Jump to content
Ujuja

Uus kava.Mida arvate?

Recommended Posts

Pole oma vana kavaga enam rahul.Ja seetõttu ka kava muutus.

Käin saalis E-R (seda juba pikemat aega)

Mõtlsin et teha teisipäev ja neljapäev lahjad päevad.

Esmapäev :

1.) Soojendus sõudeergomeetril 5 - 10 minutit rahulikus tempos

2.) Seljatõmbed istude trenazööril 3 x 12

3.) Laia haardega tõmbed vastu rinda trenazööril istudes 3 x 12

(Kallutades keha tahapoole ja tõmmates plokk vastu rinnakut ja lastes rahulikult tagasi algasendisse)

4.) Rinnalt surumine kangiga 1x15 >> 1x12 >> 1x10

5.) Istudes surumine trenazööril 3 x 8 - 12 (rinnalihas)

6.) Surumine hantlitega kaldpingil 30 kraadisel pingil 3 x 12

7.) Surumine plokiga alla seistes trenazööril 3 x 8 - 12 ( Võttes peathaardes plokist kinni ja surudes käsivarred sirgeks ja lastes rahulikus tempos algasendisse tagasi ).(triitseps).

8.) Käte kõverdamine plokiga seistes 3 x 12 (biitseps)

9.) Biitsepsi masinal 4x12 (pyramiid)

10.) Keretõsted alaselja pingil hantlitega 3 x 15 ( Asetades jalad tugede taha nii, et puusad jääksid toetama alakeha.Langetades ülakeha ja tõstes uuesti algasendisse.Jälgides et selg oleks kogu harjutuse vältel sirge).(selja sirglihas)

11.) Rippudes tõstes jalad ülesse pea kohale ja alg asendisse tagasi 1x8

12.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

13.) Kerekõverdused kõhupingil 15kg raskusega 25 korda

14.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

15.) Kerekõverdused kõhupingil 20kg raskusega 20 korda

16.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 20 korda

17.) Kerekõverdused kõhupingil 25kg raskusega 12 korda

18.) Jalgade tõsted kaldpingil 2x7 (hoides käepidemetest kinni ja tõstes jalgu ülesse nii, et tõuseb ka puus pingilt).

19.) Venitused

Teisipäev:

1.) Soojendus sõudeergomeetril 5 - 10 minutit rahulikus tempos

2.) Surumine triitsepsi trenasööril 3 x 12 (köis)

3.) Õlakehitused sinith 4 deeriat 50kg seeriad 25 >> 20 >> 15 >> 10

4.) Rippudes tõstes jalad ülesse pea kohale ja alg asendisse tagasi 1x8

5.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

6.) Kerekõverdused kõhupingil 15kg raskusega 25 korda

7.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

8.) Kerekõverdused kõhupingil 20kg raskusega 20 korda

9.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 20 korda

10.) Kerekõverdused kõhupingil 25kg raskusega 12 korda

11.) Jalgade tõsted kaldpingil 2x7 (hoides käepidemetest kinni ja tõstes jalgu ülesse nii, et tõuseb ka puus pingilt).

12.) Venitused

Kolmapäev:

1.) Soojendus sõudeergomeetril 5 - 10 minutit rahulikus tempos

2.) Jalapress 1 seeria 15x100kg 2 seeria 12x120kg 3 seeria 10 x 130kg

3.) Säärte sirutused istudes trenazööril 3 x 12 (istudes trenazööril, tõstes jalad sirgesse asendisse ja lastes rahulikus tempos tagasi algasendisse.(reie esiosa)

4.) Rinnalt surumine kangiga ( negatiivse kaldega pink) 1x15 >> 1x12 >> 1x10

5.) Jalgade kõverdused lamades trenazööril (Olles kõhuli trenazööril ja kõverdades jalad ülesse ja lastes rahulikus tempos algasendisse tagasi) seda teen 45kg esimene seeria 15 kordust 50kg teine seeria 12 kordust 45kg kolmas seeria 10 kordust 45kg neljas seeria 8 kordust

