Jump to content
maxcar

Triitseps

Recommended Posts

Blokil triitsaköiega triitsa, mega hea.

Teen 3 harjutust, 1 raske 2 kegemat, areneb mühinal! Kõik oleneb inimesest, kuidas kellegile sobib.

MUlle meeldib ka teha seda harjutust triitsepsile kõige rohkem, kasvab päris hästi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina kasutan enamjaolt vabu raskusi triitsepsi trenniks ning üks treening koosneb tavaliselt 3 harjutusest igaühes 3 seeriat. olenevalt muidugi nädalast, mismul parajsti kavas käib. Üheks väga heaks massiharjutuseks pean nn kolbapurustajat ehk siis lamades prantsuse surumist. teine hea ja rakse harjutus on minu jaoks rööbaspuudel surumine (seda teenmmasinaga Spartas on), komas on hantli üle pea surumine kahe käega. Muidugi varieerin neid harjutusi ja kasutan trossplokil erineva haardega allasurumisi ka, kuid siiski enda puhul on andnud häid tulemusi just see prantsuse surumine ning lisaks ka kitsa haardega rinnalt surumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas teen kolm seeriat kuni "surmani" või kindlat mingi 10 või 12 vms?

Kui on kolm seeriat, siis vähemalt neis kahes ürita maksimum võtta.

Alati võid aegajalt ka superseeriaid proovida - 1 baasharjutus + midagi muud veel kõrvale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee rinnapäeval triitsa ca. 2-3 harjutust. Kindlasti prantsuse surumine või hantli üle pea seljatagant toomine.

Mul pole otsest rinnapäeva praegu

teen tõstja kava 3x nädalas teen 1 harjutuse rinda. triitsa ja biitsa jätan aeroobse päeva peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

juhul kui jõuad liiga plaju teha siis surumised tuck planches on väga hea võimalus.miks mõtetut raskust selga riputada.

kui ei jaksa aga teha ühtegi siis saadki uue eesmärgi võtta.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt teen kolm harjutust ja kõike kolm seeriat 10-12 korda.Meeldivamad on plokil,rööbaspuul ja prantsuse surumine.Teen keskmiselt kaks korda nädalas ja mitte täie jõuga.Muidugi tulemus ei ole ka kõige parem aga olen rahul.Eks mingi areng on ikka olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Kas prantsuse surumist võib teha hantliga üks käsi korraga ? või nii halb ?

Muudetud kasutaja Capo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

harige mind palun.

Selgita palun seda prantsuse surumist.

Ise teen triitsepsile seda et seisan pysti trenasööri ees 2 käega käiest kinni käed hoian fikseeritult paigal küünarnukkidest külgedel ja surun köie alla ja käsi tagasi alg asendisse.

Viimased 3 korda on alati suure pingutusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
harige mind palun.

Selgita palun seda prantsuse surumist.

Ise teen triitsepsile seda et seisan pysti trenasööri ees 2 käega käiest kinni käed hoian fikseeritult paigal küünarnukkidest külgedel ja surun köie alla ja käsi tagasi alg asendisse.

Viimased 3 korda on alati suure pingutusega.

046.gif

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See harjutus on ju täpselt sama liigutus nagu see köie alla tõmbamine. Vahet pole kumba teed ju ?!

käe ja põlvega pingile toetades hoia käe ülaosa Maaga horisontaalselt ja kõverda käe alumist osa koos hantliga :)

Loodan, et jõudis kohale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Prantsuse surumine 3-4 seeriat ja rööbaspuul surumist 4 seeriat võtab triitsepsi paariks päevaks valusaks.

See sõltub. Kui teha vähe kordusi raskelt, siis nt minul ei võta. Minul tahab triiseps saada suhteliselt palju kordusi (12-15) ja kokku 8-10 seeriat, erinevate harjutuste peale. Siis suudan ma lihase valusaks saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Triitseps on vist ainuke lihas, mis mul absoluutselt iga kord juba treeningu ajal valu teeb, jube mõnus raisk! Hetkel teen vaid kahte harjutust, sest teevad töö täielikult ära.

Plokil allasurumine 4x10

Rööbaspuudel surumine 4x10

Vahest kui tuju nõnda hea ja tugev, teen veel ka hantliga kuklatagant 4x10.

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea harjutus tritsepsile on lamades kangi surumine kitsa haardega. Samuti pean heaks harjutuseks loomulikult rööbaspuudel surumist. Kui teha 2-3 harjutust kokku 6-8 seeriat, siis peaks see piisav olema tritsepsi jaoks. Üldiselt ei ole ju vaja tritsepsit eraldi eriti koormata, sest tritseps töötab väga hästi ka hantlite/kangi surumistel eesmärgiga arendada õlga või rinda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×