Jump to content
Alexander Andrusenko

Veel fittidest

Recommended Posts

Ma teen ettepaneku mitte jagada fitte Vabas foorumis tehtud postituste eest. Ma arvan, et see mingil määral vähendab fitikogujate aktiivsust, kuna muudes foorumites neile ei anta võimalust nii palju kasutut möla ajada. Praegune olukord on selline, et Vabas foorumis tehakse hunnik teemasid, kus seltsimehed fitikogujad võivad päevotsa rääkida mitte millestki. Fittide idee oli ju algselt see, et neid jagatakse heade ja kasulike postituste eest, mitte igasuguse möla eest, mida vabas foorumis praegu liiga palju on.

Rebane: kui raske oleks seda tehniliselt lahendada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole ültse selle Fiti teemaga kursis... kuidas see on siis.Et keegi teeb postituse ja saab selle eest kohe fitte või peavad moderaatorid need kõik ise läbi lugema ja andma fitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole ültse selle Fiti teemaga kursis... kuidas see on siis.Et keegi teeb postituse ja saab selle eest kohe fitte või peavad moderaatorid need kõik ise läbi lugema ja andma fitte?

Minu teada toimub see automaatselt. Siin ju pole praktiliselt moderaatoreid. Ainult alessandro on ja vaevalt et tema kõiki postitusi läbi kontrollib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu teada toimub see automaatselt. Siin ju pole praktiliselt moderaatoreid. Ainult alessandro on ja vaevalt et tema kõiki postitusi läbi kontrollib.

Minul igatahes fittide jagamise nuppu ei ole. Ma ei tea, kas selline nupp üldse eksisteerib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fittide jagamine postituse sisu eest oleks normaalne. Mida rohkem tähti, seda suurem kogus. Muidu tõesti on terve foorum postitusi täis sellisel kujul, kus ees 8 inimest räägivad tarka juttu ja siis 9 paneb umbes, et . Jah just nii nagu üleval räägiti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fittide jagamine postituse sisu eest oleks normaalne. Mida rohkem tähti, seda suurem kogus. Muidu tõesti on terve foorum postitusi täis sellisel kujul, kus ees 8 inimest räägivad tarka juttu ja siis 9 paneb umbes, et . Jah just nii nagu üleval räägiti.

Aga siis need fitikogujad just ajavadki veelrohkem arusaamatut juttu, et oma fitid kätte saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saaks teha nii nagu on Müügifoorumis, seal postituste kogus ei muutu, kui sinna postitada, ilmselt siis ka fittide kogus ei muutu, et siis panna Vabale foorumile sama seadistus selles suhtes, mis on ka Müügifoorumis.

Näide:

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=25281

Seal on kasutaja küljes info ,et on null postitust: "Postitusi: 0" , tegelikult on aga postitusi kokku 2.

Siis sama võiks vaba foorumiga teha, et sealseid pstitusi siis ei loenda nö, tegu ongi ju tühjae teemadega Vabas foorumis enamalt jaolt, mis nende hulk ikka näitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Saaks teha nii nagu on Müügifoorumis, seal postituste kogus ei muutu, kui sinna postitada, ilmselt siis ka fittide kogus ei muutu, et siis panna Vabale foorumile sama seadistus selles suhtes, mis on ka Müügifoorumis.

Näide:

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=25281

Seal on kasutaja küljes info ,et on null postitust: "Postitusi: 0" , tegelikult on aga postitusi kokku 2.

Siis sama võiks vaba foorumiga teha, et sealseid pstitusi siis ei loenda nö, tegu ongi ju tühjae teemadega Vabas foorumis enamalt jaolt, mis nende hulk ikka näitab.

Toetan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võib-olla on rämpsposti kogunemises süüdi fittide edetabel? http://www.fitness.ee/main.php?main=fit_ta...mp;bot=bot.blue

Vaevalt toppi tahtmine niivõrd suur on, pigem soov oksjonitel osaleda/poest osta midagi. Mõned "asjalikumad" tüübid on suutnud 3 kuuga panna ligi 400 postitust (ei ole küll midagi erilist, kui on tegemist kompetentse isikuga, kes annab objektiivset infot), puhast rämpsu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei usu, et siin foorumis on palju inimesi, kes teadlikult postituste eest fite koguvad. Pigem võib olukorda, kus mõnel alaealisel on iga päev ja väga palju öelda, nimetada mölapidamatuseks või suhtlemisvajaduseks. Võib-olla peaks sellistele teatud teemades postitamise hoopis tasuliseks tegema (fite maha võtma), kui nad just mingid kuldkliendid ei ole. :D

Muudetud kasutaja soomusk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei usu, et siin foorumis on palju inimesi, kes teadlikult postituste eest fite koguvad. Pigem võib olukorda, kus mõnel alaealisel on iga päev ja väga palju öelda, nimetada mölapidamatuseks või suhtlemisvajaduseks. Võib-olla peaks sellistele teatud teemades postitamise hoopis tasuliseks tegema (fite maha võtma), kui nad just mingid kuldkliendid ei ole. :D

Nimesid küll ei nimeta, kuid oksjonitel osalevad vähemalt 2 ülalpoolkirjeldatud isikut küll väga-väga isuga =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
NB! Ma pooldan lisaks mõtet muuta postituste eest saadavate fittide arv kiriemas korras võrdelisse seosesse postituses kasutatud tähemärkidega. Smailide jms eest fitte anda on mõttetu.

Vajadus moderaatorite töö järele muidugi jääb.

Pooldan ka seda, kuid siiski võib vahest lühemast postitusest palju rohkem asjalikku välja lugeda kui mõnes pikast ja tühjast jutust :D Kui oleks piisavalt moderaatoreid, siis võiks ikka asjalikkuse eest punkte jagada, nagu koolis :lol: et hinne ei sõltu mitte jutu pikkusest vaid selle sisust :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×