6.) Surumine kätega ülesse istudes 90 kraadisel pingil Surudes käed lai haardest ülesse ja alg asendisse tagasi(alg asend on see nagu näitaks et "ohh olen tugev" :D loodan et saite seletusest aru)

7.) Hantlitega lendamine Seeriad: 1 seeria x 15 >>Teine seeria x 12 >> Kolmas seeria x 10 Neljas seeria x 8

8.) Keretõsted alaselja pingil hantlitega 3 x 15 ( Asetades jalad tugede taha nii, et puusad jääksid toetama alakeha.Langetades ülakeha ja tõstes uuesti algasendisse.Jälgides et selg oleks kogu harjutuse vältel sirge).(selja sirglihas)

9.) Rippudes tõstes jalad ülesse pea kohale ja alg asendisse tagasi 1x8

10.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

11.) Kerekõverdused kõhupingil 15kg raskusega 25 korda

12.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

13.) Kerekõverdused kõhupingil 20kg raskusega 20 korda

14.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 20 korda

15.) Kerekõverdused kõhupingil 25kg raskusega 12 korda

16.) Jalgade tõsted kaldpingil 2x7 (hoides käepidemetest kinni ja tõstes jalgu ülesse nii, et tõuseb ka puus pingilt).

17.) Venitused

Neljapäev:

1.) Soojendus sõudeergomeetril 5 - 10 minutit rahulikus tempos

2.) Biitsepsi masinal 4x12 (pyramiid)

3.) Õlakehitused sinith 4 deeriat 50kg seeriad 25 >> 20 >> 15 >> 10

4.) Rippudes tõstes jalad ülesse pea kohale ja alg asendisse tagasi 1x8

5.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

6.) Kerekõverdused kõhupingil 15kg raskusega 25 korda

7.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

8.) Kerekõverdused kõhupingil 20kg raskusega 20 korda

9.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 20 korda

10.) Kerekõverdused kõhupingil 25kg raskusega 12 korda

11.) Jalgade tõsted kaldpingil 2x7 (hoides käepidemetest kinni ja tõstes jalgu ülesse nii, et tõuseb ka puus pingilt).

12.) Venitused

Reede:

1.) Soojendus sõudeergomeetril 5 - 10 minutit rahulikus tempos

2.) Seljatõmbed istude trenazööril 3 x 12

3.) Laia haardega tõmbed vastu rinda trenazööril istudes 3 x 12

(Kallutades keha tahapoole ja tõmmates plokk vastu rinnakut ja lastes rahulikult tagasi algasendisse)

4.) Istudes surumine trenazööril 3 x 8 - 12 (rinnalihas)

5.) Surumine hantlitega kaldpingil 30 kraadisel pingil 3 x 12

6.) Surumine plokiga alla seistes trenazööril 3 x 8 - 12 ( Võttes peathaardes plokist kinni ja surudes käsivarred sirgeks ja lastes rahulikus tempos algasendisse tagasi ).(triitseps).

7.) Surumine triitsepsi trenasööril 3 x 12 (köis)

8.) Käte kõverdamine plokiga seistes 3 x 12 (biitseps)

9.) Biitsepsi masinal 4x12 (pyramiid)

10.) Keretõsted alaselja pingil hantlitega 3 x 15 ( Asetades jalad tugede taha nii, et puusad jääksid toetama alakeha.Langetades ülakeha ja tõstes uuesti algasendisse.Jälgides et selg oleks kogu harjutuse vältel sirge).(selja sirglihas)

11.) Rippudes tõstes jalad ülesse pea kohale ja alg asendisse tagasi 1x8

12.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

13.) Kerekõverdused kõhupingil 15kg raskusega 25 korda

14.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

15.) Kerekõverdused kõhupingil 20kg raskusega 20 korda

16.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 20 korda

17.) Kerekõverdused kõhupingil 25kg raskusega 12 korda

18.) Jalgade tõsted kaldpingil 2x7 (hoides käepidemetest kinni ja tõstes jalgu ülesse nii, et tõuseb ka puus pingilt).

