Jump to content
kuura

valgu küsimus

Recommended Posts

tervist.

olen rohkem kui kuu jälginud toitumist ja teinud intensiivselt jõusaali ja olen alla saanud normaalselt.

nüüd mõtlesin, et võiks hakata mingisugust valku tarvitama, mida soovitaksite?

ise vaatasin seda dietmixi varianti, aga kas poleks mõtekam seda mahlaga võtta?

igasugused arvamused oodatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist.

olen rohkem kui kuu jälginud toitumist ja teinud intensiivselt jõusaali ja olen alla saanud normaalselt.

nüüd mõtlesin, et võiks hakata mingisugust valku tarvitama, mida soovitaksite?

ise vaatasin seda dietmixi varianti, aga kas poleks mõtekam seda mahlaga võtta?

igasugused arvamused oodatud.

Peale rasket trenni on mahlaga hea. Mahlast saad oma süsivesikud, mida peale raua lõhkumist vaja lisaks valgule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist.

olen rohkem kui kuu jälginud toitumist ja teinud intensiivselt jõusaali ja olen alla saanud normaalselt.

nüüd mõtlesin, et võiks hakata mingisugust valku tarvitama, mida soovitaksite?

ise vaatasin seda dietmixi varianti, aga kas poleks mõtekam seda mahlaga võtta?

igasugused arvamused oodatud.

Selle jutu järgi jääb mulje nagu sulle oleks jäänud mulje, et valk on mingi imeravim. Ta ei ole seda, ta on lihtsalt üks osa tavatoidust ning normaalse toitumise puhul peaksid sa vajaliku koguse niisama ka kätte saama. Kui on aga soov hakata šeike otse pärast trenni sisse ajama, siis on juba teine jutt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen varem tegelikult ka tegelenud, aga mitte nii intensiivselt ja siis tuli pikk paus sisse

praegu peale trenni söön 4-5 munavalget ja banaani

hommikuti söön samuti paar muna ja putru.

muud söögid nii palju valku ei sisalda, lisan lihtsalt ohtralt kodujuustu juurde erinevatele roogadele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle jutu järgi jääb mulje nagu sulle oleks jäänud mulje, et valk on mingi imeravim. Ta ei ole seda, ta on lihtsalt üks osa tavatoidust ning normaalse toitumise puhul peaksid sa vajaliku koguse niisama ka kätte saama. Kui on aga soov hakata šeike otse pärast trenni sisse ajama, siis on juba teine jutt.

no lihtsalt kuna nii hästi pole asjadega kursis siis ei taha avastada paari kuu pärast et kaalu on juurde tulnud ja tahakski teada, milline valk minu eesmärkide täitmiseks (veel ca 15 kg alla võtta) oleks kõige parem ja millist kindlasti vältida.

ega ta mingi ime asi jah pole

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valgulisandi eesmärgiks on vaid lihaste toonud, mida rohkem on lihasmassi, seda tõhusamalt rasva kaotus kulgeb.

Sinu esmase mulje järgi tundub, et sööd niigi kvaliteetseid toite, kus valku niigi omajagu, et hoida lihasmassi.

Pigem kui lisandit soovitada sulle, siis mitte sellist, mis lihasmassi paremini säilitada aitaks, vaid sellist lisandit, mis rasvapõletuse efektiivsemaks muudab, selleks vaja vaadata lisadeid rubriigist "Rasvapõletus lisandid". Kui ühe neist lisanditest valid, ja samakenasti edasi treenid ja toitud, siis saabb tulemus kiiremini ma usun, võrreldes sellega, kui nüüd põhirõhu lihas-säilitamisele panustaksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×