Jump to content
marjasha

Avokaado

Recommended Posts

Avokaado- meretagune puuvili

Olen palju kuulnud avokaado kasulikusest, seega otsustasin ka ise järele proovida, maitse ponud küll suurepärane, täna sõin seda niisama, hallitusjuustu kõrvale, homme proovin mõne retsepti järgi salatisse panna. Küsimus tekkis selline, et kui tihti peaks avokaadot tarbima?

ma ei tea kui tihti seda tarbima peaks ; pakun et 1-2 tk nädalas . ise üritan ka teda umbes nii tihti süüa. hea asi on !
iga päev peaks avokaadot tarbima, see on ideaalne taimne "valgu pomm".

minul on see üks põhilisi salati komponente. tomat, kurk, roheline salat, sibul ja avokaado. avokaado lõikan kõigepealt pooleks, siis kivi seest välja, ära koorida ja salatisse tükeldada. oliiviõliga üle ja maitsestada, tulemus on super. ma ise avastasin avokaado enda jaoks üsna hiljuti, siis kui otsisin taimset valgu allikat

minul on see üks põhilisi salati komponente. tomat, kurk, roheline salat, sibul ja avokaado. avokaado lõikan kõigepealt pooleks, siis kivi seest välja, ära koorida ja salatisse tükeldada. oliiviõliga üle ja maitsestada, tulemus on super. ma ise avastasin avokaado enda jaoks üsna hiljuti, siis kui otsisin taimset valgu allikat

Toiteväärtus 100 grammi kohta:

Kalorsus 200 kcal

Valgud 1.9 g

Rasvad 19.5 g

Süsivesikud 3.8 g

Valgu pärast ma seda küll ei söö, pigem ikka rasva.

Avokaado on kõrge rasva- mitte valgusisaldusega.:D

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.