19.) Venitused

Laupäev ja Pühapäev trennivabad päevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke üle ei pinguta? keskmiselt 15 harjutust ja 5 päeva järjest trenn! :D

Kaua su jõutrenn kestab ?

Ma teeks sinuasemel nii et:

3x nädalas jõutrenn ( 3 trennikorraga teeks kogu keha läbi )

10 harjutust kuskil jõutrennipäeval

2x nädalas aeroobne päev

ja Laupäev , Pühapäev jätaks siis puhkamiseks

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõhulihastega olen täheldanud tugevat muutust ja tasapisi saan juba ka rahul olla.

Päris korralikult paistavad juba.

Kõhulihas taastub suht ruttu.

Kõhulihaste harjutustel pean silmas seda et kui teen seeria on 10 sekundit paus ja sis kohe järgmine seeria.

Kui teha harjutust ja kõhul miskit valu ja pingutusmomenti pole võin ma kodus saiapätsi ka niisama tõsta.

Muudetud kasutaja Ujuja poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas mõtled ainult kõhtu või kogu seda esmaspäevast kava?

Kui kogu kava sis ma pole nii aega vaadanud.

Muudel harjutustel on kuskil 1-3 minutit paus.

Kõhulihaste seerial on 10 sekundit.

Toidulisanditest kasutan:

Volumize (trenni ajal)

Fast Pump + (ennem trenni 6 kapslit)

Universal Lava(peale trenni)

Aga kella pole kunagi eriti vaadanud.Esmaspäev lähen sis võin pärast postitada ja öelda(kui meeles on).

Muudetud kasutaja Ujuja poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis puudutab eesmärkidesse sis ei hakka siin fantaseerima.

Poliitiline vastus: Keha füüsilise välimuse parandamine.

Mai tea a mulle meeldib.

5 kuud juba.Trenn on läbi jõuan koju ja juba mõtlen et mis harjutusi ma homme teen ja ootan millal taas trenni saan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilge segapudru! Mingit üldfüüsilist võid ju nii parandada, kuid lihast küll ei kasvata.

Lase korralik kava teha kellelgi. Selline mõttetu lahmimine ei vii kuhugi, olen seda ise kogenud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pisimuudatused kuid kava on tehtud tuntud kulturisti poolt.

Nüd jõuame pointini.

Tehakse kava sis kui paljud yldse peavad silmas konkreetset isikut kes kava endale tahab.

Ei saa ju ometi kõiki yhe puuga lyya.

Erinevad inimesed erinevad tervise probleemid.Geenid ja füüsiline vorm sellel hetkel kui kava koostada lastakse.

Võin lasta neid kavasid sitax valmis vorpida millede eest iga vend kysib pappi.

Toxin kava siia küsin arvamust ja sis järjekordselt iga teine tegelane tuleb väidab et kava vale ja paha lase uus ja õige koostada.

Kava oli 2hes osas.(ja kava koostaja ütles et võin käia ka 5 päeva nädalas)

Kõhulihaste harjutusi pole mõtet arvestada need mu omad ja neid võin teha kasvõi 7 päeva nädalas.

Ei saa sa tulla väitma et kõhulihasteele teen valesti.(näen ise tulemusi ja tean mida saavutanud olen kõhuga).

Siin on 2 võimalust.

1.) et kava koostati lihtsalt prinditi arvutist välja ilma et arvestataks kava soovija fyysisega.

2.) sa ei tea millest räägid ja soovitad uupi uut kava koostada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas mõtled ainult kõhtu või kogu seda esmaspäevast kava?

Kui kogu kava sis ma pole nii aega vaadanud.

Muudel harjutustel on kuskil 1-3 minutit paus.

Kõhulihaste seerial on 10 sekundit.

