Jump to content
maxcar

Vöö

Recommended Posts

Mis vahet sel on, kas oled 15 või 25. Kui raskused suureks läind siis tasub igaljuhul mõelda vöö peale. Või peaks 15 aastane seda häbenema, isegi kui ta raskused ületavad 25 aastase raskuseid ?! Aga vöö ei ole samuti mingi imeseade. Aga siiski, see ei hoia ära vigastust, kui sul peaks vale tehnika olema vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis moodi valesti kinnitada? paned ümber pea?

Ehe jõusaali Rambo!! :(:D

võta M

Lisan: Samas, kui tõsiselt kasvada loodad siis võid L ka võtta, ei jää vähemalt väikseks :P

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

M võib talle väikseks jääda. Mul on M ja ma kasutan kuskil keskmiseid auke. endal vööümbermõõt 90 cm. Ja kui ma oma vöö ära mõõtsin, siiis see kuskil 90cm + paar ehk annabki. Selge see, et kui 100cm mees kõhu sisse tõmbab, siis mahub M ka. Seega soovitaksin L võtta. L mul ka kunagi oli, aga sinna pidin auke juurde tegema, kuna jäi suureks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et sulle peaks L ilusti sobima, eeldades et sa räigelt alla võtma ei hakka ja suureks ei jää :D

Eeldades, et inimene on 15 aastane ja vööümbermõõt 113cm, siis võiks tiba ikka peenemaks võtta :(

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võin öelda, et kõige ostetum variant jõusaalivööle ongi kas M või ka L.

Mul tuli ka üks mees poodi, kes tahtis kohe XL ära osta, lähemal proovimisel aga selgus, et talle sobib ikkagi L või oli see isegi M. :(

Proovimine oleks muidugi hea, kui seda võimalust aga pole, siis ilmselt pole selle variandi pakkumisest kasu ja peab huupi kas M või L valima...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parem võta L, kui natuke suur saad isegi mõne augu juurde teha aga kui liiga väike siis ei ole midagi parata...

Tegelikutl see aukude juurde tegemine ei pruugi end eriti õigustada. Kasutades vööl olevate aukude sammu, siis olenevalt vööst ja inimesest võib ühe augupaari lisada, kuid järgmisega, rääkimata ülejärgmisest, võib vöö laiend ja pannal harjutuse sooritust silmas pidades ebasobivalt asetseda. Vöö võiks olla ikka õige suurusega. Valida selline, millel on nö varu. Nt kui tegemist on inimesega, kelle kaal (ja rasvaprotsent) märkimisväärselt kõigub (nt massiperiood ja nn dieediperiood), siis arvestada, millises konditsioonis hetkel oled ja vöö valida selline, et kaalumuutuse korral see ikkagi kasutatav oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin jõusaalis ühe teise mehe vööd. L suurus oli läks ümber küll aga ,ma millegipärast arvan et XL oleks parem. Kuna L vöös vb 5 cm saan ümbermõõtu lisada ja ongi väike.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovisin jõusaalis ühe teise mehe vööd. L suurus oli läks ümber küll aga ,ma millegipärast arvan et XL oleks parem. Kuna L vöös vb 5 cm saan ümbermõõtu lisada ja ongi väike.

Tahad kaalus veel juurde võtta? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aukude tegemisega on ka nii, et oskamatu tegija võib hoopios kahju teha- hakkab rebenema vms. Kingseppade juures peaks olema selline spets teenus, uurige!

Vöö proovimisel juhiks tähelepanu õigele pealepanekule- tuleb nii kõvasti kinni tõmmata, et enam rohkem polekski võimalik. Saalides on ikka veel näha neid vendi, kes uhavad omale vöö peale ja pooleteise tunni pärast trenni lõpus võtavad maha. Vöö pole disainelemendiks loodud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aukude tegemisega on ka nii, et oskamatu tegija võib hoopios kahju teha- hakkab rebenema vms. Kingseppade juures peaks olema selline spets teenus, uurige!

Vöö proovimisel juhiks tähelepanu õigele pealepanekule- tuleb nii kõvasti kinni tõmmata, et enam rohkem polekski võimalik. Saalides on ikka veel näha neid vendi, kes uhavad omale vöö peale ja pooleteise tunni pärast trenni lõpus võtavad maha. Vöö pole disainelemendiks loodud!

Õige see on - ise noaga pole mõtet surkima hakata. Kui seni elu ainus "hardware" on olnud arvuti, siis las keegi teine teeb vajadusel selle augupaari.

Tõepoolest - vöö olgu ikka kinni; vene kroonus nt ei tohtinud sõrmed vöö vahele mahtuda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õige see on - ise noaga pole mõtet surkima hakata. Kui seni elu ainus "hardware" on olnud arvuti, siis las keegi teine teeb vajadusel selle augupaari.

Tõepoolest - vöö olgu ikka kinni; vene kroonus nt ei tohtinud sõrmed vöö vahele mahtuda :D

Ega ma vene kroonus pole ;) Aga L paks ikka sobima ma arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa alustad raske seeriaga, siis pead käituma nagu sõjaväes. Ehk siis paned selle vöö peale ja kõvasti, kui seeria tehtud, võtad maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa alustad raske seeriaga, siis pead käituma nagu sõjaväes. Ehk siis paned selle vöö peale ja kõvasti, kui seeria tehtud, võtad maha.

Ma tean ega ma esimestkorda vööga ei tõmba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aukude tegemisega on ka nii, et oskamatu tegija võib hoopios kahju teha- hakkab rebenema vms. Kingseppade juures peaks olema selline spets teenus, uurige!

Vöö proovimisel juhiks tähelepanu õigele pealepanekule- tuleb nii kõvasti kinni tõmmata, et enam rohkem polekski võimalik. Saalides on ikka veel näha neid vendi, kes uhavad omale vöö peale ja pooleteise tunni pärast trenni lõpus võtavad maha. Vöö pole disainelemendiks loodud!

Tglt see ei näita midagi, kui kaua sa vööd peal hoiad. Mina panen ka vöö nii peale, et rohkem ei ole võimalik, aga siiski suudan paar tundi seda vabalt peal hoida, kui vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×