Jump to content
marjasha

Avokaado

Recommended Posts

ma ei tea kui tihti seda tarbima peaks ; pakun et 1-2 tk nädalas . ise üritan ka teda umbes nii tihti süüa. hea asi on !
iga päev peaks avokaadot tarbima, see on ideaalne taimne "valgu pomm".

minul on see üks põhilisi salati komponente. tomat, kurk, roheline salat, sibul ja avokaado. avokaado lõikan kõigepealt pooleks, siis kivi seest välja, ära koorida ja salatisse tükeldada. oliiviõliga üle ja maitsestada, tulemus on super. ma ise avastasin avokaado enda jaoks üsna hiljuti, siis kui otsisin taimset valgu allikat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga päev peaks avokaadot tarbima, see on ideaalne taimne "valgu pomm".

minul on see üks põhilisi salati komponente. tomat, kurk, roheline salat, sibul ja avokaado. avokaado lõikan kõigepealt pooleks, siis kivi seest välja, ära koorida ja salatisse tükeldada. oliiviõliga üle ja maitsestada, tulemus on super. ma ise avastasin avokaado enda jaoks üsna hiljuti, siis kui otsisin taimset valgu allikat

Toiteväärtus 100 grammi kohta:

Kalorsus 200 kcal

Valgud 1.9 g

Rasvad 19.5 g

Süsivesikud 3.8 g

Valgu pärast ma seda küll ei söö, pigem ikka rasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
iga päev peaks avokaadot tarbima, see on ideaalne taimne "valgu pomm".

minul on see üks põhilisi salati komponente. tomat, kurk, roheline salat, sibul ja avokaado. avokaado lõikan kõigepealt pooleks, siis kivi seest välja, ära koorida ja salatisse tükeldada. oliiviõliga üle ja maitsestada, tulemus on super. ma ise avastasin avokaado enda jaoks üsna hiljuti, siis kui otsisin taimset valgu allikat

Avokaado on kõrge rasva- mitte valgusisaldusega.:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×