Toidulisanditest kasutan:

Volumize (trenni ajal)

Fast Pump + (ennem trenni 6 kapslit)

Universal Lava(peale trenni)

Aga kella pole kunagi eriti vaadanud.Esmaspäev lähen sis võin pärast postitada ja öelda(kui meeles on).

Tervet kava ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pead uue kava tegema, praegune on möga (meeletult palju seeriaid).

Kui tahad kava teha siis alusta nii: jaga kehaosad kolmele või neljale päevale, hajuta nädala peale ära. Põhirõhk peaks olema baasharjutustel (rinnalt surumine, kükk, jõutõmme) ja juurde veel 1-2 abistavat harjutust (lendamine, säärte sirutused jms). Õlad, triitsepsid ja biitsepsid pista ka kavasse sisse ja näita siis. Kõhtu peab ka loomulikult treenima, aga mitte meeletult palju. Paar harjutust ja 3-6 seeriat peaks piisama.

Treeningpäeva seeriate arv jäta 15-30 vahele!

Teine ja minu arvates isegi parem variant on midagi siit valida:

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pisimuudatused kuid kava on tehtud tuntud kulturisti poolt.

Nüd jõuame pointini.

Tehakse kava sis kui paljud yldse peavad silmas konkreetset isikut kes kava endale tahab.

Ei saa ju ometi kõiki yhe puuga lyya.

Erinevad inimesed erinevad tervise probleemid.Geenid ja füüsiline vorm sellel hetkel kui kava koostada lastakse.

Võin lasta neid kavasid sitax valmis vorpida millede eest iga vend kysib pappi.

Toxin kava siia küsin arvamust ja sis järjekordselt iga teine tegelane tuleb väidab et kava vale ja paha lase uus ja õige koostada.

Kava oli 2hes osas.(ja kava koostaja ütles et võin käia ka 5 päeva nädalas)

Kõhulihaste harjutusi pole mõtet arvestada need mu omad ja neid võin teha kasvõi 7 päeva nädalas.

Ei saa sa tulla väitma et kõhulihasteele teen valesti.(näen ise tulemusi ja tean mida saavutanud olen kõhuga).

Siin on 2 võimalust.

1.) et kava koostati lihtsalt prinditi arvutist välja ilma et arvestataks kava soovija fyysisega.

2.) sa ei tea millest räägid ja soovitad uupi uut kava koostada.

Sa pead lihtsalt õppima oma keha tundma.See ei juhtu poole aastaga vaid tahab ikka rohkem aega saada ...Pead lihtsalt

tunnetama, et mis on just Sinu jaoks parem.Mitte keegi siin ( isegi treener ) ei oska öelda, millised harjutused töötavad Sinu jaoks kõige efektiivsemalt.Tuleb lihtsalt proovida erinevaid variante ja analüüsida neid.Mina oma talupojamõistusega küll nii palju harjutusi ei teeks ( pigem suurem raskus ja vähem harjutusi ).Lihas kasvab ikka siis, kui keha tunneb, et nüüd enam ei jõua :D Minuarust on noorte meeste kõige suurem probleem selles, et lihasel ei lasta puhata.Tehakse 5-6x nädalas trenni ja arvatakse, et nii ongi õige ( kindlasti mõne jaoks ongi aga tavalise harrastussportlase jaoks on see liig mis liig ).Varsti on Teil kopp maas ja stiimul kadunud, et midagi ei juhtu ja mingit arengut ei ole ;)

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pead uue kava tegema, praegune on möga (meeletult palju seeriaid).

Kui tahad kava teha siis alusta nii: jaga kehaosad kolmele või neljale päevale, hajuta nädala peale ära. Põhirõhk peaks olema baasharjutustel (rinnalt surumine, kükk, jõutõmme) ja juurde veel 1-2 abistavat harjutust (lendamine, säärte sirutused jms). Õlad, triitsepsid ja biitsepsid pista ka kavasse sisse ja näita siis. Kõhtu peab ka loomulikult treenima, aga mitte meeletult palju. Paar harjutust ja 3-6 seeriat peaks piisama.

