem. Laval on valmis toode. Samas valmistumine võistluseks on väga piinav(dieet+raske trenn). Jõutõstmises on eneseületamis võimalus suurem, sest laval on nn pooltoores atleet. Trennis tehtud rekordid võib tugevalt ületada võis siis ka ebaõnnestuda. Seega võistluste võrdlus on raske.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Videosid tegi ka minu isa ning osad on ka youtubes üleval kasutaja manfredliiv all, videod on ainult noortest ja nendest on üleval ainult mõned üksikud. järgmine nädal leiab ehk rohkem aega teisi üles panna. juunioritest pole mul ühtegi videot, seda pole mõtet rohkem küsida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kes niiväga tahab pilte siis minu soovitus järgmiseks korraks oleks et võtke keegi sõber kaasa kes klõpsib pilte ja need ka kindlalt üles laeb.meil käis kaamera käest kätte ja kel vähegi aega leidus see klõpsis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lihtsalt tuletan meelde juhul kui ära oled unustanud, et nüüd "järgmine" nädal käes, ootan huviga videosid :D

Oih, kuule laupäeval või pühapäeval panen :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vaatan, et teil pildid tähtsamad kui tulemused.

Lihtsalt, siis on rahval ka mida vaadata. Muidu toimus võistlus ära ja ei midagi. Tulemused num,brite näol räägivad jõutõstmise võõrale inimesele suhteliselt vähe. Samas oli võistlusplatvorm päris hea. Kasvõi sellepärast võiks tulla galerii võistluse kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilt annab inimsetele näo, kes sellega tegelavad. Ei ole ainult tulemus

Muudetud kasutaja shreku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×