Treeningpäeva seeriate arv jäta 15-30 vahele!

Teine ja minu arvates isegi parem variant on midagi siit valida:

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime

Kui vaatad kava sis kavale ongi juurde lisatud vaid harjutused alates:

9.) Rippudes tõstes jalad ülesse pea kohale ja alg asendisse tagasi 1x8

10.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

11.) Kerekõverdused kõhupingil 15kg raskusega 25 korda

12.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

13.) Kerekõverdused kõhupingil 20kg raskusega 20 korda

14.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 20 korda

15.) Kerekõverdused kõhupingil 25kg raskusega 12 korda

16.) Jalgade tõsted kaldpingil 2x7 (hoides käepidemetest kinni ja tõstes jalgu ülesse nii, et tõuseb ka puus pingilt).

17.) Venitused

Venitusi teeb alati.

Ja kõht ongi ju see mis on juurde lisatud.

Tahad öelda et 10 harjutust on palju?:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui vaatad kava sis kavale ongi juurde lisatud vaid harjutused alates:

9.) Rippudes tõstes jalad ülesse pea kohale ja alg asendisse tagasi 1x8

10.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

11.) Kerekõverdused kõhupingil 15kg raskusega 25 korda

12.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

13.) Kerekõverdused kõhupingil 20kg raskusega 20 korda

14.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 20 korda

15.) Kerekõverdused kõhupingil 25kg raskusega 12 korda

16.) Jalgade tõsted kaldpingil 2x7 (hoides käepidemetest kinni ja tõstes jalgu ülesse nii, et tõuseb ka puus pingilt).

17.) Venitused

Venitusi teeb alati.

Ja kõht ongi ju see mis on juurde lisatud.

Tahad öelda et 10 harjutust on palju?:D

2.) Seljatõmbed istude trenazööril 3 x 12

3.) Laia haardega tõmbed vastu rinda trenazööril istudes 3 x 12

(Kallutades keha tahapoole ja tõmmates plokk vastu rinnakut ja lastes rahulikult tagasi algasendisse)

4.) Rinnalt surumine kangiga 1x15 >> 1x12 >> 1x10

5.) Istudes surumine trenazööril 3 x 8 - 12 (rinnalihas)

6.) Surumine hantlitega kaldpingil 30 kraadisel pingil 3 x 12

7.) Surumine plokiga alla seistes trenazööril 3 x 8 - 12 ( Võttes peathaardes plokist kinni ja surudes käsivarred sirgeks ja lastes rahulikus tempos algasendisse tagasi ).(triitseps).

8.) Käte kõverdamine plokiga seistes 3 x 12 (biitseps)

Mis asjad need siis on? Soojendus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
2.) Seljatõmbed istude trenazööril 3 x 12

3.) Laia haardega tõmbed vastu rinda trenazööril istudes 3 x 12

(Kallutades keha tahapoole ja tõmmates plokk vastu rinnakut ja lastes rahulikult tagasi algasendisse)

4.) Rinnalt surumine kangiga 1x15 >> 1x12 >> 1x10

5.) Istudes surumine trenazööril 3 x 8 - 12 (rinnalihas)

6.) Surumine hantlitega kaldpingil 30 kraadisel pingil 3 x 12

7.) Surumine plokiga alla seistes trenazööril 3 x 8 - 12 ( Võttes peathaardes plokist kinni ja surudes käsivarred sirgeks ja lastes rahulikus tempos algasendisse tagasi ).(triitseps).

8.) Käte kõverdamine plokiga seistes 3 x 12 (biitseps)

Mis asjad need siis on? Soojendus?

3 x 12 ehk Esimene seeria x raskusega 12 korda sooritan harjutust sis ala 1-2 minutit paus ja sis uuesti 12 korda x raskusega sooritan harjutust.Sis taas 1-2 minutit paus ja uuesti x raskusega 12 korda sooritan harjutust.

Et soovitate et vähem kordusi 1hes seerias aga suurema raskusega?

Muudetud kasutaja Ujuja poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
3 x 12 ehk Esimene seeria x raskusega 12 korda sooritan harjutust sis ala 1-2 minutit paus ja sis uuesti 12 korda x raskusega sooritan harjutust.Sis taas 1-2 minutit paus ja uuesti x raskusega 12 korda sooritan harjutust.

Et soovitate et vähem kordusi 1hes seerias aga suurema raskusega?

Ma ei tea mida teised soovitavad, aga ma soovitan seda, mida mainisin esimeses postituses.

Muudetud kasutaja rinaldo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võtsin endale vaevaks see kava isegi läbi uurida kuigi tavaliselt nii kahtlaste kavade peale aega ei raiska.

Kui Sulle lihtsalt meeldib trenni teha siis miks mitte. Kõik ei tahagi lihasmassi kasvatada. Kui aga oled vähem eriliste eesmärkidega siis ma soovitaks sul kasvõi siitsamast Fitness.ee lehelt endale normaalne 4ks jaotatud kava valida ja selle järgi teha. Jääb see liigne leiutamine ära ja tulemusi annab kindlasti kui trennis pingutada.

Ühesõnaga mina soovitaks edasijõudnud treenijale juba mitmeks jaotatud kava. Algajad teevad terve keha 2-3 x nädalas, järgmine etapp keha 2ks: ala-ja ülakeha näiteks, siis 3ks: rind-õlg-triitseps, jalad-säär, selg-trapets-biitseps. Endale meeldib ka pigem lihas 1x nädalas ja kindlal päeval, muidugi võib ka jooksvaid kavasid ja a la "2 nädala jooksul 1 lihas 3x" kava kasutada.

Ma tean vaid ühte eesti tippkulturisti kes kõhtu iga päev samas stiilis teeb ja kes samuti fullbody kavasid kasutab...

Teisipäevase ja neljapäevase trenni mõttest ei saa ma üldse aru.1 harjutus biitsepsile/triitsepsile+trapets ja kõht?

Eks ise muidugi otsustad, mis Sulle Sinu arvates paremini mõjub. Ma ise "leiutan" ka vahel oma kavadega aga mullevähemalt meeldib uskuda, et ma tean, mida teen.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega vast polegi täiuslikku kava ja kindlat kava igayhele.

Erinevad inimesed ja erinev kehatyyp.

Suurt rolli mängivad ka geenid.

Milleks ma jaotasin 2 päeva kava ümber oli see et kui Esmaspäev teen rinda sis teisipäev tahaks lasta rinnal puhata.

Kolmapäeval jõuan jälle rinda teha sis peaks jälle päev vaba olema ja sis reedel.

Ja nii jaotasingi et

Esmaspäev teen kava nr1

Teisipäev mis peaks olema aeroobne päev lisasin paar harjutust vaid juurde.

Kolmapäev teen kava number 2

Neljapäev taas aeroobne päev ja ainult paar lisa harjutust

Reedel taas kava number 1

Kui rind väsib selle kava peale ikkagist ära sis roogin kolmapäevasest kavast rinna harjutused välja ja topin need esmaspäeva ja reede peale.

Eesmärk on ikka lihasmassi kasvatamine.

Kõhu kava muuta ei taha.

Kõht on mul mu enda kava järgi väga suuri edusamme teinud.

Siin osa on ka mänginud väga palju toitumine.

5 kuud tagasi oli kõht ees nagu ootaks 5 kuud last.

Nyd on kõhulihast juba näha ja magu eest kadunud.

Väiksemad toiduportsionid rohkem toidukordasid.Ei paisuta magu aga samas on täiskõhu tunne.

Õhtul sysivesikuid enam ei söö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaua sa jõusaalis aega veedad? 2-3h ;)

Kui sa dopingut kasutad siis VB lõikad sellest kavast isegi mingit kasu :D .

Mida rohkem seda uhkem trenni puhul ei kehti. Lihas kasvab siis kui puhkad. Tee 3 - neli korda nädalas trenni ja tee tugevalt, mitte igapäev ja lahjalt.

Olen igast spets :P süsteeme kasutanud aga 3 korda nädalas on minu meelest kuldne keskmine.

Aga see minu arvamus :P . Mõni jälle teeb 5 korda nädalas ja kasvab hästi. Easy Gainer.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu dopinguks on:

Hommikusöök

Vahepala

Lõunasöök

Vahepala

Volumize (trenni ajal)

Fast Pump + (ennem trenni 6 kapslit)

Universal Lava(peale trenni)

Rohkem ei söö see päev midagi.Vahel harva vb miski kohupiim

, et kava tegelikult ongi ju jaotatud 3meks.

Teisipäev ja neljapäev on aeroobne selle 5 - 10 min selle apsaka parandasin et siis muidu oleks nii:

Teisipäev:

1.) Soojendus sõudeergomeetril 30 minutit rahulikus tempos

2.) Surumine triitsepsi trenasööril 3 x 12 (köis) Võib ära jätta kui arvate et liiast

3.) Õlakehitused sinith 4 deeriat 50kg seeriad 25 >> 20 >> 15 >> 10 Võib ära jätta kui arvate et liiast

4.) Rippudes tõstes jalad ülesse pea kohale ja alg asendisse tagasi 1x8

5.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

6.) Kerekõverdused kõhupingil 15kg raskusega 25 korda

7.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

8.) Kerekõverdused kõhupingil 20kg raskusega 20 korda

9.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 20 korda

10.) Kerekõverdused kõhupingil 25kg raskusega 12 korda

11.) Jalgade tõsted kaldpingil 2x7 (hoides käepidemetest kinni ja tõstes jalgu ülesse nii, et tõuseb ka puus pingilt).

12.) Sõudeergomeetril 30 minutit rahulikus tempos

ja

Neljapäev:

1.) Soojendus sõudeergomeetril 30 minutit rahulikus tempos

2.) Biitsepsi masinal 4x12 (pyramiid) (Võib ära jätta kui arvate et liiast

3.) Õlakehitused sinith 4 deeriat 50kg seeriad 25 >> 20 >> 15 >> 10 Võib ära jätta kui arvate et liiast

4.) Rippudes tõstes jalad ülesse pea kohale ja alg asendisse tagasi 1x8

5.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

6.) Kerekõverdused kõhupingil 15kg raskusega 25 korda

7.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 30 korda

8.) Kerekõverdused kõhupingil 20kg raskusega 20 korda

9.) Põlvede tõsted käed tugedel.Tõstes jalad kergelt kõverdatult ülesse lastes aeglaselt algasendisse tagasi 20 korda

10.) Kerekõverdused kõhupingil 25kg raskusega 12 korda

11.) Jalgade tõsted kaldpingil 2x7 (hoides käepidemetest kinni ja tõstes jalgu ülesse nii, et tõuseb ka puus pingilt).

12.) Sõudeergomeetril 30 minutit rahulikus tempos

Muudetud kasutaja Ujuja poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks ma jaotasin 2 päeva kava ümber oli see et kui Esmaspäev teen rinda sis teisipäev tahaks lasta rinnal puhata.

Kolmapäeval jõuan jälle rinda teha sis peaks jälle päev vaba olema ja sis reedel.

Kui sa esmaspäeval tegid rinda ja kolmapäeval oled valmis seda uuesti tegema täpselt samamoodi nagu esmaspäeval, siis ma kaldun arvama, et see esmaspäevane rinnatrenn oli raisatud aeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui meeldib ise kavu koostada, ok. Miks sa siis ükdse nõu küsid?

Selline treimine on MÕTTETU. Jaga lihasgrupid päevade peale ära, uuri natuke kuidas asi käib.

Põhitõde on see, et mingit lihasgruppi(näiteks rind, selg) tehakse mitu erinevat harjutust järjest,

see on rusikareegel. Ei ole nii, et just tegin bicepsit, ahh nüüd panen säärt takka jnejne:) Bull.

Rinnal peab jääma vähemalt 48h vahet, muidu ei taastu ära. Peale kõhu on üldiselt mõistlik

teisi lihasgruppe treenida 1X nädalas. Jõusaalitrenn on peaga trenn!

EDU.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu dopinguks on:

Hommikusöök

Vahepala

Lõunasöök

Vahepala

Volumize (trenni ajal)

Fast Pump + (ennem trenni 6 kapslit)

Universal Lava(peale trenni)

Rohkem ei söö see päev midagi.Vahel harva vb miski kohupiim

Sõber, sa oled reklaami ohver. Pane need lisandid kappi ära ja hakka korralikult sööma. Ega ma muidu ei ütlekski midagi halba, aga krt. See, et sa peale trenni midagi ei söö, ainult vahel kohupiima, see näitab et sa tead vormi tegemisest vähe. Kui tahad lisandeid tarbida, siis võta alustuseks hera 80 või fit whey ja malto6. Võid isegi võtta massilisaja kui ei viitsi süsikaid eraldi arvutada.

Ja nüüd räägin asjast, mis sul kõige rohkem valesti on - see on söök pärast trenni. Toit on sinu vormi põhi ja sinna hakatakse kõrgemaid korruseid peale ehitama trenni ja lisanditega. Muide lisandid pole tavaharrastajale isegi vajalikud!! Sa ei hakka ju kivikatust ehitama tikumajale? Sa lihtsalt ei saa seda katust peale, sest alumised talad ei kanna :D Mida sa tegema pead, on see, et sööd vähemalt 1 korraliku söögi pärast trenni. Selleks olgu Riis/tatar/kartul ja liha/kohupiim/muna. Pärast seda sööd veel soovitatavalt ühe korra ja siis näiteks ainult kohupiim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõber, sa oled reklaami ohver. Pane need lisandid kappi ära ja hakka korralikult sööma. Ega ma muidu ei ütlekski midagi halba, aga krt. See, et sa peale trenni midagi ei söö, ainult vahel kohupiima, see näitab et sa tead vormi tegemisest vähe. Kui tahad lisandeid tarbida, siis võta alustuseks hera 80 või fit whey ja malto6. Võid isegi võtta massilisaja kui ei viitsi süsikaid eraldi arvutada.

Ja nüüd räägin asjast, mis sul kõige rohkem valesti on - see on söök pärast trenni. Toit on sinu vormi põhi ja sinna hakatakse kõrgemaid korruseid peale ehitama trenni ja lisanditega. Muide lisandid pole tavaharrastajale isegi vajalikud!! Sa ei hakka ju kivikatust ehitama tikumajale? Sa lihtsalt ei saa seda katust peale, sest alumised talad ei kanna :D Mida sa tegema pead, on see, et sööd vähemalt 1 korraliku söögi pärast trenni. Selleks olgu Riis/tatar/kartul ja liha/kohupiim/muna. Pärast seda sööd veel soovitatavalt ühe korra ja siis näiteks ainult kohupiim.

Oot misasja sa seletad.

Et õhtul peale 7-set kui koju jõuan peaks veel sööma kartulit, riisi muna vms?

Minu õhtusöögiks ongi valgushake mida peale trenni võtan.

Päevas toitumiskordasid kokku on 4

Süsivesikuid õhtul pole enam vaja.Ei kasuta neid ära.

Keha rasva % peab olema madal et kõhulihas näha oleks.

Pole ma miski reklaami ohver.

Toitumiskava on treeneri poolt paika pandud.

Ma kysisin teema alguses kava kohta arvamust selle sain.Toitumise kohta pole ma arvamust kysinud.Netis on igayx jõlekõva expert.(ma ei väida et mina seda oleks).

Annab kava ymber kohandada ja kolmapäev rinna treenimise ära jätta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×